|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barve v stanovanju
13.4.2010 10:31:31   
pikapaka
Pozdravljeni, ker vas je tukaj več z razno raznimi idejami prosim za pomoč. Preurejamo stanovanje in sedaj se mi je zataknilo pri barvah sten in tudi pohištva v dnevni sobi.

Kuhinja in dnevna sta povezani v velik prostor, kuhinja bo oranžne barve v kombinaciji z belo (pulti). In sedaj se pojavi moj problem, kakšne barve sten in kakšno pohištvo v dnevno. Saj vem glede na to kaj nam je všeč, pa vseeno bi želela pomoč pri tem.

A poznate koga, ki pri tem pomaga, seveda za razumno ceno.
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 10:42:49   
Hope2
V enem stanovanju smo tudi mi imeli oranžno kuhinjo, vendar v kombinacija češnje (pult). Isto je bilo vs een prostor. Pohištvo sva kupila v Marosu in tam nama je arhitektka svetovala še za drugo pohištvo. Torej kuhinja češnja/oranžna, jedilna miza steklo/kovina, stoli vanilija usnje in kovina, omara v dnevni je bila  vanilija/češnja, sedežna pa nežno svetlo modra, klubska mizica steklo-kovina, tepih rumen z modrimi liki. To kombinacijo je ona nama predlagala in sva jo naredila, gosti so bili navdušeni, stanovanje ob prodaji je šlo za med, novi lastniki pa so steno v kuhinji poštrihali rumeno. Zelo lepo je izpadlo, samo midva več nikoli ne greva v take barveuser posted image . Oranžna bela, pa mi nekak ne gre skupa, pač stvar okusauser posted image . Imaš kako slikco?

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 13.4.2010 10:46:11 >

(odgovor članu pikapaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 10:52:37   
majch
jaz bi šla v belo varianto, pa detajle bi naredila oranžne, morda kako steno v dnevni tudi ali pa kavč, pa črno-beli vzorci na blazinah in dekorju

user posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 11:37:16   
Hope2
Tale oranžno bela, črna fajn izpadeuser posted image . Ampak samo v detajlih, v tolk oranžnih stenah, bi pa jaz živčnega fasalauser posted image . Preveč sten je močno oranžnih. mogoče samo ena, ali pa samo kak lik.

Daj prosim zalimaj kako slikco belo oranžne kuhinjeuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 13.4.2010 11:38:06 >

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 13:07:13   
majch
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image daš fototapeto s pomarančami na belo kuhinjo

< Sporočilo je popravil majch -- 13.4.2010 13:08:35 >


_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 14:19:25   
naja17
Jaz bi v tvojo barvo vnesla nekaj zelenega... Jaz imam oranžno steno v eni predsobi in belo pohištvo, pa bo šla vaza z zelenim šavjem v kot user posted image ... Drugače pa tale zadnja varianta od majch mi je fenomenalna user posted image ...

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 14:27:12   
baguSka
tazadnja je super ja.. jaz bi mogoce vseeno se steno zgoraj pobarvala na oranzno.. tud zelena bi sla.. ampak bi blo fajn vidt kuhinjo kaksna je..

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 14:29:29   
pikapaka
Nimam sicer slike pride pa približno tako, da je spodnji del oranžen, zgoraj pa so stekla mlečno bele barve.

Ja saj tu je dosti idej, samo kako potem to kombinirati, ker jaz nimam ravno občutka za to.

Prav zato bi rabila koga, ki bi mi svetoval, tam na licu mesta.

Če se bo dalo kar nekaj evrov za pohištvo, potem se bo tudi za to našlo, da bo potem zgledalo fajn.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 15:20:59   
majch
zelena gre k oranžni zelo fajn, za popestritev
user posted image

za več napetosti pa oranžno kombiniraj s hot pink
user posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu pikapaka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 15:47:08   
pikapaka
Torej je najbolje, da dam zeleno omaro v dnevni in pinki sedežno user posted image ?

A se res nobeden ne ukvarja s svetovanjem? Saj vem, da obstajajo agencije ampak tiste so verjetno predrage. Še ideje prosim, rabim ideje za barvo sten in barvo omare v dnevni in barvo sedežne.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 15:56:09   
dolenjka
jaz bi defionitivno v dnevno dala ali nežne zelene, ali pa kakšna nežna rumena? Če je vse en prostor bo fajn, ker pol lahko kak zeleni dekorativni dodatek daš v kuhinjo da oranžno razbiješ, barvna nit pa ostane...

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pikapaka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 16:04:23   
baguSka
user posted image

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 16:09:17   
Ela123
Morda bi imela dnevno sobo v zeleni barvi, pohistvo pa v rjavi.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 16:11:34   
pety78
Jaz bi dala pohištvo definitivno nevtralne barve, odvisno tudi od tega, kakšna so tla. Recimo bež bela kombinacija pohištva, bež sedežna, nato pa bi eno steno pobarvala v zeleni barvi, ki naj bi bila v podobnem odtenku, kot je oranžna v kuhinji, potem pa razne dekoracije (ne preveč), kot so recimo okrasne blazine, kakšne zavese, luči, tepih ... ki bi bile v obeh barvah, torej v oranžno zeleni.



_____________________________



(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 16:22:56   
baguSka
user posted image


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 16:39:08   
baguSka
Men bi npr na oranzno kuhno sedla tud tale barva stene...

user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 16:43:49   
tajtaja
Pri nas je zelena kuhinja, prehod med jedilnico in dnevno zelen in nastroti glavna stena , kjer so omare zelena. Na tleh je zebrano laminat, z istim vzorcem omara v jedilnici, zeleni kavč na čokoladno rjavi steni.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 16:46:43   
naja17
Lej, tu si malo poklikaj projekte: http://www.prostorama.si/projekti.php

Jaz sem tu kar nekaj stavri ukradla user posted image . Če nam boš nekako sliko dala, ti bomo lažje svetovale. Jaz bi šla vrjetno tudi s sedežno in pohištvom v nevtralno barvo, ker stene in drugo dekoracijo lahko menjaš. Kaj boš pa dala v kuhinji med pultom in zgornjimi omaricami?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 17:27:15   
Urska09
Nam je kompletno hišo uredila Špela Modic iz Prostorame. Vrhunska arhitektka!!!

Njeno zlato pravilo opremljanja: vse, kar je trajno in vgrajeno, naj bo čim bolj nevtralnih barv. To velja za parket, ploščice, kuhinjo. Npr. hrastov parket, bela (ali črna!) kuhinja, sive ploščice. Brez kičastih barv in vzorčkov. Z barvami se igraj na stenah, stolih, dodatkih, ...


(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 17:30:01   
majch

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Nam je kompletno hišo uredila Špela Modic iz Prostorame. Vrhunska arhitektka!!!

Njeno zlato pravilo opremljanja: vse, kar je trajno in vgrajeno, naj bo čim bolj nevtralnih barv. To velja za parket, ploščice, kuhinjo. Npr. hrastov parket, bela (ali črna!) kuhinja, sive ploščice. Brez kičastih barv in vzorčkov. Z barvami se igraj na stenah, stolih, dodatkih, ...





pameten nasvet - stene se da prebarvat.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 17:34:40   
Urska09
Aja, drugače bi pa jaz tudi kombinirala oranžno z zeleno in belo. Se mi zdi super kombinacija! 3 barve v enem prostoru so čisto dovolj.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 17:44:56   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: majch



user posted image

user posted image  




JAZ BI živčnega fasala v takih kuhinjahuser posted image

prisegam na belo kuhinjo....potem pa se lahko zabava prične....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 17:48:48   
Anonimen
Kuhinja in dnevna sta povezani v velik prostor, kuhinja bo oranžne barve v kombinaciji z belo (pulti). In sedaj se pojavi moj problem, kakšne barve sten in kakšno pohištvo v dnevno.


Kakšno umirjeno. Oranžna je močna sama po sebi - jaz vidim zraven nekaj v odtenku med bež in rjavo, odvisno od tega, kako intenzivna je oranžna.

(odgovor članu pikapaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 18:35:28   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: rija
prisegam na belo kuhinjo....potem pa se lahko zabava prične....user posted image

Sva že dve user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: barve v stanovanju
13.4.2010 19:29:37   
majch

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: rija
prisegam na belo kuhinjo....potem pa se lahko zabava prične....user posted image

Sva že dve user posted image



jap...najboljša je nevtralne barve, pol se pa lahko vsak mesec barvno izživljaš, če ti paše. Gornje so samo za vzorec. Jaz jih osebno ne bi imela.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?