|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razlika Britax in Romer
11.4.2010 21:54:38   
Ileus
Pozdravljeni,
mogoče kdo ve, ali je kakšna razlika med sedeži "Britax" in "Romer" oz. drugače - ali lahko naročim Britax-Romerjev avtosedež iz Anglije in bom dobila isto, kot če bi naročila iz Nemčije (za bistveno nižjo ceno, seveda ;)))? Po slikah sodeč je edina razlika v napisu na sedežu, ampak vseeno raje še prej vprašam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razlika Britax in Romer
11.4.2010 22:00:44   
zmajaz
Če je MODEL sedeža isti, potem je ISTO. Npr. Evolva je ista, ne glede na to, ali jo naročiš iz Anglije ali iz Nemčije.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Ileus)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
11.4.2010 22:00:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ileus)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razlika Britax in Romer
12.4.2010 7:06:58   
skuštrana
Ista firma, samo da se v Angliji prodaja pod imenom Britax, pri nas pa pod Roemer. user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razlika Britax in Romer
12.4.2010 8:39:06   
Ileus
Hvala za odgovore. Da je to ista firma, vem. Ampak pred naročilom sedežev sem se hotela vseeno prepričati, da obe podružnici delata iste sedeže in da niso britanski slučajno kaj prilagojeni za angleške avtomobile  (kaj pa vem, kako - ampak Angleži znajo bit včasih mal čudni ;)))

Razlika v ceni glede na to, kje kupiš, je namreč ogromna in se mi zdi čudno, kako to, da lahko iz Anglije naročiš sedež toliko ceneje. Mi poceni sedež ne bi nič pomagal, če ga potem v avto ne bi moli dat user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razlika Britax in Romer
12.4.2010 22:35:06   
pravljica
jaz imam enake namene...naročit britax kidfix iz GB user posted image sem se pozanimala in bi naj Britax v bistvu delal sedeže za Roemer...tak da, gre za iste sedežeuser posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Ileus)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razlika Britax in Romer
14.4.2010 22:13:04   
Nov imidž
IZVIRNO SPOROČILO: Ileus

Pozdravljeni,
mogoče kdo ve, ali je kakšna razlika med sedeži "Britax" in "Romer" oz. drugače - ali lahko naročim Britax-Romerjev avtosedež iz Anglije in bom dobila isto, kot če bi naročila iz Nemčije (za bistveno nižjo ceno, seveda ;)))? Po slikah sodeč je edina razlika v napisu na sedežu, ampak vseeno raje še prej vprašam.


Tako je: Britax je odkupil firmo Romer. Karkoli od tega kupiš, je vse isti proizvajalec, le ime je drugačno.  Jst sem naročila Britaxa Evolvo iz Anglije. Pa še več barv in modelov je na razpolago.

(odgovor članu Ileus)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razlika Britax in Romer
15.4.2010 13:08:53   
AnciM

IZVIRNO SPOROČILO: Ileus

Razlika v ceni glede na to, kje kupiš, je namreč ogromna in se mi zdi čudno, kako to, da lahko iz Anglije naročiš sedež toliko ceneje. Mi poceni sedež ne bi nič pomagal, če ga potem v avto ne bi moli dat


Brez skrbi. Mi imamo Britax - zaradi ceneuser posted image in gre v vsak avto. Zakaj bi dajala 100€ za znamko, če je pa Britax isto. Angleži imajo zgleda probleme z o in njegovimi pikicami. user posted image

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Ileus)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razlika Britax in Romer
15.4.2010 13:38:55   
Nov imidž
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM


IZVIRNO SPOROČILO: Ileus

Razlika v ceni glede na to, kje kupiš, je namreč ogromna in se mi zdi čudno, kako to, da lahko iz Anglije naročiš sedež toliko ceneje. Mi poceni sedež ne bi nič pomagal, če ga potem v avto ne bi moli dat


Brez skrbi. Mi imamo Britax - zaradi ceneuser posted image in gre v vsak avto. Zakaj bi dajala 100€ za znamko, če je pa Britax isto. Angleži imajo zgleda probleme z o in njegovimi pikicami. user posted image

Ileus, razlika v ceni je pa zato, ker nanese stroškov s tem, ko ga je treba uvozit v Slo, pol so stroški skladiščenja, trgovinska marža, treba je pokrit stroške zaposlenih itd. In vsak € ,cent kar je razlike v ceni se pozna. Že če pogledaš kake so razlike med otr. trgovinami, boš videla, da ima BC ogromno maržo user posted image . Iz teh razlogov sem ga raje kupla "svežega" s fabrike user posted image .

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razlika Britax in Romer
16.4.2010 23:28:48   
Ribi Bibi
Mi imamo tudi Britax (iz razlogov, ki ste jih že napisale user posted image in je čisto tak kot Roemer. Enaki materiali, enaki modeli, vse enako, samo ime drugo.

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Nov imidž)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razlika Britax in Romer
17.4.2010 13:44:57   
Tanja_
Mene pa zanima, če je katera od vas naročila Britax sedež s Highline prevleko, model safefix plus?Na pramworldu sem namreč našla samo navadne trendline prevleke, jaz bi pa highline. Če katera ve, kje bi našla takega?Hvala!

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razlika Britax in Romer
17.4.2010 16:32:38   
zaspancek1
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Mene pa zanima, če je katera od vas naročila Britax sedež s Highline prevleko, model safefix plus?Na pramworldu sem namreč našla samo navadne trendline prevleke, jaz bi pa highline. Če katera ve, kje bi našla takega?Hvala!


Na strani pingpong-online imas vse tri sedeze safix plus s highline oblazinjenjem (Amanda, Florian in Natasha):
http://www.pingpong-online.de/osc/index.php?cPath=390_393_405
Cena je 305,00 EUR + 0,00 EUR postnine, ker je vrednost narocila nad 300 EUR.
Priporocam pa, da jih glede dobavnega roka prej kontaktiras.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razlika Britax in Romer
17.4.2010 17:18:42   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: Nov imidž

IZVIRNO SPOROČILO: Ileus

Pozdravljeni,
mogoče kdo ve, ali je kakšna razlika med sedeži "Britax" in "Romer" oz. drugače - ali lahko naročim Britax-Romerjev avtosedež iz Anglije in bom dobila isto, kot če bi naročila iz Nemčije (za bistveno nižjo ceno, seveda ;)))? Po slikah sodeč je edina razlika v napisu na sedežu, ampak vseeno raje še prej vprašam.


Tako je: Britax je odkupil firmo Romer. Karkoli od tega kupiš, je vse isti proizvajalec, le ime je drugačno.  Jst sem naročila Britaxa Evolvo iz Anglije. Pa še več barv in modelov je na razpolago.


za "stare trge" običajno obdržijo prvotno ime, ker je kot tako bolj prepoznavno, da ne pride pri potencialnih kupcih do tovrstnih dvomov.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Nov imidž)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Razlika Britax in Romer
17.4.2010 18:40:40   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Mene pa zanima, če je katera od vas naročila Britax sedež s Highline prevleko, model safefix plus?Na pramworldu sem namreč našla samo navadne trendline prevleke, jaz bi pa highline. Če katera ve, kje bi našla takega?Hvala!


Na strani pingpong-online imas vse tri sedeze safix plus s highline oblazinjenjem (Amanda, Florian in Natasha):
http://www.pingpong-online.de/osc/index.php?cPath=390_393_405
Cena je 305,00 EUR + 0,00 EUR postnine, ker je vrednost narocila nad 300 EUR.
Priporocam pa, da jih glede dobavnega roka prej kontaktiras.



Hvala. Te sem že našla-ampak ti so Romer, zato so tudi dražji kot Britax. Mene pa zanima, če imajo tudi pri Britax možnost highline oblazinjenja.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Razlika Britax in Romer
18.4.2010 9:33:22   
zaspancek1
Pa saj je to ista fora, samo na pramworld so cenejsi, ker je to bolj outlet trgovina. Sicer pa na uradni strani britaxa oz. roemerja za Veliko Britanijo drugega oblazinjenja, razen trendline ni (mogoce ga za njihov trg niti ne prodajajo):
http://www.britax.co.uk/car-seats/safefix-plus/fabric-options

Za nemski trg pa so tile:
http://www.britax-roemer.de/auto-kindersitze/safefix-plus/dessins

Drugace sem pa jaz narocila Evolvo iz Nemcije, ker je prisla s postnino ceneje od pramworlda. Cena sedeza je res visja, je pa zato postnina precej nizja in ce bi bilo kar koli narobe, dobis vrnjeno vecjo vrednost (vrednost blaga, ne postnine), kot pa na pramworldu, ki ima postnino precej zasoljeno.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Razlika Britax in Romer
18.4.2010 15:31:01   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

Pa saj je to ista fora, samo na pramworld so cenejsi, ker je to bolj outlet trgovina. Sicer pa na uradni strani britaxa oz. roemerja za Veliko Britanijo drugega oblazinjenja, razen trendline ni (mogoce ga za njihov trg niti ne prodajajo):
http://www.britax.co.uk/car-seats/safefix-plus/fabric-options

Za nemski trg pa so tile:
http://www.britax-roemer.de/auto-kindersitze/safefix-plus/dessins

Drugace sem pa jaz narocila Evolvo iz Nemcije, ker je prisla s postnino ceneje od pramworlda. Cena sedeza je res visja, je pa zato postnina precej nizja in ce bi bilo kar koli narobe, dobis vrnjeno vecjo vrednost (vrednost blaga, ne postnine), kot pa na pramworldu, ki ima postnino precej zasoljeno.



No, sej to me je zanimalo. Britax nima možnosti Highline oblazinjenja.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Razlika Britax in Romer
21.4.2010 20:21:29   
Lu
Meni se zdijo avtosedeži tukaj najcenejši
http://www.o-baby.de/agr/Autositze_10000_1.html


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Razlika Britax in Romer
21.4.2010 23:19:23   
pravljica

IZVIRNO SPOROČILO: Lu

Meni se zdijo avtosedeži tukaj najcenejši
http://www.o-baby.de/agr/Autositze_10000_1.html



ja, tu so definitivno najcenejši (trenutno)...sem prebrskala vse možno v GB (britax) in na vseh ebayih (iskala sem nove kidfix) in na koncu naročila tukaj, pri o-baby...poštnina je bila 9,50 eur (čez 300 eur bi bila brezplačna), plačilo je možno tudi s paypalom (kar meni več kot odgovarja), zdaj pa še počakam, da dobim (piše nekje v 4 dneh), upam, da ne hvalim prehitro user posted image

pri nas so cene teh okoli 220 eur, kjer sem gledala, bi ga v večini primerov dobila za okoli 170-180 eur (predvsem zaradi poštnine), tukaj pa me je prišel 155 eur (s poštnino).



_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Razlika Britax in Romer
22.4.2010 7:40:41   
Ileus
Jaz sem iskala Romer Duo plus
- BC: 325 €
- o-baby: 240 €
- pramworld: 175 €, sicer je poštnina zraven še cca 40€, vendar še vedno pride nekaj ceneje. In ker rabim 2 sedeža, se potem že kar pozna razlika. Da o razliki z BC sploh ne govorim.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Razlika Britax in Romer
22.4.2010 11:59:59   
Lu
Sama sem prvega naročila preko O-baby... in je bilo čisto ok. Danes naročim še enega. Se pa vsak € pozna, ja user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Ileus)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?