nohtek na nogici (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


pipica -> nohtek na nogici (9.7.2005 19:02:11)

Sinek je star tri mesece, na nogici, na palčku, se mu je zarasel nohtek, se mi zdi. Vsaj tako je videti. Ima pa polovičko palčka čisto rdečga, ter joka. Kaj na naredim, razen da z alkoholom splahnujem.Ali naj ga peljem k zdravniku?


lp sabina




eva1 -> nohtek na nogici (9.7.2005 19:04:36)

To bo samo od sebe izginilo-Luka je tut tko imel, pa še malo gnojčka, pa je v parih dneh samo izginilo! Otroci imajo mehke nohtke in se to rado zgodi! A misliš da zaradi tega joka:zmeden:




ursk@ -> nohtek na nogici (9.7.2005 19:47:52)

Nam je patronažna svetovala, da če se to zgodi, naj gremo k zdravniku (seveda, ker ga boli).




dory -> nohtek na nogici (9.7.2005 19:53:58)

oi sabina :)...najbols da tamalcka peljes kar k zdravniku,ker je ocitno vneto in to pa boli da je groza...zakaj bi se matral tamal ce mu loh to drgac resjo :)




Errai -> nohtek na nogici (9.7.2005 20:57:12)

Nam je patronažna svetovala obkladke s fiziološko raztopino, če v nekaj dneh ni izboljšanja pa obisk pediatra.




Lauri mauri -> nohtek na nogici (9.7.2005 21:17:03)

Ne vem, če je dobro, da mu z alkoholom splahnuješ, rajši naj si to zdravnik pogleda...




piščanc -> nohtek na nogici (9.7.2005 21:41:00)

takoj k zdravniku, zarasel nohtek se je vnel, lahko dobi sepso.
če še ni daleč, bosta dobila obkladke, drugače pa antibiotike.




ribica. -> nohtek na nogici (9.7.2005 23:45:51)

Pri nas doma imamo vedno na zalogi olje čajevca, ki je naravni antibiotik. Tudi sama imam pogosto kake nevšečnosti z vraščanjem nohta in takoj ko občutim da me peče, si kapnem gor kapljico olja in je ponavadi ok. To je res ful uporabna zadeva. Pa tudi če se mi v ustih naredi kaka afta si s tem razkužim in zlo pomaga. Če poznaš koga, ki prodaja Oriflame, si nabavi.




eva1 -> nohtek na nogici (10.7.2005 8:30:51)

Ja sem pozabla napisat-obkladke le z fiziološko ali s kamilicam(mrzlim)! Pa sepse sigurno ne bo dobil ob majhnega vnetja!
Če pa jutri ne bi ok, pa ga pelji k Dr!




pipica -> nohtek na nogici (10.7.2005 9:14:11)

hvala punce za nasvet, sem cel večer mu dajala obhladke z kamilicami, pa je že mal boljš.

Bomo vdl kako bo, drgač pa ga bom peljala k doktorju.

čao




eva1 -> nohtek na nogici (10.7.2005 12:24:33)

Boš vidla da bo vse ok-2-3 dni traja, potem se pa samo od sebe pozdravi!
Lp




Stran: [1]