čaj za vzpodbujanje dojenja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


meta22 -> čaj za vzpodbujanje dojenja (14.3.2010 11:29:26)

ker je na trgu toliko različnih proizvodov, me zanima katerega ste uporabljale in kako ste bile zadovoljne z učinkom?




emina83 -> RE: čaj za vzpodbujanje dojenja (14.3.2010 13:05:23)

Men je najbolj pomagal Galexov čaj za dojenje. Sem pa pila tudi Hippovega, od Bebivala, od Celjskih in Žalskih lekarn pa nič.

Aja pa tudi brezalkoholno pivo in sezamov napitek pomaga. Vsaj meni je.

Pa uspešno dojenje!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.3.2010 13:25:46)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




lex -> RE: čaj za vzpodbujanje dojenja (14.3.2010 14:20:29)

Meni je najbolj dober hippov čaj od koroških lekarn mi ni dober, niti mi ni pomagal. Najbolj mi je pomagala domača kurja juhica in pa seveda pivo brez alkohola.
Bistvo vsega pa je velika količina tekočine v kakršnikoli obliki. Ti povem primer: skoz sem pila te čaje za dojenje, pa pivo, pa........... potem pa smo prišli nekam na obisk in sem bila ful žejna in sem spila ogromno navadne vode in ponoči sem prvič v življenju imela mokro majico od mleka, pa je bilo dete že skoraj 6. mesecev staro. Priporočam ti, da veliko piješ.




ellie -> RE: čaj za vzpodbujanje dojenja (15.3.2010 11:14:56)

Najbolj od vsega pomaga polenta. Sem jo jedla v soboto zvečer, ponoči pa sem se zbudila s čisto premočeno majico in v luži[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




eva1 -> RE: čaj za vzpodbujanje dojenja (15.3.2010 11:21:10)

Ja meni je pomagal galexov čaj in polenta...sva imela kr krizo kakšne 10 dni nazaj(pri 3 mesecih), je trajalo par dni, sedaj pa je spet ok! Pa itak ogromno tekočine!!!




koala -> RE: čaj za vzpodbujanje dojenja (15.3.2010 12:32:21)

Meni je najbolj pomagala polenta in pa skutni štruklji, nevrjetno kakšne navale bmleka sem imela. Od čajev pa sem pila čaj za dojenje od teekanne, hippov instant mi je bil definitivno presladek.




Hope2 -> RE: čaj za vzpodbujanje dojenja (16.3.2010 7:49:40)

IZVIRNO SPOROČILO: koala

Meni je najbolj pomagala polenta in pa skutni štruklji, nevrjetno kakšne navale bmleka sem imela. Od čajev pa sem pila čaj za dojenje od teekanne, hippov instant mi je bil definitivno presladek.


Polenta in tekannejev čaj za dojenje sta tudi meni pomagala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Muca83 -> RE: čaj za vzpodbujanje dojenja (16.3.2010 8:16:08)

Jaz sem (oz. še vedno) pila Tekanee čaj za dojenje, če je imel kaj efekta pa ne vem. Sem se ga ful navadila pit in v bistvu nekaj časa sploh nisem pila drugega. Sem dala 2 vrečki v 1 l vode, da ni bilo premočno in sem pila. Sem probala tud polento jest pa pivo pit, pa mislim, da ni bilo efekta. Večinoma je res bistvo kar v ponudba-povpraševanje. 




sisi77 -> RE: čaj za vzpodbujanje dojenja (16.3.2010 8:29:17)

Jaz pijem vsako jutro čaj ali hipov ali od tekanee pa skoraj vsak dan si kakšno pivo privoščim ali pa vsaj kozarec. ne vem če je od tega vsega kaj učinka si pa ne upam nehat da ga nebi bilo še manj. sem probala tudi s polento pa mislim da malo pomaga. najbolj mi pomaga kozarec ali dva mleka iz hladilnika pol pa je v redu. je pa res da je baje pri 3 mesecih potreba po mleku večja pa se dojke še niso na to navadile. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] upam da se bodo kmalu ker mi bomo v nedeljo stari 3 mesece 




Stran: [1]