|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Apartmaji v Umagu
18.3.2010 19:53:46   
katipi
Vem, da tale tema spada med počitniške forume, vendar je še relativno zgodaj za počitnice, zato bom kar tukaj vprašala: ste mogoče že stanovali v apartmajih Sol Polynesia v Umagu? Rada bi vedela kaj več npr. o plaži, če je kaj sence, kam gremo z otroki lahko zvečer, tako na splošno...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Apartmaji v Umagu
18.3.2010 19:56:38   
rija
umag je meni osebno prekrasen za večerne sprehode, kolesarjenje, divjanje s skirojem. plaža mi je edino lepa tistih 20 peščenih metrov pri sol umagu. mi hodimo v umag ali spomladi ali jeseni, poleti nikoli.

za sol polinezijo ti pa žal ne znam povedati. mi smo bili v istrskih vilah, ki pa so čudovite.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Apartmaji v Umagu
18.3.2010 20:07:08   
katipi
Ko sem bila še otrok, smo bili s starši v Umagu, vendar je od takrat minilo že (pa ne že toliko, no...user posted image ) 30 let. Se pa spomnim, da so že takrat imeli vlakec, ki je bil prava atrakcija. user posted image Tak lep, svetlomoder je bil in rdeč. Spomnim se tudi svetilnika, mivke v morju in nekega dogodka, ko sva se s prijateljico zadnji dan na morju zaklenili v WC, potem pa nisva mogli ven in jaz sem se bala,  da bodo pozabili na naju in odšli brez naju domov. user posted image  

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Apartmaji v Umagu
18.3.2010 20:28:16   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: rija

umag je meni osebno prekrasen za večerne sprehode, kolesarjenje, divjanje s skirojem. plaža mi je edino lepa tistih 20 peščenih metrov pri sol umagu. mi hodimo v umag ali spomladi ali jeseni, poleti nikoli.

za sol polinezijo ti pa žal ne znam povedati. mi smo bili v istrskih vilah, ki pa so čudovite.




Se čisto strinjam, vile so zakon. Polynesia pa ne tako zelo. Bila ene 2 leti nazaj in sem bil zelo razočarana. Vse umazano, tako v kot okoli apartmaja, zunaj veliko sence ki si jo maja res nisem želela, okolica neurejena...
Meni ni bilo všeč, lahko da so kaj prenovili, a če niso ti toplo odsvetujem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Apartmaji v Umagu
18.3.2010 20:54:13   
katipi
Reeees?!?! Umazano?! user posted image To se pa nič kaj dobro ne sliši. Mogoče pa maja še niso bili pripravljeni na sezono, pa še niso pospravili? user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Apartmaji v Umagu
18.3.2010 20:56:02   
katipi
LukaJan, kaj pa plaža? Je blizu?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Apartmaji v Umagu
18.3.2010 21:11:53   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

LukaJan, kaj pa plaža? Je blizu?


Odvisno kje dobiš app. Lahko je čisto blizu, lahko malo manj, pretirano daleč pa ni bilo nikjer.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Apartmaji v Umagu
18.3.2010 21:14:55   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Reeees?!?! Umazano?! user posted image To se pa nič kaj dobro ne sliši. Mogoče pa maja še niso bili pripravljeni na sezono, pa še niso pospravili? user posted image

Ne da ni pospravljeno, umazano je totalno. Cel app sem morala najprej pobrisati, pa posoda je bila tud zelo umazana, da pa ne govorim o terasiuser posted image user posted image
Mogoče je poleti res boljše, kajti maja smo bili mi notri prvi po končani prejšnji sezoni.

Ko pa smo bili v vilah je bilo pa vse tipi topi, pa tudi maja.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Apartmaji v Umagu
18.3.2010 21:20:27   
katipi
Zdaj je kar je... Mi imamo že vse plačano, tako da lahko samo upam, da bo julija vse nared, ker čistoča se mi pa zdi zelo pomembna. Upam, da bo katera povedala kaj bolj optimističnega. user posted image  

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Apartmaji v Umagu
18.3.2010 21:22:29   
lenika83
Bila tam že zelo dostikrat tako za 1. maj kot med poletjem. Maja je tam stanje običajno precej čudno, ker niti nič na počistijo pred začetkom sezone in normalno se med zimo nabere prah in nesnaga okrog apartmajev. Med poletjem je pa mnogo boljše. Dogajanja je pa ful, sploh za otroke, vsak večer je tudi animacija za otroke, pa ful igral (moja 3-letna nečakinja je bila totalno navdušena). Imajo tudi neskončne sprehajalne poti (v bistvu vso pot do Umaga, kar je menda okrog 5 km). Aja, pa vlakec še zmeraj vozi do mesta user posted image Sence pa je na plaži tudi ogromno, tako da je primerno tudi za čisto male otročke, pa tudi ogromno sonca, če si ga pač želiš. Drugače pa je oprema v apratmajih malo starejša, ampak je tudi cena temu primerna. Sem pa zasledila, da so nekaj apartmajev prenovili in so malo dražji. Je pa za moje pojme plaža v polynesiji bistveno lepša kot v stella marisu.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Apartmaji v Umagu
18.3.2010 21:41:23   
katipi
Jaaaa, to sem hotela slišati!! user posted image  user posted image Kako daleč pa je do plaže? user posted image

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Apartmaji v Umagu
19.3.2010 21:31:44   
lenika83
Do plaže je zelo različno. Manjši apartmaji so bližje. Nekateri imajo recimo samo kakih 10 ali 20m do plaže. Večji apartmaji pa so malo bolj stran, ampak po mojem občutku več kot kakšnih 300 m ni noben oddalje. Recimo da je od najbolj oddaljenega manj kot 5 minut počasne hoje. Itak je pa ogromno poti med apartmaji, ki vodijo proti plaži in hitro najdeš kakšno bližnjico.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Diastaza
kokos4 RR

Ali ste imele po porodu tezave z diastazo recti?

Da (56%)

Ne (44%)


Število vseh glasov: 27

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!