|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje in zobki=auuu!
12.7.2005 8:23:44   
Pilar
Jutro!
Mene je Jure pri dojenju dobesedno ugriznil in zdaj me boli ko :hudicek:.Sploh kadar ga dojim. Pa tudi drugače me boli.
A so vas kdaj takole začopatili in kako ste si pomagalo, če je priško do rane?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dojenje in zobki=auuu!
12.7.2005 8:27:43   
lex
Pilar idve imava pa isti problem! Sem glih hotela izpostaviti ta problem. Mene že dva dni zjutraj dobesedno grize v bradavico. Tak, da si mu sploh ne upam več dat bradavce v usta! Mene zanima, če ima kakšen recept kako ga odvadit od tega?

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dojenje in zobki=auuu!
12.7.2005 8:34:07   
Anonimen
ojoj k sreč sem nehala dojit preden je mela zobe :)

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   dojenje in zobki=auuu!
12.7.2005 8:49:57   
Pilar
Ma saj mene je sam enkrat ugriznil in na tistem mestu je nastala ranica, ki pa me boli.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dojenje in zobki=auuu!
12.7.2005 8:50:20   
Nikica
Mene je parkrat ugriznil :hudicek::(in vsakič sem zavpila ne, me je pogledal kar s solznimi očmi, ker ni bil navajen take reakcije. Od takrat lepo vleče, :bravo:upam, da je zalegel strogi NE!

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dojenje in zobki=auuu!
12.7.2005 9:26:10   
Suzi*
Ojla, tudi jaz sem na istem! :(( Ampak mi smo šele dobre 4m stari, zobe pa imamo že od 3m. Pa smo še polno dojeni.
Sicer me ugrizne zelo poredko, ampak takrat boli ko :hudicek:. Vsakič ko to naredi glasno rečem NE al pa kaj zavpijem. Mali se večinoma prestraši in pol je jok (sploh če že mal dremucka na joški). Zdaj me že kakšen teden nič ne grize. ;)

Sem si pa takrat, ko me je ful bolelo namazala kar z Multimam Lanolin kremico (tisto, ki je za bradavice) pa je bilo kmalu boljš. Drugač pa ne ostane druzga kot mal zobe stisnit, pa ne preveč izmaknit, ko stisne zobe, ker takrat še bolj "zareže".

Čimmanj grizenja!:rozica:

lp, Suzi

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dojenje in zobki=auuu!
12.7.2005 9:35:08   
Wahoo RR
Naša še nima zobkov, ti ne znam pomagat...

Sem pa jest to že spraševala nekja časa nazaj...zato ker sem jest moji mamici odgriznila bradavico...ajejj...hvalabogu nima nobenih posledic...
K sam pomislim na to - mene zaboli ....

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   dojenje in zobki=auuu!
12.7.2005 10:29:27   
Magi*
na meni je že tudi mala sprobala zobe. je zabolelo ko sam :hudicek:. je bila nemirna pri dojenju, pa sem jo malo bolj oštro na joško naštimala, pa me je zagrabila in me direkt v oči pogledala, kot bi hotela reči: "tkole mami, zdaj pa jaz postavljam praivla".:)-:)-

od takrat pač rajši počakam, da se sama gor spravi:ups:

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   dojenje in zobki=auuu!
12.7.2005 12:53:17   
Minki
Živjo,
sama še nimam teh problemov, zato ti posredujem naslednjo povezavo.

lp, pa naj te ne boli preveč:rozica:

http://med.over.net/phorum/read.php?f=94&i=2169&t=2161reply_2169



(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Melania
TLF

Vam je všeč ime Melania?

da (30%)

ne (60%)

ne vem (10%)


Število vseh glasov: 454

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!