|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   iztisnjeno mleko
8.7.2005 21:01:00   
Minkaa
Ali ste si ga kdaj poskušale izstisniti in koliko ga je bilo. Meni ga namreč iz ene dojke ne uspe več kot 60ml.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   iztisnjeno mleko
8.7.2005 21:04:28   
malecka
tud pri men je bilo tako nekako :bravo: sedaj po 6-ih mesecih pa iztisnem iz obeh toliko.:(( sicer že jemo kašice ampak bi vseeno hotela, da bi bilo več mleka.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   iztisnjeno mleko
8.7.2005 21:06:57   
HuAnita
Jaz sem ga pri 2m nekoč izstisnila 180 ml iz obeh, naslednje jutro pa iz obeh borih 30 ml... Takrat sem skoraj obupala nad dojenjem, potem pa na RR in od karmenLLL izvedela, da lahko otroček popije do 4xveč, kot načrpa najboljša črpalka.:bravo:

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   iztisnjeno mleko
8.7.2005 21:09:35   
Minkaa
joj HuAnita si me kar malo potolažila

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   iztisnjeno mleko
8.7.2005 21:11:51   
snežinka *
Dojenček ga lahko vedno več izsesa, kot ga sama načrpaš.
Zato ne obupaj.


lp....S:rozica::rozica:

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   iztisnjeno mleko
8.7.2005 21:27:26   
SISI25
JAz sem ga na začetku izčrpala okoli 200 vsake 3 ure iz obeh skupaj. Po 4 mesecih pa še tam nekje 120.Po šestih pa še samo okoli 90.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   iztisnjeno mleko
9.7.2005 8:31:28   
Natas@
Pri meni je bil iz ene max 500 ml (pa še to samo 1x),ponavadi okoli 200ml, iz druge pa max 90, ponavadi okoli 50ml

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   iztisnjeno mleko
9.7.2005 9:21:13   
povhek
Ne smeš biti nič nesrečna, jaz sem tri tedne po porodu pa je iz obeh komaj 40.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   iztisnjeno mleko
9.7.2005 18:42:46   
Naja31
S črpalko nikoli ne moreš toliko iztsiniti kot lahko otrok posesa, zato tudi iztiskanje mleka "samo da vidiš koliko ga imaš" ni najboljši pokazatelj. Tako pravi Karmen na MoNu.

Lp, N.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?