Najmanjši sandalčki za punčko... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


anitaz -> Najmanjši sandalčki za punčko... (8.7.2005 14:08:48)

V soboto (naslednjo) imamo poroko (pa ne midva:)- , pa sem Tjaši kupila eno luškano kiklco oz. oblekco,pa bi ji rada kupila za zraven sandalčke.Stara je 3 mesece pa pol in ja veeem da jih še ne rabi,ampak bi rada da bo zrihtana 9nebesa,ker poroka pa le ni vsak dan.Kje naj jih dobim tako majhne???

Hvala!

Anita




asso -> Najmanjši sandalčki za punčko... (8.7.2005 14:15:59)

Jaz sem luštne kupila v Italiji v Prenatalu št. 16




tejč -> Najmanjši sandalčki za punčko... (8.7.2005 14:24:03)

ne vem, mogoče mothercare v btc v lj




ma-ja -> Najmanjši sandalčki za punčko... (8.7.2005 14:31:22)

Tejč ma prav (Mothercare v Emporiumu). Jaz sem jih ravno kupila za svojo luštno nečakinjo, ki je stara 3 mesece. Stanejo malo čez 2.000 SIT, so taki beli z rožicami (vse iz pralnega blaga) in kažejo prstke. Velikosti imajo pa od 0 - 3m, od 3-6m in tako naprej. V glavnem, vsi jih pohvalijo!




afrika -> Najmanjši sandalčki za punčko... (8.7.2005 14:35:46)

Tudi midva sva malemu te kupila. Res so luštni.:bravo:




anitaz -> Najmanjši sandalčki za punčko... (8.7.2005 14:47:08)

Potem pa šibam jutri v emporium!!!HVALA!!!!Bom jo pa kar sabo vzela,da ji bom prave velikosti vzela.




anaj -> Najmanjši sandalčki za punčko... (8.7.2005 15:09:22)

Ker še ne hodi ji lahko kupiš platnene sandalčke, ki so taki kot copatki z zaponko. Videla sem jih v H&M pa mislim, da v Yeallo (če se tako napiše) na rudniku.

Jana:kuza:




mirka -> Najmanjši sandalčki za punčko... (8.7.2005 18:14:25)

Jaz sem svoji Ani kupila(sicer lani, ampak pomoje jih imajo tudi zdaj samo drugačne) tudi take fletne v H&M, s kartonastim podplatom - glede na to da se še ne postavlja na noge. So prav fletne pa še drage niso.

ADijo!

M:rozica:




Stran: [1]