vročina in spanje zunaj (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


TomTaylor -> vročina in spanje zunaj (21.4.2010 9:48:07)

Naša 8 msečnica je bolna oz. prehlajena (teče iz noska) in ima nekoliko povišano temperaturo (37-37,5). Vsak dan spi zunaj v vozičku, v zavetju pred vetrom in ne na direktnem soncu. Zdaj bi jo rada dala ven spat, pa sem malo v dvomih ali naj jo dam ali ne[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] A jo ima smisel zapirat med 4 stene?...

....slabo sem spala, oz. sploh nisem, zato pa malo dvomim v pravilnost mojega današnjega razmišljanja[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Luni -> RE: vročina in spanje zunaj (21.4.2010 9:57:44)

Meni so pediatri govorili: Samo takrat, ko ima otrok vročino, ne sme ven! Se pravi, če kašlja, smrka, ni problema, ob vročini pa ne...




koala -> RE: vročina in spanje zunaj (21.4.2010 10:58:14)

Jaz sem bila z mojim tudi pri tako malo povišani tel. temperaturi zunaj.




sanasan -> RE: vročina in spanje zunaj (21.4.2010 11:06:07)

Vsak dan spi zunaj v vozičku, v zavetju pred vetrom in ne na direktnem soncu.

Ja, tako kot opisuješ bi jo dala tudi ven. Še boljši zrak je verjetno.[sm=smiley1.gif]




Hope2 -> RE: vročina in spanje zunaj (21.4.2010 11:22:44)

Naš je na istem te dni ima virozo, prvi dan visosko vročina, te dni pa okoli 37-37,5, včasih brez. Včeraj sva bila pri P in sem jo vprašala kako, saj notri ne vzdrži, tečnari, joka... Zunaj pa kar oživi. Pa mi je P rekla, čim več zunaj, pazit edino da ni mraz, veter in gasa ven. In sva res veliko zunaj, v zavetju, nas sprehodu in malček uživa, mu ni hudega.

Drugo je vročina nad 38 in ko se otrok počuti zanič




ledenka -> RE: vročina in spanje zunaj (21.4.2010 17:16:20)

do 37,5 C se še ne šteje za vročino, tako da brez skrbi [sm=smiley1.gif]




piko12 -> RE: vročina in spanje zunaj (21.4.2010 21:16:20)

Kar se mene in mojih otrok tiče, sem vedno zagovarjala dejstvo, da je pa res vseeno kje spi, samo da spi in da posledično prej pride k sebi. Govorimo pa o nekih normalnih temperaturah in ne viharnemu vremenu.




Stran: [1]