AM in zaprtost (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


meta22 -> AM in zaprtost (30.4.2010 11:00:11)

ker mi je zmanjkalo mojega mleka sta moji dve dvomesečnici samo na AM. s tem pa se je pojavila tudi zaprtost in posledično šraufanje v trebuščku, ker se ne moreta pokakati. tako je njun spanec moten vsake pet minut in ju je treba nazaj uspavat in nosit in obračat da se sprdita in je potem spet v redu. smo probali pomagat s čajem, kapljicami... kaj še periporočate?

hvala za nasvete




ljupka -> RE: AM in zaprtost (30.4.2010 11:08:09)

Zamenjaj mleko!
Mi smo imel Aptamil,ga je zvijalo,smo probal z novalacom,še slapš,ju je čist zaprlo,pol smo probal DM mleko Baby love je pa dobro ,ga nič ne zvija!

Imam pa dvojčka,fantka skoz zvija,njo ni pa nikoli,enino Novalac jo je zaprl!

Ne paše vsako mleko vsakmu dojenčku ,probaj druzga!




ljupka -> RE: AM in zaprtost (30.4.2010 11:11:42)

Ja pa še to ,patronažna mi je svetovala fajn slatkan čaj da ju je otprlo,daj še ti,pa enkrat sem tudi toplomerček dala v ritko,ker več kot 24 ur nista kakala,samo enkrat ,ker se črevo navadi!Pol je bilo pa v redu!




meta22 -> RE: AM in zaprtost (30.4.2010 11:13:31)

hej ljupka, živjo še tukaj.
problem je v tem, da jima dajem novalac proti polivanju, ker grozno polivata. pa je s tem mlekom boljše. nevem kako bi bilo če menjam mleko in dam spet navadno. a ma babylove tudi AM proti polivanju?




meta22 -> RE: AM in zaprtost (30.4.2010 11:15:17)

bomo probali to s čajem. imam hipov čaj za prebavo. kolko sladkorja naj dam noter?




mini86 -> RE: AM in zaprtost (30.4.2010 11:49:56)

na 100 ml eno čajno žličko sladkorja..drugače pa bolj je sladek bol jih bo odprl..to loh daš mal po vsakem obroku..
js sm mu mogla sicer dajat sladkano vodo ker je imel zlatenco da prej pokaka to vn in dobi malo energije ampak pomaga pa ful..




Stran: [1]