za boljšo prebavo (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


nina0081 -> za boljšo prebavo (24.4.2010 13:36:11)

Najprej vas vse lepo pozdravljam. Imam namreč eno težavo, upam da mi boste lahko pomagali.
Imam staro punčko(LANA) en mesec in sprva sva se dojile in dodajale hrano novalac, in po
14 dneh mi je zmanjkalo mleka in sva ostale samo na novalacu, sedaj pa se mi zdi da zelo težko
kaka, oz. ima težko prebavo. kaj mi lahko pomagate kaj bi ji dala da bi lažje kakala?
hvala vam in se vam v naprej zahvaljujem.




Najaa -> RE: za boljšo prebavo (24.4.2010 14:12:53)

Tekočino ji poskupšaj dat, kakšen komarčkov čaj. Tekočina bo zmehčala blato in bo mogoče lažje kakala.




Itkica -> RE: za boljšo prebavo (24.4.2010 14:24:44)

Ja, tekočino, čajček, kot je predhodnica napisala. Mi smo imeli podobne težave, ki so trajale en čas, zato smo poskusili z  Novalacom proti zaprtju, ker pa ni pomagalo, smo prešaltali na Aptamil Comfort - bilo je bolje. Mogoče bi lahko poskusila tudi s kakšnim drugim mlekom.




neli365 -> RE: za boljšo prebavo (24.4.2010 20:55:35)

Pri nas je bilo čisto isto, pa sem prešla na Aptamil, pa je zelo lepo kakal, dvakrat na dan [sm=bravo.gif]




marjetica8 -> RE: za boljšo prebavo (25.4.2010 10:06:52)

Mi smo tudi dodajali novalac in je težko kakal po njem. Pa ker je imel refluks in je bil po novalacu bolj Izrazit, so nam rekli naj zamenjamo mleko. Sva sla na babylove in in se je kmalu vse uredilo - s kakanjem in refluksom. Mogoče tvoji [sm=duda.gif] ne paše to mleko - probajta zamenjat...




salcka -> RE: za boljšo prebavo (25.4.2010 19:41:41)

daj mu Novalac za dojenčke z zaprtjem.
lahko tudi kombiniraš z navadnim.
jaz sem naši dajala zjutraj Novalac IT (proti zaprtju), popoldne in zvečer pa navadnega.




nenanov -> RE: za boljšo prebavo (9.6.2010 11:50:21)

tudi mi smo imeli iste težave pa smo zamenali mleko hippi in že ko je spila prvo flaško je potem normalno odvajala blato nisem še slišala da bi katera ki uporablja novolak nebi imela teh težav




Stran: [1]