NODI (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


urska238 -> NODI (15.3.2010 22:07:24)

Lep pozdrav vsem!

A so vaši malčki kaj navdušeni nad Nodijem? Moj sinček je namreč na Nodija čist nor [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Pišem vam pa zato, ker me zanima, če bi rade podarile vašim malčkom kakšno stvar z junakom Nodija, pa ničesar ne najdete?  Imam nekaj plišastih igrač Nodija, skodelico-sestavljanko s štirimi različnimi liki, set_ plastičnih krožničkov, klobukov, skodelic itd. z motivi Nodija za zabavo. Če vas zanima, mi lahko pošljete ZS pa vam pošljem še slikce omenjenih stvari.

lepo se imejte,

urska238




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.3.2010 22:15:48)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




doris04 -> RE: NODI (15.3.2010 22:27:40)

IZVIRNO SPOROČILO: urska238

Lep pozdrav vsem!

A so vaši malčki kaj navdušeni nad Nodijem? Moj sinček je namreč na Nodija čist nor [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] . Pišem vam pa zato, ker me zanima, če bi rade podarile vašim malčkom kakšno stvar z junakom Nodija, pa ničesar ne najdete?  Imam nekaj plišastih igrač Nodija, skodelico-sestavljanko s štirimi različnimi liki, set__ plastičnih krožničkov, klobukov, skodelic itd. z motivi Nodija za zabavo. Če vas zanima, mi lahko pošljete ZS pa vam pošljem še slikce omenjenih stvari.

lepo se imejte,

urska238


imaš zs[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




J.L. -> RE: NODI (15.3.2010 22:35:27)

urška maš ZS! 




darja.mark -> RE: NODI (16.3.2010 9:29:40)

joj naš mali je tut ČIST NOOOR na Nodija. Pri nas to gledamo cele dneve, fuzla se nam že. S težavo ga odvrnemo da kdaj lahko gledamo kej druzga jaooo[sm=zmeden.gif]
kje pa si kupila vse te stvari z nodijem? jaz sem že iskala pa nikjer nič ne najdem :( še za lutko nodija sem bla prepozna, no sej baje ga bojo v baby centru še imeli, sam bogve kdaj.....




pety78 -> RE: NODI (16.3.2010 9:45:52)

še za lutko nodija sem bla prepozna, no sej baje ga bojo v baby centru še imeli, sam bogve kdaj.....


Včeraj sem jo videla v Šparu v City Parku. Sem iskala Tinky Binkyja, ker nam še samo ta manjka. Je pa naša mala čist nora na telebajske. Poleg Nodija seveda.




darja.mark -> RE: NODI (16.3.2010 9:50:48)

a reees?
pa je bil to un velik, ki je mislim da 55cm velik? če bi mu kupila bi mu velkega, pa naj bo veselje :)

no če velkega ni bo tut z malim zadovoljen, sam če je lih na izbiro....

mater če ga res majo grem pa takoj danes v akcijo :)




pety78 -> RE: NODI (16.3.2010 10:20:11)

IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

a reees?
pa je bil to un velik, ki je mislim da 55cm velik? če bi mu kupila bi mu velkega, pa naj bo veselje :)

no če velkega ni bo tut z malim zadovoljen, sam če je lih na izbiro....

mater če ga res majo grem pa takoj danes v akcijo :)


Je bil bolj mali. Pa ziher jih imajo še kje v kakih drugi trgovini. Kaj pa Hala A? mal poklič okrog, pa ga definitivno najdeš.




darja.mark -> RE: NODI (16.3.2010 11:20:29)

Bom ja, hvala za info [sm=bravo.gif]




teta gitika -> RE: NODI (16.3.2010 11:42:11)

Pozdravljeni!

Urško238 prosim, če mi lahko pošlje slikice stvari Nodi. Nečak Marcel bo star 2 in Nodi je zakon. Sprašujem če katera ve, kje se da kupiti malo večja lutka Nodi.

Hvala in lp




Stran: [1]