|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko lahko največ vročina po cepljenju?
22.4.2010 19:59:48   
Bubacka
Zanima me koliko dojenčki  cepljenju proti davici, tetanusu...... lahko imajo vročino? Moja punčka stara 5 mes. včeraj je bila cepljena, in danes ima vročino 38,2. A so vaši tudi imeli? Hvala

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko lahko največ vročina po cepljenju?
22.4.2010 20:05:15   
mateja8
Moj prvi je imel po večini cepljenj vročino. Vedno mu je narasla neslednji dan in se vlekla vsaj 2 dni. Vročina 38,2 za otročka ni nevarna in je ni potrebno zbijati. Če pa bi se vročina vlekla več kot dva tri dni pa se oglasi pri pediatru. Tako je moja pediatrinja meni naročila. Zdej hčerkica pa nikoli ni imela vročina in nobene reakcije.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko lahko največ vročina po cepljenju?
22.4.2010 20:05:37   
ledenaa
kako misliš koliko lahko imajo?
vročina je vročina in po cepljenju je lahko prisotna.Nič takega

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko lahko največ vročina po cepljenju?
22.4.2010 21:28:20   
Bubacka
evo... zdaj jo imela 39, kolikor jaz vem po cepljenju naj ne bi bila previsokauser posted image

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko lahko največ vročina po cepljenju?
22.4.2010 21:36:55   
Massa26
Moja je imela po zadnjem cepljenju pri letu in pol nekaj ur po cepljenju vročino skoraj 40 in potem še par dni malo nižjo. Seveda so rekli, da ni od cepljenja.

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko lahko največ vročina po cepljenju?
22.4.2010 21:38:02   
ledenaa
IZVIRNO SPOROČILO: Bubacka

evo... zdaj jo imela 39, kolikor jaz vem po cepljenju naj ne bi bila previsokauser posted image

Je čisto normalno

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko lahko največ vročina po cepljenju?
22.4.2010 22:38:04   
daša
Moj ,zdaj že pubertetnik, jo je imel po 3.dozi cepljenja pri 10.mesecih 41 stopinj al pa še več, ker sem mu pri 41 potegnila termomeret iz ritke (takrat so bili ušesni še znanstvena fantastika), pa v avto pa k dežurnem. In kaj so rekli, ohlajat ga  z mrzlo vodo v banji (ker sem mu svečk že max. dozo dala, kar sem jih lahko). Bil pa je nekaj prehlajen in cepljen. Tako, da jaz še danes mislim, da je bilo v poveavi s cepljenjem, oz. je cepljenje sprožilo.

Od takrat naprej je vedno, ampak vedno ob vsakem konkretnem prehladu, virozi al kar koli že, imel vročine čez 40 stopinj. Kar je bilo manj, za nas sploh ni bila vročina. Noro, res. sploh če pomislim, da je bil nekaj let ob vstopu v vrtec bolan povprečno 1x na mesec od novembra-marca. Zdaj je to nekak zgleda prerasel, ker smo že 2x preživel z 38-39 vročine.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko lahko največ vročina po cepljenju?
23.4.2010 11:03:40   
kristinaj
naši so jo imeli večer po cepljenju, rahlo čez 37 in je trajalo ene dve urci... ampak ne pri vsakem cepljenju...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko lahko največ vročina po cepljenju?
23.4.2010 11:25:47   
Menta
Meni je po cepljenju pediatrinja dala svečke za zbijanje vročine in rekla, da naj jih uporabim, če ima otrok v ritki nad 39 ali pod pazduho nad 38 vročine.



(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?