otroška oblačila (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


resnavesna07 -> otroška oblačila (25.3.2010 13:28:38)

Ali je kateri kaj poznana trgovina MIMO v Mercator centru na Šmartinski v Ljubljani? Jaz sem jo slučajno odkrila, pa sem šla mal not pogledat oblekce za nečakinjo. Za svojega pa še ne kupujem (razen bodijev ipd.), ker še ni rojen.




MušiM -> RE: otroška oblačila (25.3.2010 13:33:13)

Ojla,

ja poznam...oz. sem dobila par stvari od njih za darilo..meni se zdijo super, lepe, malce drugacne, da ni vse H&M...
lepo se pere..v glavnem pozitivno...ko grem v Lj. grem pogledat[sm=smiley1.gif]

lp,

uživaj v nakupovanju za [sm=duda.gif]




sobra -> RE: otroška oblačila (28.3.2010 21:51:55)

Ja jst tudi poznam.

To je argentinska firma, sm mal povprašala ko je bil lastnik tam.

Sm kupla pozimi kr nekaj lušnih cotk za tamalo. Bom šla sigurno še kej pogledat.




MTFP -> RE: otroška oblačila (29.3.2010 10:47:31)

Mi smo tam kupovali samo enkrat - ker smo dobili bon. V bistvu je bil moj v trgovini-in je bil ful navdušen nad njo (ker on sovraži nakupovanje, sploh pa če mora iskati kaj kar se ujema barvno[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image], tu pa baje ni problem najti lepih kombinacij), ker je dobil  tak luštkan komplet, hlače, majico in jopico, in vse se je barvno res ujemalo - mislim ni bilo v kompletu, vzel je vsak del posebej pa vseeno.

Mi je pa malo predrago - sploh, za zdaj, ko vse tako hitro preraste. Če ne bi imeli takrat popustov in darilnega bona - bi te tri stvari prišle cca 100€...

No pa jih je potem ful nosil, ampak se je jopica hitro sprala in obledela, med tem ko so majica in hlače obdržale barvo in so še vedno kot nove...




katarincatinca77 -> RE: otroška oblačila (13.5.2010 13:19:27)

Ja, sem že bila pri njih. Imajo res lepa oblačilca, edino mal drago se mi zdi. Res pa je, da so kvalitetna in ne ena kitajska roba.




Oceania -> RE: otroška oblačila (13.5.2010 14:05:44)

Se mi zdi, da imaš z družinsko kartico v tej trgovini 10 procentni popust. 




Stran: [1]