|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mazilo Aloe Vera, MB ima katera?
8.7.2005 21:44:34   
Seven*
Jakob ima ze en teden izpuscaje. Zdravnica sicer pravi, da gre za vrocinske izpuscaje (najprej je res izgledalo tako), ampak zadeva nic ne kaze, da bo izginila. Sklepam, da gre za alergijo na breskve. Izpuscaji so namrec hujsi zadnje dva dni, ko sva mu dala breskve. Preden odpeketam spet k zdravniku, bi mu srbecico rada nekoliko omilila. Seveda prisegam na cimbolj naravno.. Na pamet mi pade Aloe Vera gel.. A ima katera mazilo, da mi ga posodi za parkrat namazat, da vidim, ce bo sploh pomagalo. Da ne bom brezveze kupovala? Ponavadi imajo to ljudje doma za opekline ipd.. Hvala..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mazilo Aloe Vera, MB ima katera?
8.7.2005 21:57:22   
beba76

Jaz mam Aloe vero od Goldna, je ful vredu, samo je do tebe ne morem spravit drugače kot po pošti, ker mam do MB 50km.


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mazilo Aloe Vera, MB ima katera?
8.7.2005 21:58:49   
Seven*
Hvala, sem hotela bolj stajerke pobarat iz MB.. Tiste, ki so mi trenutno dosegljive. Hvala vseeno!!!


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mazilo Aloe Vera, MB ima katera?
8.7.2005 22:39:11   
teta beta
Ja, tudi jaz sem predaleč. Poskusi v kaki drogeriji kupiti tamalo tubico, nekje med 10 in 30 ml od Fruit of the Earth, mislim da je okrog 500 SIT (vsaj bilo je nekoč davno).

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mazilo Aloe Vera, MB ima katera?
8.7.2005 22:41:50   
Seven*
Hvala. Bomo ze. Samo da pomagam mojemu malemu skratku..

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mazilo Aloe Vera, MB ima katera?
8.7.2005 23:04:00   
frutka_
Seven, nekoč sem imela od Fruit of teh Eart Aloo. Bila je klinčevo draga zadeva ampak mi je že sfalilo, ker so se na morju vsi polivali s tem. Sem pa ravno danes Aloa Vera zadeve videla v Tušu/drogerija. Morda poskusi pri njih.

Jutri grem v mesto in lahko pogledam v trgovini Ajda.

Kaj pa kakšno ognjičevo mazilo?
Prav tako pomagajo ohlapna bombažna oblačilca, da koža diha.
Sicer je pa Filip dobil v lekarni zmešano posebno hladilno mazilo, ki naj ne bi bilo nenaravno (no, ti boš morda več vedela o tem).

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mazilo Aloe Vera, MB ima katera?
8.7.2005 23:12:03   
Seven*
Bom sla jutri malo gnjavit okoli po trgovinah. Pa k mojemu sosolcu farmacevtu na gosposko ulico v Lekarno. Njemu zelo zaupam. Morda bo znal kaj svetovati. Upam, da dela. Hvala vseeno!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mazilo Aloe Vera, MB ima katera?
8.7.2005 23:24:58   
frutka_
A ke morda mlaši fant, ki je suhcen in bolj droben...pa ne dela dolgo v lekarni. Ker je t lekarna v kateri običajno kupujem pa sta bila ravno zadnjič dva full prijazna farmacevta.

Jaz bom jutri tudi najbrž "around" tako da bi se morda lahko zmenili za kavico...v Baristi?!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mazilo Aloe Vera, MB ima katera?
8.7.2005 23:31:17   
Seven*
Ne, je mlajsi, vendar je visok in bolj debeluskast. V srednji soli je bil med najboljsimi. Brihten ko sus, dela pa tam ze nekaj casa. Priporocam toplo!

Ja lahko se zmenimo, ceprav jaz sem dopoldan bolj ali manj odsotna, ker grem na eno predavanje v cerkev. En kolega je postal pastor. :bravo:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Mazilo Aloe Vera, MB ima katera?
9.7.2005 23:38:06   
ribica.
Oj, jaz šele danes berem tole.Doma pa imam 80% alojin gel, ki je primeren za take izpuščaje, pike, opekline, odrgnine...

Če te še zanima, se oglasi.Sem pa iz mb.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?