Kratek izlet z vlakom (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Onasiss -> Kratek izlet z vlakom (30.4.2010 10:22:56)

Naš ta velik se še ni peljal z vlakom in bi šli jutri na kak krajši izlet v neznano... pa ne vemo kam, ker bi rada, da ima naš cilj nek smisel.... Zraven bi šla še naša 14 mesečnica....
Prosim za ideje...

hvala




Pia73 -> RE: Kratek izlet z vlakom (30.4.2010 10:36:42)

Odvisno od kje si in kako daleč bi radi šli.

sicer je pa Laško dobra izbira. Tam je blizu žel. postaje lep park in sprehajalna pot ob Savinji. Če pa želite, se lahko greste tudi kopati v termano Laško.




Onasiss -> RE: Kratek izlet z vlakom (30.4.2010 10:45:05)

Sem iz Ljubljane... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Pia73 -> RE: Kratek izlet z vlakom (30.4.2010 10:48:51)

Uf, to vam bo pa verjetno Laško predaleš, sploh za deklico. Bo morda kakšna iz LJ dala kakšen dober predlog.




ALWAYS LARA -> RE: Kratek izlet z vlakom (30.4.2010 11:01:19)

mi smo iz kranja. pa smo šli z busom do ljubljane, na glavni postaji dol pa v mc donaldsa, pol pa z vlakom nazaj :) haha!




K_a_t_i -> RE: Kratek izlet z vlakom (30.4.2010 11:14:22)

Lahko greste do Kamnika na sladoled [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Samo ne čez vikend, ker pol nazaj ne boste prišli...




Felicita -> RE: Kratek izlet z vlakom (30.4.2010 11:21:39)

meni je drugač super na morje it z vlakom, sploh tam ko se po krasu oz. kraškem robu voziš je krasno... samo res pa ni kratek izlet, mislm da je kr 2 uri v eno smer.

drugač pa ja, kamnik oz. domžale so luštn izlet (20-30 min v eno smer), samo čez vikende ne vozi sploh kokr vem, laško je tut ok... drugač pa pojdi na stran od SŽ pa mal poglej destinacije... sm ti hotla ptuj predlagat, sam je najhitrejši vlak (danes) 2 uri in 27 minut...




ksenija12 -> RE: Kratek izlet z vlakom (30.4.2010 12:26:53)

Dva predloga imam. Mi smo šli iz Ljubljane do Kranja, ravno pravi čas vožnje, da se nista začela dolgočasit:), potem smo šli pa peš do slaščičarne vila Čira Čara na tortico (do tja je kar nekaj hoje, tako da si sladica potem zelo paše..), pa na sprehod po mestu, nato smo se vrnili nazaj z vlakom. Imeli smo se res fino! Dogodivščina je bila tudi zato, ker je vlak imel zamudo, smo čakali, dodobra spoznali železniško postajo, se pogovarjali s sprevodniki, bili so še eni tujci itd..Drugi predlog pa je krajša vožnja in sicer iz Ljubljane-center do BTC. Vlak vozi samo 10 minut. Če ste kopalci, se lahko skopate v Atl..če niste se pa vrnete, pa sprehod čez staro Ljubljano..To variatno so šli naši otroci z vrtec in je bila tudi fina.




klavdijas -> RE: Kratek izlet z vlakom (30.4.2010 13:17:46)

Ob sobotah, nedeljah in praznikih ob 15:33 vlak za Novo Gorico izstopiš na Bledu, potem imaš 3 ure časa, vlak odpelje proti Ljubljani ob 20:00. Mi smo v tistih 3 urah prišli okoli jezera vmes smo se vstavili za sladoled. Če ti je pa to predolgo, se pa peljite Lj- Kranj in nazaj. Vmes si lahko ogledate Kranj (http://www.tourism-kranj.si/ZTK.asp?lytoo=o_kranju/naravne_znamenitosti/Kranjski_rovi) in je čudovit izlet.

Uživajte,

Klavdija




Stran: [1]