kuhinja IKEA (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Biba74 -> kuhinja IKEA (12.4.2010 1:31:05)

A ima katera oz. pozna koga, ki ima in uporablja kuhinjo iz IKEE? Ste/so zadovoljni?
Kaj pa gospodinjski aparati? Ste/so jih tudi kupili v IKEI? Kako je s servisi v tem primeru? So IKEINI elementi kompatibilni z vgradnimi gospodinjskimi aparati, ki se jih kupi pri nas (npr. Gorenje,....)?

Hvala za vse informacije!




milena2222 -> RE: kuhinja IKEA (12.4.2010 8:28:32)

Jaz jo imam,sem super zadovoljna z njo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]Imam pa Bosch-eve vgradne aparate in vse paše...Z reklamacijami pa ne vem,kako je kaj,je še ni bilo ( kuhinjo imam cca 1,5 leta )...No jaz sem itak fan Ikeje,imam skoraj vso pohištvo od tam ( v glavnem po sistemu sestavi si sam... )...




tintin -> RE: kuhinja IKEA (12.4.2010 8:51:36)

imam, stara je 8 let, bp. 




živa -> RE: kuhinja IKEA (12.4.2010 10:06:03)

Imamo jo mi in moževi starši, oni tudi tam kupljeni indukcijski štedilnik, mi pa v SLO kupljene Boscheve vgradne aparate. Vsi smo zelo zelo zadovoljni. Imamo jo pa kako leto. Z reklamacijami: če kupiš kak element preveč ipd., ni težav z zmanjevao, celo denar dobiš nazaj, ne vem pa, kako je, če se pokvari kak aparat.

Lp,

živa




Urska09 -> RE: kuhinja IKEA (12.4.2010 17:04:59)


IZVIRNO SPOROČILO: Biba74

A ima katera oz. pozna koga, ki ima in uporablja kuhinjo iz IKEE? Ste/so zadovoljni?
Kaj pa gospodinjski aparati? Ste/so jih tudi kupili v IKEI? Kako je s servisi v tem primeru? So IKEINI elementi kompatibilni z vgradnimi gospodinjskimi aparati, ki se jih kupi pri nas (npr. Gorenje,....)?

Hvala za vse informacije!

Skoraj vse pohištvo, razen kuhinje, sem imela od Ikee. Kvaliteta? Mal denarja, mal muzke. Na to moraš računati. Pravijo, da je to pohištvo za cca. 5 let in s tem se kar strinjam. Je pa definitivno poceni.
Mogoče za kuhinje to ne velja.




katjandraž -> RE: kuhinja IKEA (12.4.2010 19:04:37)

Mi smo tudi zelo zadovoljni s kuhinjo, le s pultom ne. Imamo masivni hrast, ki je sicer ful lep, les pa diha, tako da se pult krči in nastajajo špranje in razpoke. Pa tudi določeni fleki ne grejo dol.




bomboncek1 -> RE: kuhinja IKEA (12.4.2010 21:09:41)


IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: Biba74

A ima katera oz. pozna koga, ki ima in uporablja kuhinjo iz IKEE? Ste/so zadovoljni?
Kaj pa gospodinjski aparati? Ste/so jih tudi kupili v IKEI? Kako je s servisi v tem primeru? So IKEINI elementi kompatibilni z vgradnimi gospodinjskimi aparati, ki se jih kupi pri nas (npr. Gorenje,....)?

Hvala za vse informacije!

Skoraj vse pohištvo, razen kuhinje, sem imela od Ikee. Kvaliteta? Mal denarja, mal muzke. Na to moraš računati. Pravijo, da je to pohištvo za cca. 5 let in s tem se kar strinjam. Je pa definitivno poceni.
Mogoče za kuhinje to ne velja.


Imamo spalnico že 8 let in do sedaj niti najmanjšega problema, niti en vijak se ni zrahljal, nič od nič od nič. Pa imamo skozi gužvo v postelji, da o otrocih in njihovem skakljanju po pohištvu niti ne začnem razlagat, omare so iste kot prvi dan, nekaj so hoteli otroci gor kao risat s svinčnikom pred časom, pa sem z enim potegom gobice, namočene samo v vodo, vse sprala dol. Imamo predalnike v beli barvi, tudi že toliko let - nič, no problem. Imamo pokrov od školjke, imamo lustre, otroške svetilke, okrasne svetilke, zunanje pohištvo. Nič, niti enega problema. Tako da meni so to malo denarja še pa še pa še hvaležno odsvirali vsi elementi, ki sem jih kupila v ikei. In ja, sedaj razmišljam tudi o kuhinji iz ikee, ker gre naša sedanja ven.




Zanica -> RE: kuhinja IKEA (13.4.2010 10:52:59)

IZVIRNO SPOROČILO: milena2222

Jaz jo imam,sem super zadovoljna z njo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] Imam pa Bosch-eve vgradne aparate in vse paše...Z reklamacijami pa ne vem,kako je kaj,je še ni bilo ( kuhinjo imam cca 1,5 leta )...No jaz sem itak fan Ikeje,imam skoraj vso pohištvo od tam ( v glavnem po sistemu sestavi si sam... )...


katero fronto ste pa vzeli? jaz tudi že več časa planiram nakup...
a ste jo sami sestavili? je komplicirano?





dory -> RE: kuhinja IKEA (13.4.2010 11:42:00)

mam kar nekaj sob opremljenih z ikeo in sem super zadovljna...




dory -> RE: kuhinja IKEA (13.4.2010 11:43:04)

aja kuhinjo mava tud staro že ene šest let, pa kar se kvalitete tiče je okej...jst sem kar se kuhinj tiče bolj za nolte zadeve :)




Stran: [1]