|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   toplice
16.3.2010 7:30:56   
Abbey
Jaz bi pa prosila za kakšno mnenje, če je bila katera navdušena nad katerimi toplicami, če mi napiše prosim nad katerimi in zakaj, če se vam da.

Zdaj se bližajo prazniki, pa bi šli za tri dni v ene toplice, ampak že dolgo nisem bila nikjer, samo v Termah Vivat, pa me zanima, če so kje, kjer priporočate hrano, ali pa da so fajn bazenčki za majhne otroke, trenutno notranji, ker je še mrzlo.

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: toplice
16.3.2010 7:37:24   
Hope2
Če greste z otroci, definitivno terme čatež, ne morete zgrešiti, sigurno največ bazenov in animacije za otroke. Edino hrana mi ni bila nič posebnega-kot da bi jedel hrano iz menze. Odtehta pa svoje igralni kotiček v jedilniciuser posted image

Če gresta sama (parček) pa definitivno hotel livada (moravske toplice).

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 16.3.2010 7:39:03 >

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: toplice
16.3.2010 7:51:01   
marta82
Tudi jaz priporočam Čatež, če greste z otroki. Igralni kotički, bazenčki,...vse je prilagojeno manjšim in večjim otrokom. Nam je bilo zelo všeč. Tudi hrana semi je zdela ok.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: toplice
16.3.2010 8:13:37   
ivao1
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Če greste z otroci, definitivno terme čatež, ne morete zgrešiti, sigurno največ bazenov in animacije za otroke. Edino hrana mi ni bila nič posebnega-kot da bi jedel hrano iz menze. Odtehta pa svoje igralni kotiček v jedilniciuser posted image

Če gresta sama (parček) pa definitivno hotel livada (moravske toplice).


čateške so res za otroke zanimive, drugač pa Livada ambient in hrana super, za otroke mal manj pestro sicer, sam ni panike, mi smo velik sprehajal se pa v terme 3000 se šli kopat, tko da je bla tud ta varianta z manjhnim otrokom ok

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: toplice
16.3.2010 8:32:00   
štrumfek
za otroke definitivno Čatež

superuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivao1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: toplice
16.3.2010 8:32:12   
tinkamarinka
jaz pa ti čatežke odsvetujem, tako umazane vode še v življenju nisem vidla kot v čatežkih. Pa ljudje so nagneteni kot tjulni, še posebej ob vikendih.
nam je fajn v dolenjskih, rogaški (najmanj gužve od vseh), podčetrtku, ptujske pa moravci. čez praznike bo verjetno tudi v podčetrtku nora gužva.

(odgovor članu ivao1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: toplice
16.3.2010 8:41:55   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: tinkamarinka

jaz pa ti čatežke odsvetujem, tako umazane vode še v življenju nisem vidla kot v čatežkih. Pa ljudje so nagneteni kot tjulni, še posebej ob vikendih.
nam je fajn v dolenjskih, rogaški (najmanj gužve od vseh), podčetrtku, ptujske pa moravci. čez praznike bo verjetno tudi v podčetrtku nora gužva.


To pa res, ob vikendih in praznikih je gužva za znoret, ampak kje pa ni? Razen livadi, ker so lahko not samo hotelski gostje, teh pa ni prav velikuser posted image

Voda se mi ni zdela umazanauser posted image , noben las se me ni oprijeluser posted image , medtem ko je v snoviku bila katastrofa z lasmi.



(odgovor članu tinkamarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: toplice
16.3.2010 8:44:45   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tinkamarinka
jaz pa ti čatežke odsvetujem, tako umazane vode še v življenju nisem vidla kot v čatežkih. Pa ljudje so nagneteni kot tjulni, še posebej ob vikendih.
nam je fajn v dolenjskih, rogaški (najmanj gužve od vseh), podčetrtku, ptujske pa moravci. čez praznike bo verjetno tudi v podčetrtku nora gužva.

Se podpišem. Mi obožujemo Rogaško, ker nikoli (niti med počitnicami, prazniki) ni gneče, voda je fajn (celo za mojo občutljivo kožo, drugje se vedno po kopanju praskam), samo res pa ni kakšnih adrenalinskih doživetij za tiste, ki so nad tem navdušeni.

(odgovor članu tinkamarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: toplice
16.3.2010 8:56:52   
Anonimen
Z malčki gremo v Čatež, vendar ne med prazniki. Sama se nikoli ne kopam v bazenih, obiščem le savno. Otroci resnično uživajo v vodnem svetu user posted image

(odgovor članu Abbey)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: toplice
16.3.2010 9:12:38   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Če greste z otroci, definitivno terme čatež, ne morete zgrešiti, sigurno največ bazenov in animacije za otroke. Edino hrana mi ni bila nič posebnega-kot da bi jedel hrano iz menze. Odtehta pa svoje igralni kotiček v jedilniciuser posted image

Če gresta sama (parček) pa definitivno hotel livada (moravske toplice).

Pod tole se pa v celoti podpišem.user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: toplice
16.3.2010 10:52:01   
Abbey
hvala za vse nasvete, zanimivo ali ste ful za Čatež ali pa ful proti, hmmm, je pa res, da je važno da mulčki uživajo, sicer so pa še majhni, od 2 - 5 in še niso tok izbirčni user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: toplice
16.3.2010 11:00:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Z malčki gremo v Čatež, vendar ne med prazniki. Sama se nikoli ne kopam v bazenih, obiščem le savno. Otroci resnično uživajo v vodnem svetu user posted image

Tudi mi imamo dobre izkušnje s Čateškimi toplicami "izven sezone" user posted image
Smo bili tam pred nekaj leti sredi novembra in je bilo super: nobene gneče, čisto, dalo se je dihat (kar je problem, kadar se nagnete prevelika masa ljudi), nobenega strahu, da ti bo kdo poteptal otroka,...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?