bi ve šle? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


TomTaylor -> bi ve šle? (20.4.2010 11:37:46)

Po skoraj 2-eh letih na en pomemben dogodek v enem odročnem kraju in tam tudi prespale, doma pa bi pri očetu pustile 4 letnika 8 mesečnika, ki se ponoči še doji, čeprav pa sprejme tudi flašo?




luan -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 11:43:12)

Jaz sem ravno prejšnji teden imela tako situacijo, ko sem s starejšim sinom bila odsotna 32 ur.Malega starega 4,5 mesecev, kateri se tudi še delno doji pa sem pustila možu.Pa sta se čist fino imela in ni bilo nobene panike[sm=smiley1.gif].Samo mož pravi, da se je bolj malo naspal[sm=smiley36.gif].




sanasan -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 11:49:02)

zakaj, pa ne? hitro rezerviraj, da si mož ne premisli[sm=smiley36.gif]
po tej mali odsotnosti te bosta tudi otroka bolj 'spoštovala' in upoštevala[sm=jezicek.gif]
in morda bo mož bolje razumel, zakaj ti 'ne pašejo' njegovi (prdeči) prijatelji[sm=jezicek.gif]čez noč




sanasan -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 11:52:13)

čisto resno hitro[sm=kuza.gif], boš videla, kako paše bit malo spet med ljudmi sama[sm=smiley1.gif]
jaz sem se vedno izredno težko kam spravila, ampak, ko sem pa se, sem si pa vedno rekla, da bit to morala večkrat naredit....še mož je bil vse sladek, ko sem prišla nazaj[sm=jezicek.gif]




Nika v službi -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 11:52:23)

Če bi mi bil dogodek zanimiv, če otrok s flaško dokaj normalno preživi noč brez mamice in če se očka strinja, bi šla.

Kje pa je ta odročni kraj? 




Nenya -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 12:17:19)

Jaz sem šla na eno praznovanje abrahama ko sva se še dojili. Ni me bilo samo nekaj ur, tamala je sicer sprejela flaško ampak moje prsi so me tako tiščale od mleka, da sem si oddahnila, ko se je zbudila ponoči in sva se podojili. Če misliš iti si obvezno rezerviraj čas za črpanje.




*miska.mcc* -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 12:24:36)

jaz-NE

ce zaradi drugega ne, ker nebi imela nic od dogodka.




ZARA -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 12:25:26)

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Po skoraj 2-eh letih na en pomemben dogodek v enem odročnem kraju in tam tudi prespale, doma pa bi pri očetu pustile 4 letnika 8 mesečnika, ki se ponoči še doji, čeprav pa sprejme tudi flašo?

Ja, naj se tvoj počasi navadi dojit. A ni že čas?




ZARA -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 12:26:00)

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
jaz-NE
ce zaradi drugega ne, ker nebi imela nic od dogodka.

Zakaj ne bi imela nič? A bi se ga namrla tako?




*miska.mcc* -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 12:28:50)

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
jaz-NE
ce zaradi drugega ne, ker nebi imela nic od dogodka.

Zakaj ne bi imela nič? A bi se ga namrla tako?

ce drugega ne, bi mi telefon zvonil vsakih 7 minut pa pol[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




ZARA -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 12:30:00)

Ah, telefon ugasneš in se delaš potem doma, da ni bilo signala. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




*miska.mcc* -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 12:31:23)

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ah, telefon ugasneš in se delaš potem doma, da ni bilo signala. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

pol pa s5 ne bi imela nic od vecera, ker bi studirala, če je vse ok... maaaa, jst nisem za te stoše. kaj pa vem, no.
čudna, itak!




čebelica01 -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 12:35:03)

seveda pojdi




blaža -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 13:11:51)

Jaz bi šla. Miška, pa kaj maš ti za enega dedca? Moj me že iz spoštovanja ne bi klicaru in bi tudi otrokoma prepovedal, da naj mama si malo oddahne.[sm=smiley1.gif]

Pojdi, se bojo že poštimali.




Misek -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 13:12:58)


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Po skoraj 2-eh letih na en pomemben dogodek v enem odročnem kraju in tam tudi prespale, doma pa bi pri očetu pustile 4 letnika 8 mesečnika, ki se ponoči še doji, čeprav pa sprejme tudi flašo?


Bi, z veseljem [sm=smiley36.gif]




pety78 -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 13:14:09)

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

jaz-NE

ce zaradi drugega ne, ker nebi imela nic od dogodka.



Jaz bi definitivno šla. Bi pa ostala doma v primeru, če možu ne bi zaupala in mislim da je to tudi tvoj razlog. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Ajda A -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 13:44:08)

jaz bom julija pustila možu 7 mesečnika in 4 letnico same 2 noči - brez slabe vesti!!!!




tamiflu -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 14:05:52)

Seveda bi šla




BUŠICA -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 14:08:30)

4 letnika in 8 mesečnika? za 1 noč?
ja, bi.




rija -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 15:36:38)


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Po skoraj 2-eh letih na en pomemben dogodek v enem odročnem kraju in tam tudi prespale, doma pa bi pri očetu pustile 4 letnika 8 mesečnika, ki se ponoči še doji, čeprav pa sprejme tudi flašo?



itak. pa še 3 obiske bi mu za zvečer naročila.
tašči pa ravno tisti večer plačala masažo, da bi ne bila doma.


mogoče pa tvoj enostavno to rabi[sm=smiley36.gif]










sicerr pa: pri prvem bi ne šla. če pa bi imela zdaj še drugega, pa bi.




bumerang -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 20:32:22)

Definitivno in brez dvoma - ne.




TomTaylor -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 20:48:44)

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Definitivno in brez dvoma - ne.


zakaj?




marta82 -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 20:49:05)

Težko odgovorit, ker ne vem koliko ti ta dogodek pomeni, koliko ti dejansko je za it. Jaz ne bi imela težav pustiti možu otroka (sploh če glede dojenja oz. flaške ni problem) ampak mene osebno nikamor ni tako vleklo za celo noč. Šla sem zvečer in prišla domov spat pa še to sem težko zaspala, ker nisem bila prisotna pri "večernem ritualu" in sem se (seveda popolnoma neupravičeno) malo slabo počutila pa tudi preveč rada spim ob možu in se zjutraj zbudim ko me sinko kliče, da bi šla kam drugam spat, če ni treba. Seveda, če bi pa ti rada šla pa pojdi brez slabe vesti in uživaj. [sm=smiley1.gif]




bumerang -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 20:53:54)

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Definitivno in brez dvoma - ne.


zakaj?



Še brez otroka bi to naredila v skrajni sili, z osemmesečnikom pa toliko manj.




CatJa -> RE: bi ve šle? (20.4.2010 21:07:46)

Itak. Za dve noči, če bi bilo treba.




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>