|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mikonos
4.4.2010 1:24:10   
kovač
Ali je bila katera z družino že na tem otoku?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mikonos
4.4.2010 8:47:12   
end1
z družino na Mikonos ne bi šla. sama sem tam bila, sicer že pred leti, dvomim, pa da je stanje zdaj kaj drugače.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mikonos
4.4.2010 16:11:16   
kovač
end 1 mi lahko odgovoriš kaj pa ni bilo v redu? Zakaj ne priporočaš mladim družinam?

lp

p.s. Kateri grški otok pa priporočate za malde družine?

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mikonos
4.4.2010 16:38:17   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

end 1 mi lahko odgovoriš kaj pa ni bilo v redu? Zakaj ne priporočaš mladim družinam?

lp

p.s. Kateri grški otok pa priporočate za malde družine?


priporočam lefkas recimo, mikonos je pa ja najbolj znan žurerski otok, otok pedrov in lezjzbikuser posted image user posted image user posted image  pa ne narobe razumet, nimam nič proti njimuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mikonos
4.4.2010 16:48:30   
baguSka
Ja kovač, predvsem se najprej pozanimaj na katerem otoku NI raznih absolventov in maturantov... to je pac prvi pogoj, da si izberete en 'miren' otok.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mikonos
4.4.2010 18:30:46   
Anonimen
Meni je bil fajn Karpatos, miren, lepe plaže, čisto morje, ne preveč turistov.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mikonos
4.4.2010 18:38:05   
Felicita
mikonos je, kot so povedali, otok gejev in lezbijk, en del pa celo svetovnega jet seta. torej ne, jest ne bi šla s familijo tja. enako ne na določene dele krete (kjer so absolventi), na ios (maturanci & absolventi), deli krfa (absolventi, maturanci & angleži), zakintos (vse tri grupe).
kam it? lesbos, samos, rodos, kos (če so otroci večji, ker precej piha). potencialno tut santorini, chios, lefkas, skiatos.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mikonos
5.4.2010 19:54:17   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: kovač

end 1 mi lahko odgovoriš kaj pa ni bilo v redu? Zakaj ne priporočaš mladim družinam?

lp

p.s. Kateri grški otok pa priporočate za malde družine?


od Kikladov priporočam Santorini, meni najlepši grški otok, več razlićnih plaž, majhno prijetno glavno mesto, baje, da najlepši sončni zahod.

na Mikonosu razen mesta ni nič, tam pa je res veliko gejevskih klubov, baje naj bi bilo tudi veliko svetovno znane smetane - sama je nisem opazila! je tko za ga pogledat za dan al dva in to je to.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mikonos
6.4.2010 7:25:42   
Urska09
Odvisno kok so stari otroci. Mi smo bili s 7-letnikom 14 dni na Kreti. Super! Vsak drug dan smo najeli avto in naredili celodnevni izlet. Vsakič drugam. Potem je sledil en dan počitka na bližnji plaži, pa spet okoli. Mali je noro užival!! Celo na grško večerjo smo šli in je sirtaki plesal. Je bil ta glaven user posted image .
Je bil pa revež po 14-ih dneh takega tempa precej utrujen user posted image ... ampak srečen. Še nekaj let je razlagal okoli, da so bile to njegove najlepše počitnice.

Če greš prvič v Grčijo je Kreta zakon.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mikonos
6.4.2010 8:29:01   
rija
end, ko sem jaz gledala santorini, mi recimo ni bilo jasno, kako tam vozičkatiuser posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mikonos
6.4.2010 8:55:35   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: rija

end, ko sem jaz gledala santorini, mi recimo ni bilo jasno, kako tam vozičkatiuser posted image



jaz ne vozičkam, moja kar hodita! Se pa tud vozičkat da, tudi po glavnem mestu, so ulice, take ozke, male stopničke, v Kamariju pa promenada tako, da se da! Julija in avgusta je pa zeloooo toplo!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mikonos
6.4.2010 15:29:31   
PIRANJA
Po Kamariju se da vozičkat, ampak bi jaz osebno izbrala raje Periso, je manj nabito in družinam vseeno bolj prijazna. Drugače si pa jaz tako Mikonosa, kot tudi Santorinija ne predstavljam z familijo. Imam preveč nostalgije po žuriranju in prekrokanih očeh.
Družinam svetujem Skyatos! Je relativno na severu, morje je noro toplo in ni takega kravala in divjih zabav kot to nudi Mykonos ali Santorini. Otok ti nudi vse! Santorini je za en teden za pogledat in doživet lepoto razglednic! To je pa če ne žuriraš tudi vse.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mikonos
7.4.2010 7:45:02   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Drugače si pa jaz tako Mikonosa, kot tudi Santorinija ne predstavljam z familijo. Imam preveč nostalgije po žuriranju in prekrokanih očeh.



pa še Ios zravn, a ne, matr je blo fanj!!!

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?