Ima še katera takšnega akrobata? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


malika -> Ima še katera takšnega akrobata? (8.7.2005 12:17:28)

In sicer moj 18 mesečni sine, si v avtosedežu skoz daje dol naramnice(od avtosedeža). Lahko jih zategnem do maxi, tako da še komaj diha :)-, pa si jih bo slekel.
Imamo pa Roemer king Ts plus.

Dela še kateri drekec pekec kaj takega in glavno vprašanje, kako naj mu to preprečim????




Anonimen -> Ima še katera takšnega akrobata? (8.7.2005 12:19:29)

dej en štrik mu zavež v višini prsi okol naramnic, al pa bol dobit en trak s zaponko k štrk bo odvezov

lp, lara




Primoza -> Ima še katera takšnega akrobata? (8.7.2005 12:23:38)

Poskusi mu dati kake grickice, da se zamoti ali pa zrelo banano.




Teni_ -> Ima še katera takšnega akrobata? (8.7.2005 12:33:38)

Aha, Teja je enaka. Ne pomaga nič. Razen, ko je zaspana in zaspi, takrat je mir. Zato pa še vedno sedim zadaj pri njej, ker je nemogoče, da bi jo prepričala, da pač mora bit pripasana. Je pa nerodno, če greva kam sami. Potem pa vsake toliko časa stojim na kaki postaji, da ji dam pase nazaj. Potem pa se vsedem, pa ima pase spet dol.

LP,
Mojca:nosecka:




Anonimen -> Ima še katera takšnega akrobata? (8.7.2005 12:36:37)

No, to pa je res zelo nevarno! Obvezno povežita naramnice, kot je rekla Lara.




Jančika_ -> Ima še katera takšnega akrobata? (8.7.2005 12:41:19)

Uh, ko sem zdaj prebrala tole in še podobno temo na NV, sem pa kar vesela, da imamo Kiddyja. Je tako kompliciran za zapenjat, da ga vsakič preklinjam, ko dajem malega not, ampak po drugi strani pa ni šans, da se sam odpne. Saj ga še jaz komaj:zmeden2:.




Teni_ -> Ima še katera takšnega akrobata? (8.7.2005 12:59:48)

Saj odpret se ne zna(mislim tisti spodnji del, ko je pripet), samo te naramnice pri pasu si dol daje. Pri vozičku je enako.

LP,
Mojca:nosecka:




malika -> Ima še katera takšnega akrobata? (8.7.2005 13:02:00)

Hvala za idejo, bomo vezali naramnice!




Anja167 -> Ima še katera takšnega akrobata? (8.7.2005 20:41:06)

Ja, dobra ideja, mi tudi!




Stran: [1]