Peskovnik (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


smej -> Peskovnik (9.4.2010 10:30:29)

Mojemu malemu bi kupili peskovnik, pa ne vem, če je to dobra ideja. Star je 11 mesecev in vse kar dobi pod roke daje v usta. Verjetno bi bilo tudi z mivko isto. Kdaj so že "zreli" za peskovnik?




mini86 -> RE: Peskovnik (9.4.2010 13:14:46)

nš ga bo dubu to poletje..se pravi 11 oz 12 mesecev..a mislš da bi pesek jedu..js mislm da ne..probu bi ga in ko bi vidu da ni dobr ga nebi več..drgač ti pa mivke js nebi priporočala ker jo boš mela POVSOD..mi bomo dal vrjetn kr pesek





roberta -> RE: Peskovnik (9.4.2010 17:13:14)


itak da bo mivko v usta dajal. nekaj verjetno tudi pojedel [sm=jezicek.gif] kaj hujšega pa od tega pa ne bo. ker bo hitro ugotovil, da je zanič in da škripa med zobmi [sm=jezicek.gif]

tako, da kar v peskovnik z njim, čimprej. jim je zelo luštno bit notri in če kje, se zaigrajo prav tam.

pa še to: ne se sekirat, ker bo vse od mivke - od las, obleke itn. ga pač že zunaj slečeš, direkt v banjo pod tuš in cunje v pralni stroj. pa je [sm=bravo.gif]




marjetica8 -> RE: Peskovnik (9.4.2010 17:39:31)


IZVIRNO SPOROČILO: smej

Mojemu malemu bi kupili peskovnik, pa ne vem, če je to dobra ideja. Star je 11 mesecev in vse kar dobi pod roke daje v usta. Verjetno bi bilo tudi z mivko isto. Kdaj so že "zreli" za peskovnik?


Mi mu ga planiramo kupit za 1. rojstni dan 29. aprila[sm=smiley1.gif]. Pomoje ne bo nč narobe če bo prvič malo mivke pojedu - itak bo ugotovil da je zanič in pol pomoje ne bo več tega počel...bomo pa kupli unga k je kot školka in daš v eno stran mivko, v drugo pa vodo za poleti. To bo veselo[sm=smiley36.gif]!




mini86 -> RE: Peskovnik (9.4.2010 21:05:00)

pa še to: ne se sekirat, ker bo vse od mivke


js sm mislna s tem da bo mivka povsod na okolico..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




pixma -> RE: Peskovnik (9.4.2010 23:15:30)

A misliš ta peskovnik Školjka? Pri nas ga imajo sosedje in ga večkrat spremenijo v bazen[sm=jezicek.gif], da še vsi sosednji otroci čofotajo notri. Mi so pa vzeli raztegljiv peskovnik Big Vario pri 12 mesecih in ko pride še žlahta na obisk, ga razširimo še za njihove otroke, tako da imamo mi ta stari čas za kavico[sm=bravo.gif].




Stran: [1]