sesalnik (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


alenkica -> sesalnik (9.4.2010 13:28:49)

Bom raje tukaj pisala, ker je veliko več obiska:

Kupujem navaden sesalnik za vsaki dan, torej majhen, z velikimi kolesi, ker imamo veliko tepihov.

Iščem pa sesalnik z električno krtačo. Mogoče veste kateri sesalnik ima sploh možnost priključitve te krtače?
Na spletni trgovinah tega podatka ni, kaj res nobeden nima več tepihov?

Ampak z navadnim nastavkom je pa zelo težko posesat tepih, sploh da ga lepo posesaš.

Se mi že meša, toliko je teh sesalnikov!





ZARA -> RE: sesalnik (9.4.2010 15:00:38)

[image]http://images.ceneje.si/products/thumbnails/ImageHomePage/electrolux-z8280-twin-clean-592637_175x175.jpg[/image]
OPIS ZA ELECTROLUX sesalnik Z8280 TWIN CLEAN

Moč : 2000 W
Regulacija moči : da
Teleskopska cev : da
Hepa filter : da, dvojna HEPA filtracija
Globinska krtača : da
Cev : kovinska
Barva : turkizno modra
Dodatne funkcije : elektronsko uravnavanje moči, navijalnik kabla, samočistilni filtri, sistem brez vrečk, upravljanje na ročaju
Tip sesalnika : ciklonski
dodatno : elektronski prikaz za zamenjavo filtra

http://www.ceneje.si/dom-in-vrt/umivanje-in-pranje/sesalniki/electrolux-sesalnik-z8280-twin-clean_-_CX00090AFD?tab=pod


Jst imam zelo podobnega temu, krtača je bojda globinska.




melanija -> RE: sesalnik (9.4.2010 16:40:22)

Tudi jaz kupujem sesalec že par mesecev, pa sem prišla do tega da razen Elektroluxovi sesalniki nobeden nima električne krtače za tepihe. Oz od Miele se jo dobi sam je ful draga. Sem se pa odločila da s ta starim potrpim še kakšen mesec in si potem privoščin Vorwerka. 

Tako da če iščeš sesalec za vsak dan poglej Elektrolux.




constanca -> RE: sesalnik (9.4.2010 17:49:47)



Midva imava Daysona in sva cisto navdusena nad njim. Dovolj je mocan za tepih in se vreck nima. Mi je ze fajn, da ga kar spraznim in operem posodo pa dalje.




Urska09 -> RE: sesalnik (9.4.2010 21:43:42)


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

[image]http://images.ceneje.si/products/thumbnails/ImageHomePage/electrolux-z8280-twin-clean-592637_175x175.jpg[/image]
OPIS ZA ELECTROLUX sesalnik Z8280 TWIN CLEAN

Moč : 2000 W
Regulacija moči : da
Teleskopska cev : da
Hepa filter : da, dvojna HEPA filtracija
Globinska krtača : da
Cev : kovinska
Barva : turkizno modra
Dodatne funkcije : elektronsko uravnavanje moči, navijalnik kabla, samočistilni filtri, sistem brez vrečk, upravljanje na ročaju
Tip sesalnika : ciklonski
dodatno : elektronski prikaz za zamenjavo filtra

http://www.ceneje.si/dom-in-vrt/umivanje-in-pranje/sesalniki/electrolux-sesalnik-z8280-twin-clean_-_CX00090AFD?tab=pod


Jst imam zelo podobnega temu, krtača je bojda globinska.

Mi imamo tudi takega. Smo ga ravnokar kupili. Zaenkrat je super!




fuksija -> RE: sesalnik (9.4.2010 22:24:38)

Če hočeš krtačo, ki dobro očisti, potem je najboljša električna,katera ima svoje napajanje. Boljši sesalci imajo elektriko že integrirano v cevi. Globinska krtača, katero poganja zrak, se kmalu neha vrteti in jo je treba skoz čistit, če hočeš, da deluje. Sploh dolgi lasje je kmalu ustavijo.




ZARA -> RE: sesalnik (10.4.2010 7:33:31)

IZVIRNO SPOROČILO: ****sija
Če hočeš krtačo, ki dobro očisti, potem je najboljša električna,katera ima svoje napajanje. Boljši sesalci imajo elektriko že integrirano v cevi. Globinska krtača, katero poganja zrak, se kmalu neha vrteti in jo je treba skoz čistit, če hočeš, da deluje. Sploh dolgi lasje je kmalu ustavijo.

Ne vem, no. Jst imam ta sesalec 1 leto in pol pa se mi to še ni naredilo. Prej sem imela tudi vodno Igeo in ni neke bistvene razlike.




katjandraž -> RE: sesalnik (10.4.2010 11:31:18)

Jst imam tudi podobnega že 3 leta in je super. Krtačo moraš po itak vsako po vsakem sesanju očistit, a ne?! Pri tej globinski se res lasje navijejo okrog in jih pač potrgaš dol, minuto dela. Vsaj veš, da jih je ven potegnilo[sm=smiley1.gif]. Skratka, priporočam tak sesalec!




alenkica -> RE: sesalnik (10.4.2010 15:30:43)

Hvala vsem!

Poznam globinsko krtačo. Zdaj uporabljam Val eco od Batagela - lepo sesa in pere, ampak ni pa za večkratno sesanje. Je zelo težek in predvsem zeeelo glasen, jaz pa bi rada sesala, ko mala dva spista.

Bom pogledala te od Electroluxa, zgledajo kar fajn, lahki in okretni!




Stran: [1]