gre kdo v ikeo? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


majch -> gre kdo v ikeo? (29.4.2010 15:54:11)

[sm=smiley36.gif] pa sem mislila, da ne bom nikoooli rabila nobenega gnjavit. Evo mojo prošnjo....rabila bi par paketov unih nagravžnih švedskih črnih slanih in drugih gumijastih bonbonov. Sej še majo švedsko hrano tam v kakem kotu trgovine, ane? Plačam pošiljko, poštnino, častim kofe, če kera mimo pride...

no...razen, če se kateri sanja, kje lahko te bonbone dobim v naši domovini....




Felicita -> RE: gre kdo v ikeo? (29.4.2010 16:04:11)

hm, mislm da so uni bomboni likviricija... v mullerju vem da se dobijo od hariba te črni, taki zaviti so... če kej pomaga.

[image]http://4.bp.blogspot.com/_goFwk4fz6Ew/Sw8TQi3AKrI/AAAAAAAAB1Q/EkXsQwo-W4Q/s1600/haribo+licorice+wheels.jpg[/image]

pa taki se tut kje najdejo:

[image]http://www.suess-versand.de/out/pictures/1/konfektbeutel280.jpg[/image]




majch -> RE: gre kdo v ikeo? (29.4.2010 16:08:10)

hvala. Muler je itak prva izbira pri teh rečeh, samo majo bolj mainstream izbiro, ampak če tole dobim, bolj vseeno bolje kot nič.




TomTaylor -> RE: gre kdo v ikeo? (29.4.2010 16:16:04)

o fuj, koga pa misliš zagiftat?



kar koža se mi je naježila ko sem se spominila okusa...




pety78 -> RE: gre kdo v ikeo? (29.4.2010 16:17:53)

Jaz jih pa obožujem. Sploh tiste črne rolice, ki so filane s kokosom. Njami. 




majch -> RE: gre kdo v ikeo? (29.4.2010 16:30:02)


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

o fuj, koga pa misliš zagiftat?



kar koža se mi je naježila ko sem se spominila okusa...




mene je tudi prvič kap, ko sem jih probala.[sm=smiley36.gif]. Rada bi jih dala mulčkom za probat, ko imamo en projek o Švedski. Me bojo imeli še rajši ko do zdaj[sm=smiley36.gif]




zvesta -> RE: gre kdo v ikeo? (29.4.2010 16:33:26)


IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Jaz jih pa obožujem. Sploh tiste črne rolice, ki so filane s kokosom. Njami. 



oo, podpis.... jz jih obožujem.... vse s tem črnim gravžom... mendas je to sladič, ne?




majch -> RE: gre kdo v ikeo? (29.4.2010 16:40:37)

likoriš, sladič, kakorkoli z dodatkom amonijevega klorida, obstajajo bolj normalni in bolj hard variante. Dobiš pa tudi vodko in sladoled s tem okusom. Najbolj pa se mi zdi, da zadevo prakticirajo Finci. Je pa res zadeva za priučen okus se mi zdi.




rija -> RE: gre kdo v ikeo? (29.4.2010 16:44:06)

IZVIRNO SPOROČILO: majch

Najbolj pa se mi zdi, da zadevo prakticirajo Finci. Je pa res zadeva za priučen okus se mi zdi.


ja, na Finskem je tega ohoho...




Stran: [1]