Nov zdravstveni minister (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Meggi -> Nov zdravstveni minister (16.3.2010 8:24:16)


Naj bo g. Marušič.... strokoven, razumljiv in seveda tudi za poslušat in gledat! [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Julija08 -> RE: Nov zdravstveni minister (16.3.2010 10:28:15)

Katerega Marušiča misliš???[sm=zmeden.gif]




noranate -> RE: Nov zdravstveni minister (16.3.2010 10:42:40)

Isto sranje samo drugo pakovanje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]. Še eden v nizu......, ki niso nč naredl, razen praznil denarnice.




Meggi -> RE: Nov zdravstveni minister (16.3.2010 10:48:00)


En butast argument-.-. naj bo vsaj za oko.. če že druga ni.. [sm=smiley36.gif] Sam ni tako slab.. me pa res takoj spomne na pokojnega žal preminulega..




Julija08 -> RE: Nov zdravstveni minister (16.3.2010 10:58:50)


IZVIRNO SPOROČILO: Meggi


En butast argument-.-. naj bo vsaj za oko.. če že druga ni.. [sm=smiley36.gif] Sam ni tako slab.. me pa res takoj spomne na pokojnega žal preminulega..



Saj to sem mislila, da misliš gospoda Marušiča, ki je že pokojni. A je kandidat tudi kak Marušič ali kaj?




mojcaziga -> RE: Nov zdravstveni minister (16.3.2010 12:10:16)

IZVIRNO SPOROČILO: Julija08


IZVIRNO SPOROČILO: Meggi


En butast argument-.-. naj bo vsaj za oko.. če že druga ni.. [sm=smiley36.gif] Sam ni tako slab.. me pa res takoj spomne na pokojnega žal preminulega..



Saj to sem mislila, da misliš gospoda Marušiča, ki je že pokojni. A je kandidat tudi kak Marušič ali kaj?


Dorian al kaj je že, brat preminulega

lp




alda -> RE: Nov zdravstveni minister (16.3.2010 13:12:12)

ma tudi če gledamo po lepoti, bi verjetno ta kratko potegnili/ no tale Marušič je za videt še kar OK:/ , ker 99% naših politikov je prav strup za naše oči, kaj šele ušesa!.
če pa se bi res iskalo ministra , ki bi res delal v dobro vseh, pa ne vem , če bi ga dočakala še v tem življenju [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]