elastične plenice? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


m_m -> elastične plenice? (11.7.2005 14:54:54)

Ja naša :duda: je prava :pujs:. Zgleda, da Pampers 3 navadne več ne bojo dolgo zržale pri nas. In kaj je narobe? Ker niso elastične, se ne prilegajo okrog pasu, in vsaka najmanjša guba prepušča, takrat ko lula. Zdaj je pa še okoli nog pokakana. Se mi zdi, da tista dvojna elastika za en k***

Kak je pa pri drugih pleničkah?

Brala sem malo za nazaj kak hvalite te in one pleničke, mankajo pa podatki kaj je tako dobrega pri teh pleničkah.

Se pravi:
katere od teh so elastične v pasu in zadržijo ornk vsebino tudi spodaj pri nogah?

Maja




marjanaR -> elastične plenice? (11.7.2005 15:21:45)

Fixies extra class imajo oboje, prav tako so takšne babylove od DM-a. Moraš pa seveda pogledati na velikost (naša mala ima 7,2 kg in imamo babylove 4-9kg, fixies pa sem kupila večje-od 7kg dalje).
Pa veliko sreče.




kaja11 -> elastične plenice? (11.7.2005 16:07:39)

Pampers Aktive baby imajo super elastičen trakec. Kupujem jih v Avstriji ali pa v Millerju.




Anonimen -> elastične plenice? (11.7.2005 16:43:04)

Pampers sensitive. In so cenejše od active fitk. Dobijo se pa samo v DM.




Jančika_ -> elastične plenice? (11.7.2005 17:55:12)

DM Babylove in Libero (v Sparu).




Minkaa -> elastične plenice? (11.7.2005 19:15:08)

Tudi jaz nisem prav nič zadovoljna s Pamperskami. Vedno je pokakan do sredine hrbta, ker ni na planici elestike. Sedaj pa sem nabavila Fixies in moram rečit da ni primerjave s Pampers. Je elastična in nič ne spuša pa še precej bolj mehka.
;)




pina colada -> elastične plenice? (11.7.2005 21:08:51)

Pampers Active Fit:bravo::bravo::bravo:, so elastične v pasu in preverjeno veliko "prenesejo"!!!

Pri nas jih imajo v Mullerju, drugač pa Avstrija (malo cenejše)!




binica -> elastične plenice? (11.7.2005 22:01:50)

Meni so pa super Pamperske Newborn 3, ki jih imajo samo v Mullerju. Elastika dobra za znoret :bravo::bravo::bravo:





m_m -> elastične plenice? (13.7.2005 9:06:50)


Hja, verjetn bom probala najprej z... hm... ja, z babylove.

Hvala punce :rozica:




Stran: [1]