Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (8.7.2005 8:19:45)

Mislim na tisto blago okoli otrokove glavice v posteljici. Pri nas ga ima še vedno in kaže, da ga bo imela še zelo dolgo.




puncica -> Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (8.7.2005 8:23:03)

Ga sploh nismo imel:zmeden2: ima pa deko poveznjeno čez letvice da jo televizija ne moti pa pri glavci dekca, ker tiši tisto svojo glavco v steno pa se zabija noter.
:((:ups:




viv_ -> Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (8.7.2005 8:26:34)

Mi imamo še vedno, pa baldahin tudi...

Je bila zadnjič na obisku ta mala od sestrične (6 let) pa je rekla:"Blagor Mirnici, ker ima posteljico z zavesico." :)-




Anonimen -> Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (8.7.2005 8:29:39)

A Iza?




viv_ -> Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (8.7.2005 8:30:34)

Ja Iza :)

Mater, sta imela s Črtmo že zdavnej rojstni dan pa še nismo šli voščit... Mormo enkrat zdej...




Anonimen -> Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (8.7.2005 8:33:58)

No, zdej si pa tko napisala, kot da majo Izo pa Črtmo :)- In da ima Izo z enim Slovencem, Črtmo pa s kakšnim Muslimanom :)-
Prosim, za tiste, ki še sledite. Midve z viv sva praktično sestri. Njena sestrična je v.d. poročena z mojim bratrancem. To je res drama, kakšne družinske vezi!! :smajli ki se dere kot ališič:




viv_ -> Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (8.7.2005 8:35:51)

Hihihi - Črtmo je Črt, ki ga ima moja sestrična z Metinim bratranecm, s tem istim, s katerim ima tudi Izo :)-




Anonimen -> Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (8.7.2005 8:37:52)

No, zdej pa prosim nadaljnji komentarji na vetrček. Pri viv-metinih ga torej imamo.




Anonimen -> Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (8.7.2005 9:31:44)

Mi tudi. Obrobo (vetrček) in baldahin. Hiška rula.




Annny -> Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (8.7.2005 10:02:39)

Od 8. meseca nimamo več, ker je vsakič, ko sem ga dala dol, vse skupaj vlekla in strgala...sem 4x šivala, zdaj imam pa dovolj.
lp




CatJa -> Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (8.7.2005 10:03:03)

Obroba je, baldahina ni (ze v startu ga ni blo, mi je mal kicasto :ups: ).




dory -> Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (8.7.2005 10:08:49)

maj ga je kar sam dal dol pred parimi meseci :)...baldahincek bova pa se en cas mela :)




Wahoo RR -> Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (8.7.2005 10:17:40)

mi ga imamo in bo še dolgo :)
mi je všeč :)




Mimi* -> Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (8.7.2005 10:21:15)

Tud mi imamo še vetrček in bo še nekaj časa ostal.Sicer se itak vedno za njega vleče,ko vstaja ampak ima vsaj malo zakrit pogled na najino posteljo...:angel:sej veste,ane:)




Anonimen -> Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (8.7.2005 11:31:50)

tisa ga ma, pa še na drugi strani pojstle ma deko prepleteno med remlne, ker se je zatikala mednje z nogami. sploh zdej k vstaja v pojstli ma vetrček tut zarad tega če štrbunkne v pojstlo da se slučajno ne udari z glavo direkt v les.

lp, lara




Natas@ -> Do kdaj (bo)ste uporabljali vetrček? (8.7.2005 13:00:14)

Naš ima oboje in zaradi enakega razloga kot pri Lari bomo še na drugo stran dali oblogo.

Lp




Stran: [1]