Oteklina na dojki pri 11-mesečnici (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tikatonka -> Oteklina na dojki pri 11-mesečnici (26.4.2010 18:30:20)

Saj ne vem če moje vprašanje sodi ravno sem ampak sploh ne vem kam naj pišem. Naša [sm=rozacrtici.gif] je stara 11 mesecev in pol in včeraj sem ji na levi "dojki" zatipala oteklino. Je premera cca 1,5 cm in jo ne boli, ker čisto pusti potipat. Zanima me če je katera že imela tak primer pri svojih otrocih.




nananaja -> RE: Oteklina na dojki pri 11-mesečnici (27.4.2010 22:07:20)

Lahko so hormoni, a to mora pediater na sistematskih pregledovati, ne vem pa reči, do kdaj mora to splahneti. Če pa tega prej ni bilo, pa bo par dni ostalo, pa le vprašaj pri zdravniku.




Zojamaroja -> RE: Oteklina na dojki pri 11-mesečnici (30.6.2010 22:47:26)

Pozdravljena Tinkatonka!
Tudi jaz sem pri svoji 9 mesečni hčerkici opazila bulo in me mal panika grabi! Ne vem al naj jutri pokličem in jo naročim k peditaru al kaj naj naredim?! Tinkatonka, zanima me kaj je tebi rekel pediater?




eternety -> RE: Oteklina na dojki pri 11-mesečnici (1.7.2010 12:29:47)

Naša punčka ima tudi oteklini na prsih. Pediatrinja je omenila, da so to najverjetneje mlečene žleze, ki bi naj izginile v mesecu ali dveh. Za vsak primer pa sva dobili napotnico za ultrazvok, da se prepričamo. Ultrazvok bo imela konec julija, tako da bomo takrat videli kako je s tem. Stara je deset_ mesecev.




Zojamaroja -> RE: Oteklina na dojki pri 11-mesečnici (3.7.2010 22:15:49)

Tudi meni je rekla, da so to mlečne žleze oz. hormoni, ki naj bi jih dobila z dojenjem. Bulico moram opazovati 14 dni, če ne bo izvenela oz. da se bo povečala, se morava vrniti, da naju bodo napotili na punkcijo. 




Stran: [1]