|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero 14 colno kolo?
25.4.2010 14:08:48   
rija
pa da ima vzvratno bremzo?

_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero 14 colno kolo?
25.4.2010 22:30:27   
ema82
Mi smo za našega fanta (star je 3,5leta,vendar kar velik za svojo starost) iskali 14 colno kolo pa nismo nič pametnega našli in smo mu potem  prejšnji teden kupili 16 colno kolo od schwinna (gremlin),pa se mi zdi samo malenkost večji kot od ostalih znamk 14colno kolo,smo pa super zadovoljni!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero 14 colno kolo?
25.4.2010 22:31:26   
ema82
ima pa vzratno bremzo in bremzo na balanci,da se začne privajat.

(odgovor članu ema82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero 14 colno kolo?
25.4.2010 22:36:32   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: rija

pa da ima vzvratno bremzo?


a spamaš a resno sprašuješ? user posted image  zdej ti  ne bo nobena odgovorila, tko... za  vsak slučaj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero 14 colno kolo?
25.4.2010 22:41:14   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ema82

Mi smo za našega fanta (star je 3,5leta,vendar kar velik za svojo starost) iskali 14 colno kolo pa nismo nič pametnega našli in smo mu potem  prejšnji teden kupili 16 colno kolo od schwinna (gremlin),pa se mi zdi samo malenkost večji kot od ostalih znamk 14colno kolo,smo pa super zadovoljni!!!!user posted image user posted image user posted image


se mi je zdelo, da v 14 colah ni nič pametnegauser posted image  ker na netu nisem našla skoraj nič.  je pa danes ful fajn pasal na 14-tko....za 16 mislim, da je le malo premajhen, ker nima več pomožnih koleščkov, pa mora fino dol stopit...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ema82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katero 14 colno kolo?
25.4.2010 22:41:48   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: khurde

IZVIRNO SPOROČILO: rija

pa da ima vzvratno bremzo?


a spamaš a resno sprašuješ? user posted image  zdej ti  ne bo nobena odgovorila, tko... za  vsak slučaj user posted image user posted image user posted image



smrtno resno.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katero 14 colno kolo?
26.4.2010 8:16:12   
barni
Moj nečak ga ima, mislim, da so ga kupili v Hervisu, znamke se ne spomnim, ker mislim, da ni nobena taka poznana.

Ima p sprednjo bremzo na balanci in potem se nožno. In je čist lušten kolo, tak rdeč in tut kvaliteten zgleda.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katero 14 colno kolo?
26.4.2010 13:30:02   
tinaaja
JA, hervis scirocco ima 14colskega..  Hceri smo kupili Orbeo 14col, ampak ima samo navadne bremze in brez problema obvlada pri 3 letih, res pa prej ni imela kolesa s kontro.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katero 14 colno kolo?
26.4.2010 21:07:53   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

JA, hervis scirocco ima 14colskega.. 

Tega imamo mi - zaenkrat super.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katero 14 colno kolo?
27.4.2010 0:00:46   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: rija

pa da ima vzvratno bremzo?


naš ima takšnega 12", sem jim pred kakšnim tednom pisala in baje v kratkem dobijo tudi 14" (lani vem, da so bili, ampak v modri barvi, 16" pa se spomnim, da so bili zeleni)

link


< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 29.4.2010 8:33:54 >


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katero 14 colno kolo?
27.4.2010 0:17:56   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: rija


se mi je zdelo, da v 14 colah ni nič pametnegauser posted image  ker na netu nisem našla skoraj nič.  je pa danes ful fajn pasal na 14-tko....za 16 mislim, da je le malo premajhen, ker nima več pomožnih koleščkov, pa mora fino dol stopit...


meni so lani razložili, da 14 colska kolesa niso ravno pogosta. in da je potem recimo tudi težje dobit gume za njih. no jaz sem potem vzela 16ko, schwina gremlina, ki ima zadnjo bremzo na torpedo pa še koleščka lahko gor montiraš.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katero 14 colno kolo?
27.4.2010 13:28:44   
rija
a majo gremline tudi v hervisuuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katero 14 colno kolo?
28.4.2010 21:02:41   
urška
joj to pa ne vem, rija. jaz sem kupila rabljenega. je bil ful lepo ohranjen. in je še. in ravno danes sem gledala in mislim da je mojemu sinu že malo premajhenuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katero 14 colno kolo?
28.4.2010 21:34:13   
rija
a ga prodaš?user posted image

ker midva sva šla danes malo po ogledih....in našla točno dve 14 colski kolesi....in sprobala gremlina :) so mu zadaj sneli ono lučko ins pustili sedalo do maximuma in vidi pajaca....je kar preveč divjaluser posted image  ovi trgovec je samo rekel....če vi mislite, da je to ok.....user posted image  seveda se bo moral malo navaditi....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katero 14 colno kolo?
28.4.2010 21:53:54   
urška
ti pošljem mejl rija.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katero 14 colno kolo?
28.4.2010 22:08:44   
urška
sem ti poslala, mejl. saj si na yahooju a ne?

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katero 14 colno kolo?
28.4.2010 22:13:45   
rija
user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katero 14 colno kolo?
28.4.2010 22:30:47   
rija
hmmmm....


ta


user posted image


ali ta



user posted image


točno te barve....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katero 14 colno kolo?
5.5.2010 8:22:24   
barni
Rija,

mi pošlješ link za ta dva kolesa, ki si ju prilepila kor slikici?

saj sta 14 colska? Mi bomo tudi nabavili 14 colskega.

Hvala!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katero 14 colno kolo?
5.5.2010 10:08:14   
rija
nista 14-keuser posted image

sta 16 ke....in dobijo ju komaj konec meseca. freerider ms....če boš kaj rabila, pri njih, mi javi, ker imam še kar nekaj v dobrouser posted image  pa bi  skoraj morala kaj tam kupiti....user posted image

je pa res, da ni prav velike razlike. moj je probal tole oranžno kolo in je super....malo se ga mora navaditi, samo dol pa sega brez problema.

in baje je s 14-tkami velik problem.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katero 14 colno kolo?
5.5.2010 10:19:39   
barni
Rija, hvala. Samo mi nujno rabimo 14 colskega, ker je naša pupa stara šele 2,5 let. Sem najprej hotla kupit 12 colskega, pa je potem probala od bratranca 14 colskega in je res boljš da ji kupim malo večjega, ker se mi zdi, da lažje poganja in tudi ne bo takoj premajhen.

Je kar velika punca, 95 cm in ima dolge noge, tako da bi baje bil bolj primeren 14 colski kot 12 colski.

Je pa res tezko dobt 14 colskega, pa da še zgleda kukr tolk ok. Za punčke je vse nekaj roza in ovešeno z zastavicami ipd. Grozljivo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katero 14 colno kolo?
5.5.2010 10:23:04   
rija
aha...ja za 2,5 lenico pa še tole res ni primerno. če drugega ne, je enostavno prehiter, ker ima kar velika kolesa. če zdaj primerjam z našim 12 colnim.....tam tera ko norc, pa nikamor ne prideuser posted image  tu pa dvakrat stisne, pa ga več nikjer ne vidim.

14 pa sem videla samo v hervisu, take, da imajo zadnjo nožno zavoro....ker meni se tele prednje zavore zdijo enostavno prenevarne....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katero 14 colno kolo?
5.5.2010 11:28:19   
barni
Ma ja, težko je dobit 14 colskega.

Gledala sem ga v Hervisu, ta je še kar sprejemljiv. Pa v Intersportu jih imajo, samo so res čisto preveč kičasti.

Orbea so mi fajn, samo čisto predraga. Bo imela dražje kolo, ko bo malo večja.

12 col se mi zdi premajhno, 14, bi bilo ravno prav.

Ne vem kje naj še pogledam, klicala sem par trgovin, pa nikjer nimajo 14 col kolesa. Ja tut meni se zdi nožna zavora veliko oblj fajn kot tele ročne, pa še naša je ne stisne dovolj.

Še kakšen predlog, kje se da dobiti 14 col kolo?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?