|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj mi pošiljajo s policijske postaje?
20.4.2010 9:05:20   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Lilu23

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Zna biti radar, sploh če se ti zdi, da bi te znali nekje "zahaklat".

Pri nas je tudi tako, da nekdo drug zate ne more dvignit pošte. Na pošti! Če pa pride poštar na vrata, lahko podpišem za moža in prevzamem njegovo priporočeno pošiljko. Mi poštar kar porine pod nos, nič ne vpraša, če bom prevzela, čeprav ni moje. Logika pa taka.




ma neeee... lahko, seveda lahko... pri priporočenih pismih moreš napisat sorodstveno razmerje, pri zupu izpolnit izjavo pooblaščenca... če pa poštarci karkoli ni jasno ji reči naj si prebere pravilnik o vročanju pisem!!


Hja, samo je treba prej to izjavo imeti.

Mi smo imeli blazen problem, ko nismo mogli dvigniti pošte za nepokretno staro mater. Komaj, komaj smo se uspeli s pošto dogovoriti, da je poštar ponovno prinesel priporočeno pošiljko (čakali smo ga celo dopoldne, da ga ja ne bi zamudili!) in ji jo položil na posteljo, da je naredila eno kraco...


(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj mi pošiljajo s policijske postaje?
20.4.2010 9:59:25   
HuAnita
Vabilo k sodelovanju.....





isus..... (user posted image )








... da pomagaš napolniti proračun - po moje te je ujel policijski paparazzi - radar






(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kaj mi pošiljajo s policijske postaje?
20.4.2010 11:36:23   
LoCa
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

sploh ne vem kaj kompliciraš, na pošto pejdi, ko se vrneš.
če je noter res kašna kazen, ti bo začel teči rok, ko bo pošta prevzeta.




A res? Jaz sem pa mislila iti na pošto čez dva meseca.
Eni odgovori so pa res bistroumni, ni kaj.

Pač me je full skrbelo,kaj mi pošilja policija.

Res je bila kazen. Za parkiranje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem si pa predstavljala najhujše možne scenarije.
Hvala za odgovore.



Hja ne vem, od kdaj pa s policije pride kaj dobrega? Si mislila da boš dobila nagrado?user posted image

Ne boš verjela, ampak za določene vrste pošte je tudi tudi pošta, dvignjena 2 dni kasneje, lahko zajeb.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj mi pošiljajo s policijske postaje?
20.4.2010 11:42:43   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa


Ne boš verjela, ampak za določene vrste pošte je tudi tudi pošta, dvignjena 2 dni kasneje, lahko zajeb.



naprimer?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj mi pošiljajo s policijske postaje?
20.4.2010 13:18:32   
Lilu23
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Lilu23

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Zna biti radar, sploh če se ti zdi, da bi te znali nekje "zahaklat".

Pri nas je tudi tako, da nekdo drug zate ne more dvignit pošte. Na pošti! Če pa pride poštar na vrata, lahko podpišem za moža in prevzamem njegovo priporočeno pošiljko. Mi poštar kar porine pod nos, nič ne vpraša, če bom prevzela, čeprav ni moje. Logika pa taka.




ma neeee... lahko, seveda lahko... pri priporočenih pismih moreš napisat sorodstveno razmerje, pri zupu izpolnit izjavo pooblaščenca... če pa poštarci karkoli ni jasno ji reči naj si prebere pravilnik o vročanju pisem!!


Hja, samo je treba prej to izjavo imeti.

Mi smo imeli blazen problem, ko nismo mogli dvigniti pošte za nepokretno staro mater. Komaj, komaj smo se uspeli s pošto dogovoriti, da je poštar ponovno prinesel priporočeno pošiljko (čakali smo ga celo dopoldne, da ga ja ne bi zamudili!) in ji jo položil na posteljo, da je naredila eno kraco...



mogoče leta nazaj??? je sigurno kar ti pravim, kar se pa izjave pooblaščenca tiče je v bistvu natiskan obrazec na sami vročilnici in ga izpolniš na licu mesta v pričo poštne uslužbenke.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kaj mi pošiljajo s policijske postaje?
20.4.2010 20:32:08   
LoCa
naprimer da si dlje odsoten in "vestna" mati dvigne pošto z rokom? al pa da si clo v sloveniji (ampak ne doma) in vestna mati dvigne pa ne pove da je karkoli dvignila? rok pač začne teči ko se prevzame pošto, ne glede na to, kdo je dvignil.  se dogaja tudi ljudem, ki skrbijo za svoje stvari, verjemiuser posted image . in ni nujno da ima ta človek pooblastilo, ker tam kjer se ljudje poznajo delajo vse mimo pravil.

< Sporočilo je popravil LoCa -- 20.4.2010 20:33:07 >

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kaj mi pošiljajo s policijske postaje?
20.4.2010 20:50:51   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

naprimer da si dlje odsoten in "vestna" mati dvigne pošto z rokom? al pa da si clo v sloveniji (ampak ne doma) in vestna mati dvigne pa ne pove da je karkoli dvignila?


to je pa sranje, ja.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kaj mi pošiljajo s policijske postaje?
20.4.2010 21:31:43   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Lilu23

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Lilu23

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Zna biti radar, sploh če se ti zdi, da bi te znali nekje "zahaklat".

Pri nas je tudi tako, da nekdo drug zate ne more dvignit pošte. Na pošti! Če pa pride poštar na vrata, lahko podpišem za moža in prevzamem njegovo priporočeno pošiljko. Mi poštar kar porine pod nos, nič ne vpraša, če bom prevzela, čeprav ni moje. Logika pa taka.




ma neeee... lahko, seveda lahko... pri priporočenih pismih moreš napisat sorodstveno razmerje, pri zupu izpolnit izjavo pooblaščenca... če pa poštarci karkoli ni jasno ji reči naj si prebere pravilnik o vročanju pisem!!


Hja, samo je treba prej to izjavo imeti.

Mi smo imeli blazen problem, ko nismo mogli dvigniti pošte za nepokretno staro mater. Komaj, komaj smo se uspeli s pošto dogovoriti, da je poštar ponovno prinesel priporočeno pošiljko (čakali smo ga celo dopoldne, da ga ja ne bi zamudili!) in ji jo položil na posteljo, da je naredila eno kraco...



mogoče leta nazaj??? je sigurno kar ti pravim, kar se pa izjave pooblaščenca tiče je v bistvu natiskan obrazec na sami vročilnici in ga izpolniš na licu mesta v pričo poštne uslužbenke.


Lani. Potem so očitno v naših krajih res zahojeni?? user posted image

Aja, ni bilo vročilnice, samo priporočena pošiljka.

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kaj mi pošiljajo s policijske postaje?
21.4.2010 17:34:59   
Lilu23
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

naprimer da si dlje odsoten in "vestna" mati dvigne pošto z rokom? al pa da si clo v sloveniji (ampak ne doma) in vestna mati dvigne pa ne pove da je karkoli dvignila? rok pač začne teči ko se prevzame pošto, ne glede na to, kdo je dvignil.  se dogaja tudi ljudem, ki skrbijo za svoje stvari, verjemiuser posted image . in ni nujno da ima ta človek pooblastilo, ker tam kjer se ljudje poznajo delajo vse mimo pravil.



saj je dovoljeno družinskim članom izročit pismo, ni nič mimo pravil... 

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kaj mi pošiljajo s policijske postaje?
21.4.2010 19:15:02   
picola1
Odvisno kakšno pismo. Ena lahko, druga pa jih moraš it dvignit osebno.

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Copatki, copatki, copatki,...
bodoča

Katere copatke ste/bi izbrali za male nadobudneže?

robeez (19%)

starchild (8%)

shoo shoo (12%)

drugo (62%)


Število vseh glasov: 195

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!