baby phone (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


corfu -> baby phone (11.7.2005 7:53:54)

Katerega mi priporočate, da se ne bom izgubila v ponudbi, na kaj moram biti pozorna, prednosti, pomankljivosti?

Hvala in en dober :kava: od mene




SaaS -> baby phone (11.7.2005 9:22:54)

Jaz sem kupila najcenejšo varianto in sem čisto zadovoljna. Sploh ne vem kaj bi bilo lahko še tako veliko boljšega, da bi se splačalo več plačat.




corfu -> baby phone (11.7.2005 9:26:52)

Saas, kater model in firmo pa imaš?

lp




Anonimen -> baby phone (11.7.2005 9:40:45)

fajn je da lahko vsaj tisto enoto ki jo imaš ti nosiš okol, da ne rabi bit na štrom skos prkloplena. fajn je da ni na navadne baterije k se kuj skurjo - se prav more imet baterije za filat + polnilc

mi mamo 2 in oba od firme know how - slovenska zadeva in sta kul.

lp, lara




SaaS -> baby phone (11.7.2005 9:43:59)

Know-how, slovenski proizvajalec iz pirnič. Kupila sem ga pa v Arielu, če se prav spomnim za okoli 10.000 sit. Lahko imaš priklopljenega na elektriko ali na baterije. Lovi pa tudi dovolj daleč, saj en kilometer stran pa spet ne grem, kvečjemu na vrt pred hišo ali v spodnje nadstropje.




atek -> baby phone (11.7.2005 9:54:30)

Potem imamo skoraj vsi iste. Hja, dober glas....
Rad bi le opozoril na nekaj - če je v bližini veliko prometa, sploh kamionov, ki imajo CB postaje, potem tisti, čisto navadni analogni velikokrat ujamejo kak pogovor oziroma zaradi teh postaj kar naprej škripljejo itd. V takem primeru bi priporočil malo dražjega digitalnega. Če pa ste na vasi, pa sploh ni problem, lovi 200m naokoli bp. in ni motenj. sicer se pa lahko zmenite za test in če ni v redu, zamenjate za boljši/dražji model.




SaaS -> baby phone (11.7.2005 10:03:51)

Meni se je pa že zgodilo, da sem zaslišala jok, šla v sobo - mali spi kot top! Sem ugotovila, da včasih (če imamo istočasno prižganega) lovi tudi druge otroke, kar pa spet ni tako pogosto, da bi bilo moteče. Saj v naši vasi ne...




corfu -> baby phone (11.7.2005 11:35:24)

ja moram rečt, da imamo mi kar prometno, bližina obvoznice, trgovsko središče, železnica... potem čist klasičen ne bo ravno ok, kajne atek???




atek -> baby phone (11.7.2005 12:00:31)

http://www.know-how.si/Baby%20alarmi.htm

Na tej povezavi si lahko pogledaš ponudbo in tudi kupiš pri njih - glede na prej napisano bi prišla v poštev zaspanček ali jokavček, ki sta zakodirana. Vprašanje pa je kakšna je cena. Jaz imam čisto prvega (sanjavček), ampak sem ga sam predelal da polni akumulator namesto baterija - to vsekakor priporočam, ker drugače ne moreš niti na dvorišče oz. vsaka 2 dni kupiš novo baterijo. Možna varianta bi sicer bila da kupiš 2 akumulatorja in polnilec - eden se polni, drugega pa uporabljaš. Je pa bolj praktično če se sam polni ko je priklopljen (čez noč se polni in je zjutraj vedno poln, brez menjavanja akumlatorjev itd)




Skabi -> baby phone (11.7.2005 12:39:59)

Samo ne kupit tistega, ki opozarja, če je v sobi preveč ali premalo toplo. Mi ga imamo in ga poleti sploh en moremo uporabljat! Piskat začne, če je več kot 22°C, kar je poleti kar hitro. To piskanje se ne da izklopit. NA morju smo odprli hladilnik v sobi in ga kar notri postavili, da je bil tiho.




iva01 -> baby phone (11.7.2005 13:00:29)

mislim da nerabi met nič kaj velik funkcij vredi je če je čim manjši da ga lahk okol prinašas,pa tud to je dobro da nerabi bit sprejemnik skus priklopljen na elektriko,vredi je če se da batarija napolnit z adapterjem in da lovi vsaj 100 metrov, mi mamo Maxi Phone mislim da je bil 14 000, in sem zadovoljna sem slišala da majo ti telefončki know hov al neki tazga ful močan signal in lahk občasno poslušaš še sosede kaj se pogovarjajo, samo nevem če je to res




pika** -> baby phone (11.7.2005 14:47:13)

Mi se še vedno nikakor ne moremo odločit kaj kupit, zato zaenkrat uporabljamo kar hišni telefon Siemens Gigaset SX100, ki ima funkcijo babyalarm. Vežem ga na mobitel, občutljivost dam na nižjo in zadeva deluje.:sloncek:
Res pa je, da ne slišim malega , tako kot pri babyphonu :metulj:




k1 -> baby phone (11.7.2005 15:07:16)

pika - si probala slušalko dvignit, ko ti hišni telefon alarmira na gsm??? se sliši, kaj se dogaja v sobi z otrokom. boš videla da deluje...

drugače pa mi uporabljamo Tomy-ja, je na elektro in baterije, kaže temperaturo, pa nič ne alarmira, če je preko 22, le rdeča lučka gori na sprejemniku, če je soba pretopla.







pika** -> baby phone (11.7.2005 15:38:16)

K1 - seveda sem in to nekajkrat . Lahko da je bebi glih takrat nehal čebljat:ups:

Sem pa tudi samo z zvonenjem zadovoljna. Dlje od vrta okoli hiše ali pa v pritličje ne grem, pa še takrat imam tudi vrata od bebi sobe odprta.




bobek05 -> baby phone (11.7.2005 15:42:52)

Mi imamo pa Phillipsovega - stal je mislim, da okrog 15 jurjev pa mislim, da je crknil... :grrr: Prvi teden je delal kot namazan, potem pa je začelo nekaj ful čudno hreščat, pa ne moremo ugotovit zakaj.. Živimo na vasi, tako da ni nekega velikega prometa, ki bi povzročal motnje.. Zdaj ga moram pa še nazaj pelat in uveljavljat garancijo :grrr: ...





Stran: [1]