telefonski imenik (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Anonimen -> telefonski imenik (22.3.2010 17:17:00)

Koliko časa hranite telefonske številke v svojem telefonskem imeniku?
V skadu s pomladanskim čiščenjem namreč nameravam nekaj imen (katerih obrazov že dolgo nisem videla) zbrisati...

mi bo kasneje žal?




Kerensa* -> RE: telefonski imenik (22.3.2010 17:19:56)

Jaz si vse telefonske številke shranim v planner, iz GSM-a pa 1x mesečno brišem vse, ki me ne pokličejo in katerih ne pokličem.




*ZiVa* -> RE: telefonski imenik (22.3.2010 17:31:00)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz si vse telefonske številke shranim v planner, iz GSM-a pa 1x mesečno brišem vse, ki me ne pokličejo in katerih ne pokličem.


a imate res toliko družabnih stikov, da človek rabi mesečno brisat številke?[sm=zmeden.gif] sem totalni zapečkar.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.3.2010 8:34:30)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Kerensa* -> RE: telefonski imenik (23.3.2010 8:42:14)

IZVIRNO SPOROČILO: *ZiVa*
a imate res toliko družabnih stikov, da človek rabi mesečno brisat številke

Jaz si (za začetek) shranim vsako številko, ki me pokliče ali katero kličem, pa naj gre za številko najboljšega prijatelja ali pa za zdravstveni dom. Ampak če jo en mesec ne uporabim (kar se pri prijatelju sicer ne zgodi), jo izbrišem. Ostane pa v plannerju - just in case.




luka jan -> RE: telefonski imenik (23.3.2010 11:15:10)

Ne zapisujem nikamor številk, vse kar rabim imam shranjeno na mobitelu. Tiste najosnovnejše imam tudi na stacionarnem telefonu, ampak tega tako ali tako sploh ne uporabljam.
Če rabim kakšno številko pogledam na net, pišem pa si jih ne.

Tudi brišem jih ne iz telefona, imam nekaj številk in imen ko sploh ne vem kam sodijo, ker teh oseb nisem srečala že 10 let, tako jih tudi klicala ne bom. Ampak zbrišem pa ne.[sm=smiley1.gif]

Sama imam drug problem. Mobitele menjam zelo pogosto in ko vnašam številke v telefon vedno vstavim na telefon in ne na sim. Tako zamenjam telefon,. ostanem brez številk in potem akcija iskanja. So pa seveda te izbrisane številke ponavadi vedno najbolj aktualne številke..[sm=smiley36.gif] Recimo temu naravna selekcija.[sm=jezicek.gif]





Raho -> RE: telefonski imenik (23.3.2010 11:16:10)

hranim vse - čez 7 let namreč vse prav pride[sm=jezicek.gif]




Falotka -> RE: telefonski imenik (23.3.2010 11:16:55)

Do amena...




hektorina -> RE: telefonski imenik (23.3.2010 11:19:09)

Ki se mi pa ljubi ven brisat, pol ko so že enkrat not, naj ostanejo...




luka jan -> RE: telefonski imenik (21.4.2010 10:34:32)


Sem včeraj dobila tole informacijo, ki je zame čisto nova, verjetno pa že kar stara. Mogoče kateri pride prav.[sm=smiley1.gif]
Baje ima Mobitel brezplačno storitev M:Rokovnik, ki omogoča sinhronizacijo imenika.Z M:Rokovnikom so podatki iz mobitela vedno na voljo, tudi če mobitel ali SIM-kartico zamenjaš oziroma izgubiš: http://www.mobitel.si/storitve/mrokovnik.aspx

Bom danes probala, kako to deluje.




liliana -> RE: telefonski imenik (21.4.2010 10:39:20)

Jaz jih ne brišem potem, ko jih enkrat shranim.......sem preveč lena za to......[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stran: [1]