RE: vselitveno darilo (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Splišni -> RE: vselitveno darilo (14.4.2010 20:39:26)

Jaz bi šla v kakšno čajnico po 2 lepa čajna lončka, taki skodelici, da sta lahko tudi za kavo z mlekom, če slučajno čaja ne pijeta. Imajo res lepe. Pa če 2 vzameš, bo glih 30 evrov.
To se mi zdi lepo, uporabno darilo, in ne preveč vsiljivo, če praviš, da se prav zelo dobro ne poznate.




emica2008 -> RE: vselitveno darilo (14.4.2010 20:40:56)

Mi2 sva že več kot leto v novem stanovanju pa od vsega kar sem dobila pogrešam stensko uro.....je nimava v nobeni sobi in jo bom sama kupla vsaj za v kuhinjo in dnevno. Bila sem pa fullll vesela svečnikov ter svečk za gor dat, ker res dobr zgleda...




Felicita -> RE: vselitveno darilo (14.4.2010 20:54:58)

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz bi šla v kakšno čajnico po 2 lepa čajna lončka, taki skodelici, da sta lahko tudi za kavo z mlekom, če slučajno čaja ne pijeta. Imajo res lepe. Pa če 2 vzameš, bo glih 30 evrov.
To se mi zdi lepo, uporabno darilo, in ne preveč vsiljivo, če praviš, da se prav zelo dobro ne poznate.


sm mela to ugledano, majo v 1001 dar dober komplet - 2 skodelci, nek bio sadni čaj in 2 pogrinjka... edino kar je bedno je da ni zraven še unih mrežic za čaj (ga morš pol prcejta in to...) no kot rečeno, sm se že kupila darilo, mislm da bo tut ok.




StrawberrY -> RE: vselitveno darilo (14.4.2010 21:25:48)

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek1

mizico za zajtrkovanje v postelji


vragi so po 30+ evrov [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

kakorkoli, sm kupila zadevo, zahvaljujoč eni blazno prijazni prodajalki iz 1001 dar v mercator centru. tam sem vzela zajemalko za špagete/mero za špagete/ribežn za parmezan (vse v enem), potem pa v mercatorju kupila še polnozrnate špagete, olivno olje in parmezan [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] šlo je lepo v budget pa tut lepo sem zavila, tko da zgleda neki za iz rok dat.



A lohk še k men prideš?[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif] Si ravno stanovanje prenavljamo!
Jaz bi bila takega darila noro noro vesela!




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]