|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.4.2010 14:34:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Crocs - Relief + Silver...
1.4.2010 14:41:45   
Volga
kakšne pa so to? Drugače pa ja, jaz sem zadvoljna s krokskami navadnimi in japankami. Mali tudi z zimskimi, drugih pa nimamo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Crocs - Relief + Silver...
1.4.2010 14:43:12   
Volga
Aha, sem našla, ja, v redu so, itak, naj si nabavi.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
1.4.2010 14:45:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Crocs - Relief + Silver...
1.4.2010 14:49:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

hehe, so 70 ojrov, pa me zanima, ce tale silver res deluje user posted image  (kao antibakterijsko, ker clovek celo svica v noge, sploh poleti user posted image ) - sprasujem zato, ker so Teva tud kao antibakterijske, pa so mu smrdele ko user posted image


jah ne vem, meni kroksi ne smrdijo, drugi čevlji na boso pa ja, kaj čem zdaj. pa potijo se mi tud ne not. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Crocs - Relief + Silver...
1.4.2010 16:10:20   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

hehe, so 70 ojrov, pa me zanima, ce tale silver res deluje user posted image  (kao antibakterijsko, ker clovek celo svica v noge, sploh poleti user posted image ) - sprasujem zato, ker so Teva tud kao antibakterijske, pa so mu smrdele ko user posted image


jah ne vem, meni kroksi ne smrdijo, drugi čevlji na boso pa ja, kaj čem zdaj. pa potijo se mi tud ne not. 


Men se pa noge v crocsih na boso nogo potijo. In potem crocsi smrdijo. Jih operem v pralnem stroju....user posted image Pa tamalemu se tudi noge v njih potijo, punci pa ne....




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Crocs - Relief + Silver...
1.4.2010 16:17:44   
skuštrana
Hm, sem šla pogledat kakšni so in so full zaprti. Po moje bo švicalo sploh če je nagnjen k temuuser posted image Pa Silver gor ali dol user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Crocs - Relief + Silver...
1.4.2010 16:53:11   
katjandraž
jst mam navadne relief, pa ne opazim nobene razlike med njimi in tistim najbolj običnim modelom crocsovuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
1.4.2010 17:51:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
1.4.2010 17:52:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katjandraž)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Crocs - Relief + Silver...
1.4.2010 18:06:44   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Jih operem v pralnem stroju....user posted image


a zezas? kako, na koliko in kaksne potem ven pridejo? in kolikokrat jih lahko operes, predno razpadejo... user posted image




jaz jih perem tedensko... že leto in pol... pa ni znakov obrabe.... mamutke celo v sušilcu posušim :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Crocs - Relief + Silver...
1.4.2010 20:08:10   
hubi
Jaz jih tudi perem v stroju, pa so kot novi. Jih pa na zraku posušim.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Crocs - Relief + Silver...
1.4.2010 22:07:54   
katjandraž
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: katjandraž

jst mam navadne relief, pa ne opazim nobene razlike med njimi in tistim najbolj običnim modelom crocsovuser posted image


a niso te mal spremenjene na obcutljivih mestih; pa mal mehkejse?


ja, baje so, sam kot pravim, jst se fajn počutim v obojih. Bom pa vidla, če bo poleti, ko bo vroče, kaj razlike, ker meni znajo kar noge otekat. Te relief sem namreč kupila šele letos pozimi v akciji in jih nosim samo v službi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
1.4.2010 22:21:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katjandraž)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?