|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj naj nardim?????
2.4.2010 21:50:24   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Uff. Hvala vsem za odgovore.. Sem se pa spomnila se neki: da oni sploh niso lastniki omenjenih prostorov user posted image Ampak so prav tako v najemu!!


Nisem prepričana, ampak mislim, da bi oni v tem primeru morali imeti soglasje lastnika, da del najete nepremičnine oddajo v podnajem. Enkrat sem bila v firmi, ki je oddala ogromno prostorov, pa so eni od najemnikov dali v podnajem in smo jim zato morali dati soglasje.

To bi bila dobra bomba na obravnavi, da jih zadane kot strela z jasnega.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kaj naj nardim?????
2.4.2010 21:51:46   
nu_tella
Vijoličarka ti je zelo dobro napisala kar se tiče DDVja, davka od dobička in izdajanja računov za najemnino.

Računi za najemnino so zeloooo posebni in prvi, ki jih durs pregleda pod drobnogledom, ko pride v inšekcijo user posted image  (poleg potnih nalogov). Računi za najemnino morajo biti zelooo specificirani (ne sam npr. zaračunavamo vam najemnino po pogodbi 123 v znesku 1000 eur). Ne pisat mora nekako tako. Zaračunavamo vam najemnino po pogodbi 123, z dne 3.8.2009, za poslovneprostore na Ljubljanski ulici 22, v Ljubljani, za obdobje 1.1. -31.1.2010. Pod količino so kvadratni metri. Pod ceno za enoto, pa cena za kvadratni meter. Naračunu mora biti obvezno klavzula iz zakona zakaj DDV ni obračunan.

Mogoče samo nasvet; Ne vem kako je to pri vas urejeno, ampak na naši obrtni zbornici imajo člani določena brezplačna svetovanja pravnikov. Pozanimaj se. Mogoče je tudi pri vas mogoče.

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kaj naj nardim?????
2.4.2010 21:52:18   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Uff. Hvala vsem za odgovore.. Sem se pa spomnila se neki: da oni sploh niso lastniki omenjenih prostorov user posted image Ampak so prav tako v najemu!!


Nisem prepričana, ampak mislim, da bi oni v tem primeru morali imeti soglasje lastnika, da del najete nepremičnine oddajo v podnajem. Enkrat sem bila v firmi, ki je oddala ogromno prostorov, pa so eni od najemnikov dali v podnajem in smo jim zato morali dati soglasje.

To bi bila dobra bomba na obravnavi, da jih zadane kot strela z jasnega.


tako je potrebujejo soglasje

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kaj naj nardim?????
2.4.2010 21:57:51   
nu_tella
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Uff. Hvala vsem za odgovore.. Sem se pa spomnila se neki: da oni sploh niso lastniki omenjenih prostorov user posted image Ampak so prav tako v najemu!!


Nisem prepričana, ampak mislim, da bi oni v tem primeru morali imeti soglasje lastnika, da del najete nepremičnine oddajo v podnajem. Enkrat sem bila v firmi, ki je oddala ogromno prostorov, pa so eni od najemnikov dali v podnajem in smo jim zato morali dati soglasje.

To bi bila dobra bomba na obravnavi, da jih zadane kot strela z jasnega.



Se ponovno strinjam s tabo user posted image

Oseba (pravna ali fizična) ne sme dajati prostorov v nadaljni najem, če to ni specifično opredeljeno v pogodbi. Ampak ne vem, kao boš to lahko relevantno zvedela. Oni ti tega ne bodo povedali. Ali lahko stopiš v stik s tistimi, od katerih najemajo.

Meni se zdi dosti bolj močna bomba to, da ti zaračunajo najemnino od leta 2006 do danes. To je dejansko od 2006 do 31.12.2008 utaja davka od dobička od prefakturiranja najemnine. Prefakturiranje pa majo davčni inšpektorji tudi radi. Do 31.8.2008 sem rekla zato, ker za eno leto nazaj ti lahko izdajo račun (v letu 2010 ti lahko izdajo račun za storitev v letu 2009 - s popravkom DDV seveda,...ki pa ga tukaj ni).

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kaj naj nardim?????
2.4.2010 22:10:17   
KT

IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Uff. Hvala vsem za odgovore.. Sem se pa spomnila se neki: da oni sploh niso lastniki omenjenih prostorov user posted image Ampak so prav tako v najemu!!


Nisem prepričana, ampak mislim, da bi oni v tem primeru morali imeti soglasje lastnika, da del najete nepremičnine oddajo v podnajem. Enkrat sem bila v firmi, ki je oddala ogromno prostorov, pa so eni od najemnikov dali v podnajem in smo jim zato morali dati soglasje.

To bi bila dobra bomba na obravnavi, da jih zadane kot strela z jasnega.



Se ponovno strinjam s tabo user posted image

Oseba (pravna ali fizična) ne sme dajati prostorov v nadaljni najem, če to ni specifično opredeljeno v pogodbi. Ampak ne vem, kao boš to lahko relevantno zvedela. Oni ti tega ne bodo povedali. Ali lahko stopiš v stik s tistimi, od katerih najemajo.

Meni se zdi dosti bolj močna bomba to, da ti zaračunajo najemnino od leta 2006 do danes. To je dejansko od 2006 do 31.12.2008 utaja davka od dobička od prefakturiranja najemnine. Prefakturiranje pa majo davčni inšpektorji tudi radi. Do 31.8.2008 sem rekla zato, ker za eno leto nazaj ti lahko izdajo račun (v letu 2010 ti lahko izdajo račun za storitev v letu 2009 - s popravkom DDV seveda,...ki pa ga tukaj ni).


Kar se nadalnjega najema tiče, ni izrecno določeno, da potrebujejo soglasje lastnika - odvisno je kakšno pogodbo imajo z lastnikom podpisano. Če je pogodba "odprta", potem lahko iščejo nadalnje podnajemnike.

Na vsak način pa se strinjam glede fakturiranja najemnine za tri leta nazaj user posted image

A vidiš - ni vse tako črno kot izgleda na prvi pogled.

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kaj naj nardim?????
2.4.2010 22:10:34   
Vijoličarka
Evo, nu_ttela me je spomnila na še en prekršek, če mislijo vztrajati pri tem računu.

Ne le davek od dohodka, tudi DDV so v tem primeru utajili. Namreč, če bi ti te račune za oproščeno dobavo (najem to je), izdajali tako, kot je treba, v vsakem davčnem obdobju (torej en mesec), bi ta oproščen promet vplival na pravico do odbitka vstopnega DDV-ja. Morali bi izračunati delež odbitka in si odbiti samo ta delež vstopnega DDV-ja. Ha! Veselica!

Namreč, prav zato, ker najemnina, kot oproščen promet dela zgago na področju pravice do odbitka vstopnega DDV, zakon daje možnost, ki jo praktično vsi najemodajlci izkoristijo: tako najemnik, kot najemodajalec podpišega izjavo, da se DDV obračunava. Tako ima najemodajalec neoskrunjeno pravico do odbitka vstopnega DDV, najemnika pa to tudi kaj dosti ne tangira, ker si ga itak odbije. Seveda je pogoj za ta način, da sta oba, tako najemnik, kot najemodajalec, davčna zavezanca. Ti to nisi in zato take možnosti pri tebi ni. In zato podjetja nerada oddajajo poslovne prostore malim davčnim zavezancem. Ker so administrativne sitnosti, ker so ob delež vstopnega DDV-ja.

Ampak to je postranskega pomena. Bistveno je: če zračunavajo promet, ki se je zgodil v preteklosti in to oproščen promet, ki vpliva na delež odbitka vstopnega DDV-ja za nazaj, so za nazaj v prekršku pri vsakem prejetem računu, od katerega so si odbili DDV.

Ali je kaj čudnega, da smo, tam kjer smo, če pa taki idioti vodijo firme?



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kaj naj nardim?????
2.4.2010 22:15:15   
Naja31
Punce, vas berem, nič mi ni jasno, ampak ste pa carice. Obvladate user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kaj naj nardim?????
2.4.2010 22:21:06   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: KT


Kar se nadalnjega najema tiče, ni izrecno določeno, da potrebujejo soglasje lastnika - odvisno je kakšno pogodbo imajo z lastnikom podpisano. Če je pogodba "odprta", potem lahko iščejo nadalnje podnajemnike.

Na vsak način pa se strinjam glede fakturiranja najemnine za tri leta nazaj user posted image

A vidiš - ni vse tako črno kot izgleda na prvi pogled.



zdaj pa ti meni razloži kaj naj bi to pomenilo odprta pogodba user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kaj naj nardim?????
2.4.2010 22:29:01   
nu_tella
tisti, ki daje nek prostor v najem, se ponavadi zavaruje tako, da da v najemno pogodbo člen, v katerem napiše "da najemodajalec brez vednosti in soglasja lastnika, ne sme dajati prostorov v nadaljni najem".

Vijoličarka a ti veš kaj o temu. Za oddajanje premoženjav najem namreč ne vem kako je, ampak, glede na to, da moraš biti v sloveniji registriran za vsako dejavnost, da lahko račun izstaviš, mislim, da če hočeš nekomu izstaviti račun za najemnino, moraš biti registriran za oddajanje najemnin v najem oz. v njihovem primeru za posredovanje pri oddaji nepremičnin v najem. Kar pa sigurno niso ;)

Ja delež odbitnega ddv je tudi pojem zase...

Uglavnem, jaz mislim, da so bolj malo pomislili, preden so ta račun izstavili... izkoristi to.

< Sporočilo je popravil nu_tella -- 2.4.2010 22:31:08 >


_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kaj naj nardim?????
2.4.2010 22:37:40   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella

tisti, ki daje nek prostor v najem, se ponavadi zavaruje tako, da da v najemno pogodbo člen, v katerem napiše "da najemodajalec brez vednosti in soglasja lastnika, ne sme dajati prostorov v nadaljni najem".



sej to tudi jaz mislim

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kaj naj nardim?????
2.4.2010 22:41:07   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella

Vijoličarka a ti veš kaj o temu. Za oddajanje premoženjav najem namreč ne vem kako je, ampak, glede na to, da moraš biti v sloveniji registriran za vsako dejavnost, da lahko račun izstaviš, mislim, da če hočeš nekomu izstaviti račun za najemnino, moraš biti registriran za oddajanje najemnin v najem oz. v njihovem primeru za posredovanje pri oddaji nepremičnin v najem. Kar pa sigurno niso ;)

Ja delež odbitnega ddv je tudi pojem zase...

Uglavnem, jaz mislim, da so bolj malo pomislili, preden so ta račun izstavili... izkoristi to.


Hja, v končni fazi bi res znala biti tudi registracija pomembna. Ampak večina firm se registrira za vse mogoče, za vsak slučaj. Mogoče so tudi oni.

Da so bolj malo pomislili, ko so izstavili račun... Po moje so kar zacveteli od lastne modrosti ali pa je namesto njih zacvetel kakšen gostilniški kolega - v Sloveniji se o davkih in postopkih zmenijo običajno ob šanku in namesto da bi naštudirali kakšen zakon in pravilnik, zadostuje, da 'Jože tako rekel'.

Skratka, po moje se jim je kar smejalo, ko so našli 'luknjo v zakonu', namreč, da je oddaja v najem DDV-ja oproščen promet. In so čisto mogoče prepričani, da bo 'šlo skozi', ker ne bodo v prekršku. Načeloma se redkokdaj razmišlja naprej: kaj je z davkom od dohodka v preteklih letih in morda še sploh nikoli niso slišali za kakšen odbitni delež... Morda je kakšen knjigovodja kaj pripomnil, pa je bil postavljen pred dejstvo, da naj bo tiho, če hoče službo obdržati. Morda imajo za računovodstvo ljudi, ki v glavnem samo kimajo in nekaj skupaj skropucajo, brez da bi se zavedali, kaj delajo - so pa poceni, lojalni in podložni ali pa se jim fučka.

V glavnem, baguska, daj poročaj, kako se bo izšlo. Držim pesti, da sesuješ barabe. user posted image



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kaj naj nardim?????
2.4.2010 22:46:14   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella

Vijoličarka a ti veš kaj o temu. Za oddajanje premoženjav najem namreč ne vem kako je, ampak, glede na to, da moraš biti v sloveniji registriran za vsako dejavnost, da lahko račun izstaviš, mislim, da če hočeš nekomu izstaviti račun za najemnino, moraš biti registriran za oddajanje najemnin v najem oz. v njihovem primeru za posredovanje pri oddaji nepremičnin v najem. Kar pa sigurno niso ;)

Ja delež odbitnega ddv je tudi pojem zase...

Uglavnem, jaz mislim, da so bolj malo pomislili, preden so ta račun izstavili... izkoristi to.


Hja, v končni fazi bi res znala biti tudi registracija pomembna. Ampak večina firm se registrira za vse mogoče, za vsak slučaj. Mogoče so tudi oni.

Da so bolj malo pomislili, ko so izstavili račun... Po moje so kar zacveteli od lastne modrosti ali pa je namesto njih zacvetel kakšen gostilniški kolega - v Sloveniji se o davkih in postopkih zmenijo običajno ob šanku in namesto da bi naštudirali kakšen zakon in pravilnik, zadostuje, da 'Jože tako rekel'.

Skratka, po moje se jim je kar smejalo, ko so našli 'luknjo v zakonu', namreč, da je oddaja v najem DDV-ja oproščen promet. In so čisto mogoče prepričani, da bo 'šlo skozi', ker ne bodo v prekršku. Načeloma se redkokdaj razmišlja naprej: kaj je z davkom od dohodka v preteklih letih in morda še sploh nikoli niso slišali za kakšen odbitni delež... Morda je kakšen knjigovodja kaj pripomnil, pa je bil postavljen pred dejstvo, da naj bo tiho, če hoče službo obdržati. Morda imajo za računovodstvo ljudi, ki v glavnem samo kimajo in nekaj skupaj skropucajo, brez da bi se zavedali, kaj delajo - so pa poceni, lojalni in podložni ali pa se jim fučka.

V glavnem, baguska, daj poročaj, kako se bo izšlo. Držim pesti, da sesuješ barabe. user posted image




user posted image

GUILTY

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kaj naj nardim?????
2.4.2010 22:46:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Punce, vas berem, nič mi ni jasno, ampak ste pa carice. Obvladate user posted image user posted image user posted image user posted image

Podpis user posted image

BaguSka, držim pesti zate!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kaj naj nardim?????
2.4.2010 22:51:13   
nu_tella
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


Morda je kakšen knjigovodja kaj pripomnil, pa je bil postavljen pred dejstvo, da naj bo tiho, če hoče službo obdržati.


Jah...zaradi takih strank in politike vodilnih se je meni računovodstvo "zagablo" in sem šla iz njega...pa mi je blo zlo fanj. Če delaš tako kot piše zakon (čeprav je včasih komplicirano napisan) in se stranke s tem strinjajo je to eno tako, zlo lepo delo iz katerega se lahko zelo veliko naučiš.

BaguSka tudi jaz ti želim, da dobro rešiš. Predvsem pa mirno noč in fajn se naspi danes, da boš lahko umiru rešila jutri zadeve.

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kaj naj nardim?????
2.4.2010 22:55:49   
nu_tella
uh že 2x sem ti pozabila nekaj napisat (mogoče sem spregledala v prejšnjih postih). Kaj so napisali kot opis storitve? Samo najemnino ali tudi stroške. Ker če so ti tudi stroške računali (voda, elektrika,...) so v še večjem zosu. Niso samo prikrili "dohodek od dajanja premoženja v najem", ampak imajo tudi prevelike stroške vode, elektrike,... prikazane... Zgolj v sugestijo...ampak verjamem, da si si našla uredu odvetnika, ki bo to uredu speljal skozi. Predvsem pa mislim, da se bodo malo pokakali, ko bodo videli, da se ne daš kar tako odgnati.

Moram jim pa priznati neki, dobro so se to spomnli, da dejansko tebi "zaračunajo" to kar boš od njih iztirjala, ali mogoče še večji znesek...

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kaj naj nardim?????
2.4.2010 23:03:44   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Rija - od kdaj pa sme s.p. ali pravna oseba izdajati račune drugemu s.p.-ju ali pravi osebi, ne da bi imeli podpisan takšen ali drugačen dokument o poslovnem sodelovanju?
In a ni malce hecno, da v bilanco daš račun za storitev, katere uradno sploh ni bilo
?



Od takrat, ko taksist z s.p.-jem meni za mojo firmo izda racun, ki ga jaz zavedem pod stroske, ne da bi imeli posebej podpisano pogodbo.

Se to mi manjka, da s taksistom podpisujem pogodbo preden me zapelje do mesta, ker se mi mudi.....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kaj naj nardim?????
3.4.2010 7:58:17   
KT

IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

IZVIRNO SPOROČILO: KT


Kar se nadalnjega najema tiče, ni izrecno določeno, da potrebujejo soglasje lastnika - odvisno je kakšno pogodbo imajo z lastnikom podpisano. Če je pogodba "odprta", potem lahko iščejo nadalnje podnajemnike.

Na vsak način pa se strinjam glede fakturiranja najemnine za tri leta nazaj user posted image

A vidiš - ni vse tako črno kot izgleda na prvi pogled.



zdaj pa ti meni razloži kaj naj bi to pomenilo odprta pogodba user posted image


(Sem dala v navednice) Takšna, ki nima tega člena:

...tisti, ki daje nek prostor v najem, se ponavadi zavaruje tako, da da v najemno pogodbo člen, v katerem napiše "da najemodajalec brez vednosti in soglasja lastnika, ne sme dajati prostorov v nadaljni najem".

Takšne pogodbe so pogoste v Slo, na primer, če je žena kao lastnica nepremičnine in jo oddaja moževi firmi....

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kaj naj nardim?????
3.4.2010 8:46:30   
muška
glede mojih računov za najemnino in DDV; tole piše:

-najemnina  - stalni del je oproščen obračunavanja DDV po 2. točki 44.člena ZDDV
-najemnina - gibljivi del je oproščena obračunavanja DDV po 2. točki 72. člena P-ZDDV


(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kaj naj nardim?????
3.4.2010 8:47:43   
rija
samo...meni so pa ddv pri najemnini obračunavalai (BTC)user posted image

smo enkrat dobili v podpis neke izjave, kakšne, se pa ne spomnim večuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kaj naj nardim?????
3.4.2010 8:54:20   
muška
nimam pojma. Jaz plačujem najemnino občasno na dveh koncih, pa nikjer ni obračunan DDV

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kaj naj nardim?????
3.4.2010 10:53:51   
Antilopa
IZVIRNO SPOROČILO: rija

samo...meni so pa ddv pri najemnini obračunavalai (BTC)user posted image

smo enkrat dobili v podpis neke izjave, kakšne, se pa ne spomnim večuser posted image


Najemnina je v osnovi oproščena plačila DDV, lahko pa se pogodbenika dogovorita drugače, kar je v večini primerov boljše.
Ta izjava je zato, da tistemu, ki izdaja račune brez DDV-ja, ni treba obračunavati odbitnega deleža. Izjave pa ne more podpisati z nekom, ki nima do 100% pravice odbitka DDV in z davčnim nezavezancem.

< Sporočilo je popravil Antilopa -- 3.4.2010 10:54:54 >


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 96
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?