kdaj po čevlje? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Babsy -> kdaj po čevlje? (8.7.2005 10:19:33)

Živjo!

Naš fant se že na veliko postavlja na nogice. Sicer se mi zdi še prekmalu, pa vendarle me zanima kdaj mu moramo natakniti čevlje.
Se mi zdi kar fino, da je poletje in toplo (no ja, to je bolj relativno zadnje dni) in je veliko bos.

Kdaj ste jih kupile?
Katere ste kupile? Vem, da se priporoča Ciciban. Še katere druge?

Hvala in vesel deževen dan
:sloncek:




ribica. -> kdaj po čevlje? (8.7.2005 12:34:46)

MI smo jih kupili pri osmih mesecih, ker je imela željo po hoji. Naša ni plazila nikol. Od ene kolegice mali pa je ful plazil, pa je tud čevlje dobil kasneje, ker je bil sam mobilen, brez potrebe po hoji in čevjih. Kako je pri vas pa ne vem.

Kupili smi cicibanove, ker se mi zdi, da vsaj na začetku ni dobro stiskati pri čevljih(čeprav te cena čist olupi).




viv_ -> kdaj po čevlje? (8.7.2005 12:43:05)

Mi smo kupili prve pri pol leta - ker je ob opori že stala. Imeli smo jih za zunaj - notri smo imeli pa copatke.




ma-ja -> kdaj po čevlje? (8.7.2005 14:04:49)

Izkoristi poletje (če ga bo kaj) in naj bo čimveč bos. Tako se nogice najbolj utrdijo. Jaz sem prve čeveljčke kupila pri Cicibanu in jih še zdaj tam kupujemo (že 6 let). Kupi kakšne mehke, z opetnikom (obvezno). Se ti pa še nič ne mudi. Dokler še čisto ne hodi, je lahko tudi v kakšnih copatkih.




anaj -> kdaj po čevlje? (8.7.2005 14:47:44)

Mi smo jih prav tako kupili pri 8 mesecih, ko se je začela postavljati na noge. Pri nakupu čevljev se mi zdi zelo pomemben opetnik in ortopetski vložek na podplatu. Take čevlje prodajajo v Cicibanu. Cena je res včasih za kakšne čevlje... uh, ampak pomembno je, da se nogica pravilno razvija in, da se otrok dobro počuti. Tudi copate smo kupili tam. Dobri so tudi čevlji Super fit, ki jih imajo tudi v Cicibanu.

Jana:kuza:




Anonimen -> kdaj po čevlje? (8.7.2005 14:58:42)

Se strinjam s predhodnicami. Tudi mi imamo čeveljčke, copatke, sandalce od Cicibana. Prve čeveljčke smo kupili pri 10 mesecih.




Anja167 -> kdaj po čevlje? (8.7.2005 20:44:02)

Še enkrat: Preschoolians
http://preschoolians.com/category.asp?id=53
(na strani je tudi razložena ideja, zakaj in kdaj čevlji)




Stran: [1]