otroci in energijske pijače (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


majch -> otroci in energijske pijače (12.3.2010 15:31:16)

Ali dovolite svojim otrokom (oš), da pijejo razne energijske redbull pijače? Vidim, da eni mulčki to pridno konzumirajo, vendar se mi zdi, da je taka doza kofeina in ostalih substanc vseeno malo preveč za njih. Ali sem samo jaz nenapredna? Se vam zdi smislena starostna omejitev za nakup pri teh rečeh, podobno kot pri cigaretah in alkoholu?




ajsek -> RE: otroci in energijske pijače (12.3.2010 15:48:00)

Meni se zdijo razni redbuli precej bolj škodljivi kot pivo.




špelin@ -> RE: otroci in energijske pijače (12.3.2010 15:54:50)

IZVIRNO SPOROČILO: majch
Ali dovolite svojim otrokom (oš), da pijejo razne energijske redbull pijače?

NE.




koala -> RE: otroci in energijske pijače (12.3.2010 16:00:42)

Sicer še nima tako velikega otroka, tako da je lahko biti pameten, ampak bom napela vse moči da mu bom vbilav glavo da tega nebo pil.




Kerensa* -> RE: otroci in energijske pijače (12.3.2010 16:07:20)

IZVIRNO SPOROČILO: majch
Ali dovolite svojim otrokom (oš), da pijejo razne energijske redbull pijače?

Nekaj požirkov ja, cele pločevinke pa ne.
Se vam zdi smislena starostna omejitev za nakup pri teh rečeh, podobno kot pri cigaretah in alkoholu?

Ne, ker potem lahko damo omejitev tudi pri čaju, kavi, Rum-kokos bonbonih in še čem.




**Tinkara78** -> RE: otroci in energijske pijače (12.3.2010 17:35:24)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: majch
Ali dovolite svojim otrokom (oš), da pijejo razne energijske redbull pijače?

Nekaj požirkov ja, cele pločevinke pa ne.
Se vam zdi smislena starostna omejitev za nakup pri teh rečeh, podobno kot pri cigaretah in alkoholu?

Ne, ker potem lahko damo omejitev tudi pri čaju, kavi, Rum-kokos bonbonih in še čem.


Nečakinji pri 17-ih letih niso hoteli prodati rum-kokos bonbonov.[sm=smiley36.gif] Uh je bila jezna.

Energijskih pijač otroku ne dajem in jih še en čas ne bom. Še cedevite ne, ker smo dobili grozno reakcijo na njo.

Najrajši zadnje čase pije čaj z medom, mineralno vodo in navadno vodo. Se vidi da ni po meni [sm=smiley36.gif]




rpli poli oli -> RE: otroci in energijske pijače (12.3.2010 17:42:15)

NE




Stran: [1]