pomoč (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


simonalokar -> pomoč (29.4.2010 9:25:46)

Mamice ne vem kaj naredim, jutri imamo na pediatrični UZ trebuščka. Naša mala 9 m pa je včeri staknila vročino in ne vem kaj naj storim. Na pediatrično kličem ko nora pa se mi na tem oddelku noben ne oglasi.

a bi ve šle če bi imele vročino. na ta pregled čakamo 3 m.


pa še to a bi dale ve že žabice dol pr 9 m hvala




janapan -> RE: pomoč (29.4.2010 10:44:39)

Vztrajaj, nekdo se bo prej ali slej že oglasil...potem ti bodo oni povedali kaj.

Žabice pa le daj dol, saj je zunaj vroče




sanelaa -> RE: pomoč (29.4.2010 12:17:27)

Hm, če ste blizu doma, potem lahko greste vseeno..........UZ po moje ne bi smel imet veze s trebuščkom.
če pa niste ravno do blizu pa vztarjaj in kliči, lahko pokličeš tudi kakšen drug oddelek, npr. pediatrijo al pa kaj podobnega in vprašaš za mnenje.

Žabice pa le hitro pospravite...........




simonalokar -> RE: pomoč (29.4.2010 12:45:04)

hvala vam

skuz kličem pa se ne javijo. sem klicala drug oddelek pa so mi dali drugo številko pa isto ne javijo se

žabice pa že pospravljam





simonalokar -> RE: pomoč (29.4.2010 12:47:05)

smo iz litije tko da bomo vseeno šli

me pa zanima mnenje nismo prehlajeni pa imamo vročino zelo niha od 37,7-38,5 in ko pride do 38,5 ji dam kalpol.

drugače je dobre volje tudi jedla je mal in pije kukr tuk. bom počakala do pon. če ne bo bolje ggrem pa zdravnik kaj ve mislite




sanelaa -> RE: pomoč (29.4.2010 12:47:47)

ti kar pokliči na pediatrijo oz. otroški oddelek ali pa nekaj podobnega in kar konkretno vprašaj.

Upam da boste uspeli uredit tako da bo prav.




Najaa -> RE: pomoč (29.4.2010 13:01:22)

Mogoče vročina sploh nima veze s trebuščkom, sploh če je otrok drugače normalno razpoložen.




Stran: [1]