jaz sem čist preč (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


eva1 -> jaz sem čist preč (13.7.2005 22:24:12)

Mali je že od ponedeljka zvečer bolan:(-kuha skoz na 38-38.5,danes sva bila pri zdravnici, nč ni vidt, je rekla da bo vrjetno 6 otroška, ali kaj podobnega! Jaz upam, da bi kmalu konc, ker mali je tko bogi, nč se ne smeji,sam joka, pa carta! Moj :love:skoz dela, tako da ga ni nč doma, se mi zdi da sem že čist nakonc z močmi-cele dneve in noči se dojiva, pa ga nosm, pa cartam, res tko je bogi!
Zarad mene se lahko potem na 2 uri ponoč dojiva, sam da bo zdrav, pa nasmejan...
joj, kok je hudo ko so otroci bolani, upam da bo jutri že kaj boljše!
No sam mal sem mogla pojamrat, k mi je tako hudo, da bi kr jokala-naredim zdele karkoli, sam da bo zdrav!!!
Pa brez zamere,kr sem se tko razpisala!




kimi -> jaz sem čist preč (13.7.2005 22:30:55)

Ja res je hudo, ko so bolani. Še posebej tako majhni ko jim nič ne moremo še tabletk nam ne morejo dati. Midva sva prve za vročino dobila šele pri 1 letu pa še to nas je vprašal če jeva vse. Groza. Držim pesti, da bo čimprej mimo:angel:




Anja167 -> jaz sem čist preč (13.7.2005 22:56:30)

Joj, za 6. bolezen je pa vaš kar malo majhen. Ponavadi jo otroci dobivajo po 6. mesecu. Ampak vsak je drugačen, možno je.




spacey -> jaz sem čist preč (13.7.2005 23:15:03)

Ojoj :( mislimo na vas in upam, da bo temu hitro konec! Držta se... :rozica::rozica::rozica:




eva1 -> jaz sem čist preč (14.7.2005 2:35:15)

Mislim, pa to je za znoret-prejle se mali zbudi, ga potipam-mrzel k led-zmerim temparaturo 34.1-joj...in sedaj ga grejem v moji postli! Pa po polovici svečke mu je tako padla, res pa je da je bil odkrit v postelji-milsim :hudicek: če ne kuha, je pa podhlajen!!! Ma groza!!!!




Aleksandrin -> jaz sem čist preč (14.7.2005 3:06:19)

Dekle zdrži, še prehitro pojde k vojakom :)-




Anonimen -> jaz sem čist preč (14.7.2005 7:14:57)

naša jo je mela pred 6. mescom. mislm da mesci z virusom nimajo nč opravt.

lp ,lara




Stran: [1]