|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Puzzle - pranje?
18.4.2010 21:34:02   
eternety
Ali se lahko puzzle (tiste po tleh) perejo v pralnem stroju? Naše je mala že nekajkrat pobruhala, pa sem mislila, da bi jih kar v pralnem stroju oprala. Če jih bom sploh noter spravila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Puzzle - pranje?
18.4.2010 21:45:53   
smej
Jaz sem poskusila, pa ne bom nikoli večuser posted image . Upam, da ti to dovolj pove.

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Puzzle - pranje?
18.4.2010 21:47:04   
anckabancka
Jaz sem jih dala v pralni stroj. Pa jih bom še... Po moje je odvisno koliko so uničene od tega kako velik pralni stroj imaš.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu smej)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Puzzle - pranje?
18.4.2010 22:41:53   
skuštrana
Jaz sem ji  najmanj 10 krat oprala v stroju user posted image In so bile čisto ok, ampak sem jih vrgla stran, ker so me živcirale user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Puzzle - pranje?
18.4.2010 22:46:30   
TaMaSa
Sama jih perem v kadi.Vsako posebej zdrgnem s krtaco in potem z zelo vroco vodo splaknem.Jih imamo kar veliko,poleti se na balkonu.Mi gredo ravn tako na zivceuser posted image .

Bi jih koj dala v pralni stroj.
Smej,kaj pa je bilo narobe?

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Puzzle - pranje?
18.4.2010 23:07:54   
Anonimen
Jaz sem jih ravno prejšnji teden oprala v pralnem stroju. No pa sem pri prvi žehti prveč boben napolnila in je šel en puzel v franže ... naslednjo žehto sem razporedila na 2 dela in je bilo ok ... imamo pa 3 komplete, torej 30 puclov. Sem pa to priliko izkoristila in eliminirala pucle z motivom vozil (ostale so samo še številke in črke), ker so imeli čist premajhne koščke, tamala jih pa nenormalno rada razstavlja in sem imela jaz posledično čist preveč dela s sestavlanjem ... duš naslednjič bom kupila en ogromen armafleks! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TaMaSa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Puzzle - pranje?
19.4.2010 7:06:55   
a.jda
Vedno jih perem v stroju in so take kot nove. pazi le da preveč ne nabutaš stroj. Pa malo praška daj, ne veliko, ker se naredi ogromno pen.

Če jih ne bi prala v stroju jih sploh ne bi imela, na roke jih pa res ne bi kar naprej drgnila.



(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Puzzle - pranje?
19.4.2010 7:29:24   
Hope2
Puzzle perem vedno v stroju na 40. Ne vidim problema, ker ni nikoli bilo nič uničeno. Vendar ne smeš dat veliko puzzle in vmes daj še nekaj bombažnih cunj, ravno zato da pepreči morebitno poškodbo, pa še dodatno drgnejo in čistijo puzle.

Nikakor pa ne dat v sušilca, preverjeno se skrčijouser posted image

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Puzzle - pranje?
19.4.2010 7:51:59   
naomy
Evo, tud jaz jih moram oprat in jih bom kar v stroj vrgla... Ne da se mi matrat s čiščenjem vsake posebej. user posted image user posted image
Zanima me samo, kako jih potem posušite oz. koliko časa se sušijo? A jih dam lahko kar na tla nazaj (parket) al kako ?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Puzzle - pranje?
19.4.2010 8:14:21   
josephine27
v stroju pri 30, mal praška, brez centrifuge, pa ne preveč nabasano - perem vsake 2-3 tedne 

_____________________________



(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Puzzle - pranje?
19.4.2010 8:15:41   
eternety
Uf, že vidim, da bo to celi projekt. Ker imam doma pralni stroj polovičko, tisti ki se odpira od zgoraj, bo še tolk težje. Jih bom kar mami dala prat, pa še fajn velik balkon ima, da jih lahko da ven sušit. Hvala vsem za odgovore.

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Puzzle - pranje?
19.4.2010 8:33:55   
kristinaj
jaz sem puzzle peno dajala v pralni stroj na kratki program cca  20 min in je bilo vse ok.... za v stroj sem jih morala malce upogniti... in potem sem jih s ščipalko pripela za vogale in obesila, da se posušijo..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Puzzle - pranje?
19.4.2010 12:47:36   
TaMaSa
Skoda,ker ni bilo te teme ze predlani,ne pa,da vsak teden perem puzzle na roke.
Kar jutri,al pa se danes gredo v stroj.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Puzzle - pranje?
19.4.2010 14:17:31   
eternety
Misija uspela user posted image . Oprane v stroju in se že sušijo. Smo pa mogli v dveh delih prat, ker ni šlo vse naenkrat.

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?