|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali lahko za kuhanje uporabim...
12.7.2005 18:10:56   
Pikapolonica
adaptirano mleko druge sorte, kot pa je tisto, ki ga Tia pije?

Naj razložim: Tia pije Novalac, ki ni najbolj poceni in ker pri kuhanju veliko hrane leti v smeti (Tia pač noče in noče še lepo jesti vse po vrsti ali pa naredim malo preveč), me zanima ali lahko za to uporabljam mleko druge sorte. Morda kakšnega malo cenejšega. Lahko pa da se motim in cenejših sort adaptiranega mleka sploh ni....

Sprašujem pa zato ker mi je enkrat pediatrinja rekla, da je najboljše, da Tia pije ves čas eno mleko. Ne pa en mesec enega, pa drug mesec drugega in tako naprej. Ampak takrat smo se še lovili in iskali primerno mleko zanjo...

No, sem malo zakomplicirala. Pa saj me razumete, kaj?

LP, :pika:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali lahko za kuhanje uporabim...
12.7.2005 18:16:34   
Pikapolonica
Aja, še tole. Ko sem rekla kuhanje nisem mislila dobesedno, ker vem, da mleka ni najboljše prekuhavati. Mislila sem bolj na pripravljanje hrane za Tio. Pripravo kašic npr. ki se pripravljajo z mlekom (jih imam še namreč nekaj na zalogi), pa pripravo polente in grisa in takih zadevščin.

Pa-pa, :pika:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali lahko za kuhanje uporabim...
12.7.2005 18:18:51   
dory
uf jest sem zamenjala precej vrst mleka,dokler smo nasli pravega...pa zato ni blo nc narobe...jest bi poskusla..zakaj pa ne...cene adaptiranega mleka pa znasajo tam nekje od 1900 do okol 4tisocakov ane :)

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali lahko za kuhanje uporabim...
12.7.2005 18:57:13   
Marogica
Mi smo prešli iz Aptamila (cca. 3400) na Hipp (1700) brez problemov, meni se je zdelo celo boljšega okusa

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali lahko za kuhanje uporabim...
12.7.2005 19:12:34   
Pikapolonica
Ne vem, če me razumete...

Jaz bi istočasno uporabljala dve vrsti mleka, ne pa prešla na drugega. To je tisto kar me muči!

LP, :pika:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ali lahko za kuhanje uporabim...
12.7.2005 19:21:03   
Marogica
To pa res ne vem, oz. ne razumem zakaj.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ali lahko za kuhanje uporabim...
12.7.2005 19:38:34   
Jančika_
Brez problemov. Naš pije probiotični Hipp, kašice (ki vsebujejo mleko) imamo pa od Babydream, Humane in Hippa. En čas je 2x na dan pil Hipp, enkrat pa Babydream. Jaz se nisem nič sekirala, on še pa manj:).

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ali lahko za kuhanje uporabim...
12.7.2005 19:55:31   
jazz
Imate srečo punce. Mi smo na aptamilu AR, ki znese celih 4.700 sit.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ali lahko za kuhanje uporabim...
12.7.2005 20:05:29   
BONI*
Mislim, da ni nobenega problema. Tudi Luka je konzumiral vse sorte kašic, ki že vsebujejo mleko, pa ni bilo nič narobe. Enkrat sem celo zmešala dve različni znamki kašic skupaj, pa je bilo vse OK (no, to pomoje res ni bila najbolj pametna poteza:ups:)
Sedaj pa itak ne je ničesar več, pa nimamo več problemov z kombiniranjem:((

Lp, Boni

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ali lahko za kuhanje uporabim...
12.7.2005 20:27:46   
Pikapolonica
Boni, a še vedno nič?

No, pri nas pa je mičkeno boljše, ampak še daleč od željenega....

:pika:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ali lahko za kuhanje uporabim...
12.7.2005 23:03:53   
usa
hojla!
jazz ravnokar sem zasledila da tvoj:duda: pije aptamil ar in koliko daš zanj,če ti lahko svetujem ga pojdi raje kupiti v mullerja tam stane 2650 sit 800g.todi jaz sem prvikrat nabavila v lekarni pa me je skoraj kap.
lp

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?