|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: šparanje
11.3.2010 21:56:39   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

Še mlečni gres ali mlečni riž in je to skoraj to, za vsak dan.


da jst to mojmu fizikalcu postrezem, me zabrise v zid!user posted image



Full bi se branila, aaaaa user posted image user posted image user posted image ?

no ja...odvisno v kaksnem kontekstuuser posted image


sedaj sem se spomnil une kokoši ,ki jo je povozil avto.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: šparanje
11.3.2010 21:58:04   
Anonimen
ja, muco hvalaaaa, no!user posted image

(odgovor članu muco)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: šparanje
11.3.2010 22:08:33   
špelin@
Moja taktika:

1. Obvezno spisek za v trgovino! Imam tule zraven računalnika pač en blokec, kamor sproti vpisujem, ko kakšno stvar porabim. Ko grem nabavljat, kupim samo napisano oz. imam toleranco, da - če me res piči - dodatno vzamem samo eno stvar, ampak nič dragega.


2. Tole:
IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek
ampak menda se grozno veliko da prisparat, ce naredis jedilnik vnaprej in potem res kupis tisto kar rabis. Nic se ne pokvari, nice ne meces stran. Se zdi smiselno.

Kako resnično user posted image Predvidim jedilnike za teden vnaprej in se jih načeloma držim - čeprav si občasno po trenutnem navdihu dovolim tudi odstopanja user posted image Zadeva je praktična tudi zato, ker si nikoli zvečer ne razbijam glave, kaj bom drug dan kuhala in ali imam vse sestavine doma.

3. Fino se da porabit tudi ostanke. Npr.: iz preostanka nedeljske pečenke v ponedeljek naredim rižoto.

Pa še en komentar oz. moje izkušnje glede tegale:
IZVIRNO SPOROČILO: puppa

Vse pišete o seznamih, pa mesečnih basungah....

A pol ne jeste nič kruha in ne pijete mleka?

Jaz moram ravno zaradi kruha in mleka vsak drugi dan v trgovino, ker se kruh itak posuši, mleko pa kupujem navadno in ne trajnega.

Ja, jemo kruh in porabimo vsaj liter mleka dnevno. Kruh pečem sama doma, kupujemo pa dlje časa sveže mleko iz Hoferja.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: šparanje
11.3.2010 22:12:26   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ja, muco hvalaaaa, no!user posted image

ne zamerit no , mal štosa mora bit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: šparanje
11.3.2010 22:16:13   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: poli*
Jaz sem sklenila, da bom ta mesec (od 15.3-15.4) shranila vse račune, da sploh vidim, koliko gre za hrano.

Jaz imam eno tabelo v excelu, v katero vsakodnevno vpisujem vse izdatke. Ker računov res vseh ne šparam, pa tudi za določene zadeve računa sploh ne dobim - npr. na pošti, na tržnici,... Izdatke samo ločim v stolpce po namenu (hrana&higiena, zdravila, oblačila&obutev, pes user posted image , aparati, šolske&vrtčevske potrebščine, ostalo) in sem vsak mesec na tekočem.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: šparanje
11.3.2010 22:16:38   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

Še mlečni gres ali mlečni riž in je to skoraj to, za vsak dan.


da jst to mojmu fizikalcu postrezem, me zabrise v zid!user posted image



Full bi se branila, aaaaa user posted image user posted image user posted image ?

no ja...odvisno v kaksnem kontekstuuser posted image


sedaj sem se spomnil une kokoši ,ki jo je povozil avto.....

Krutooooooooooo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: šparanje
11.3.2010 22:19:53   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: poli*
Jaz sem sklenila, da bom ta mesec (od 15.3-15.4) shranila vse račune, da sploh vidim, koliko gre za hrano.

Jaz imam eno tabelo v excelu, v katero vsakodnevno vpisujem vse izdatke. Ker računov res vseh ne šparam, pa tudi za določene zadeve računa sploh ne dobim - npr. na pošti, na tržnici,... Izdatke samo ločim v stolpce po namenu (hrana&higiena, zdravila, oblačila&obutev, pes user posted image , aparati, šolske&vrtčevske potrebščine, ostalo) in sem vsak mesec na tekočem.


Uf si pridna in organizirana.user posted image Bi si morala malo zgled vzet.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: šparanje
11.3.2010 22:36:55   
Anonimen
najbols, da grem spat! ce bom lahko sploh!

muci, jec pa mora bit!user posted image
spelina, dobra si za celotedenski jedilnikuser posted image

(odgovor članu marta82)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: šparanje
12.3.2010 6:11:36   
Kerensa*
Jaz sem se sicer poskušala prepričati (kar nekajkrat, ne samo enkrat), da bi si doma zapisovala, kaj dejansko potrebujemo (česa zmanjkuje oz. je že zmanjkalo), pa da bi pisala jedilnike in vodila evidenco zapravljenega denarja, pa je šlo do sedaj še vedno vse skupaj v maloro in to preprosto zato, ker za takšne stvari nisem dovolj organizirana oz. nimam dovolj volje (očitno se mi ne zdi dovolj pomembno).
Sem, kakor je na neki drugi temi napisala Miška, impulziven kupec. Tipičen primer mojega nakupovanja: doma ugotovim, da mi je zmanjkalo Actimelov (vsako jutro spijem enega in res ne morem brez). Ker se mi očitno fajn zdi, da ponekod pa le varčujem, kupujem "Spartimele" oz. Spar Vital, ki so pol cenejši, zato tega seveda ne morem kupiti v najbližjem Mercatorju, temveč le v Intersparu (ki je sicer tudi čez cesto, ampak je v City Parku). Grem - in ker je zunaj mraz kot sto hudičev, grem v City Park pri najbližjem vhodu (pri Humanicu), ki pa je najdlje od Interspara. Zagledam Lekarno in takoj se spomnim, da moram kupiti Rupurut za g. Moža in Nalgesin zase. Zraven drogerija, pred njo pa najmanj tri košare z akcijskimi izdelki - nazadnje sem tako kupila 75%-no znižan parfum (ki je bil še vedno 7€). Malce naprej od drogerije je trgovina z nogavicami - mi jih konstantno uničujemo in če ne drugega, moram kupiti vsaj en par lepih za vsaj enega od otrok. Na vogalu knjigarna Vale-Novak - jaz preprosto uživam v njej. Usedem se na kavč, prelistam novitete in revije, na koncu pa me vedno prevzame kakšen njihov blokec ali koledarček in - adijo 10€. Comshop zraven - oba z g. Možem sva računalniška frika. Ne sme zmanjkati DVD-jev za snemanje. Adijo - 10€. Deichmann - napasem si oči na škornjih in na koncu kupim obesek za ključe ali copate za obiske (ki se, by the way, nikoli ne preobuvajo). New Yorker na sosednjih vratih - da vidimo, če imajo kaj novega. Nimajo, seveda, ampak komplete spodnjega perila imajo pa super. Ena vrečka več, torej. Leonardo, moja priljubljena trgovina. Saj bom samo pogledala, ker že skoraj vse imam. Ko grem ven, imam pa še nekaj novih pisemskih kompletov, nov zlat flumaster in darilno vrečko. DM - imajo nekaj boljših kozov kozmetike, kakor Muller. Malo afnanja s testerji, pa samo nekaj kosov poceni Essence kozmetike, aja, pa še njihov vanilijev osvežilec zraka je zakon, o, glej, pa L'oreal je v akciji - aha, vrečka za 20€. Končno pridem do Interspara, po katerem moram narediti cel krog, preden pridem do Actimelov, tako, da vmes kupim še otroške robčke (za rezervo, teh ni nikoli preveč), pa stojalo z Bakugani in Gormiti je zraven, pa kruh mora biti dnevno svež, salame ne sme zmanjkati (saj lahko počaka v hladilniku, ne bo se pokvarila), k salami paše sir, k siru kumarice, o, stojalo s pogrej-in-pojej hrano (zame, ko sem sama doma), kakšno vino za obiske se tudi spodobi vzeti, no, če je vino, mora biti še pivo za g. Moža, če je pivo zanj, pa še Coca-Cola zame, a še imamo čips in smoki za zvečer, pred Tv-jem, ga. Pes tudi ne sme biti brez hrane, u, pa kozarec sem včeraj razbila, potrebujem novega... in voila, Actimeli. Vzamem dvoje, če mi bosta otroka spet kradla iz hladilnika. Po vsem tem shoppingu sem pa že tako dolgo brez cigareta, da grem ven pri prvem vhodu, da čimprej enega prižgem (mraz me takrat ne zanima več), ampak moram pa mimo Zootica (saj res, zbiram nalepke, tistih 10€ bomo pa že še stisnili, a ne, saj pes in ribe vedno kaj potrebujejo) in trafike (po rezervo čikov in pokukat naslovnice revij).
Ko pridem domov, ugotovim, da so me Spar-Vital jogurti, ki stanejo manj, kakor 2€, na koncu stali 100€.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: šparanje
12.3.2010 6:55:38   
pikica78
Kerensa, se ne morem odločit ali je tole za user posted image , user posted image , user posted image , user posted image

s tabo si pa res ne morem pomagat na tej temi user posted image


Jaz sem si tudi dostkrat doma pisala, kaj mi je zmanjkalo, kaj rabim. Potem je pa listek ostal boma, jaz pa v trgovini kupovala po spominu. Kupila3x preveč vsega in niti polovico iz seznama

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: šparanje
12.3.2010 7:14:31   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pikica78
s tabo si pa res ne morem pomagat na tej temi

Najbrž še marsikje drugje ne. user posted image

(odgovor članu pikica78)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: šparanje
12.3.2010 14:10:13   
puncica
kerensa tebe je pa res tako zakon brat, ampak vsak dan kupit copate za goste? user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: šparanje
12.3.2010 14:18:32   
andreja32

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz sem se sicer poskušala prepričati (kar nekajkrat, ne samo enkrat), da bi si doma zapisovala, kaj dejansko potrebujemo (česa zmanjkuje oz. je že zmanjkalo), pa da bi pisala jedilnike in vodila evidenco zapravljenega denarja, pa je šlo do sedaj še vedno vse skupaj v maloro in to preprosto zato, ker za takšne stvari nisem dovolj organizirana oz. nimam dovolj volje (očitno se mi ne zdi dovolj pomembno).
Sem, kakor je na neki drugi temi napisala Miška, impulziven kupec. Tipičen primer mojega nakupovanja: doma ugotovim, da mi je zmanjkalo Actimelov (vsako jutro spijem enega in res ne morem brez). Ker se mi očitno fajn zdi, da ponekod pa le varčujem, kupujem "Spartimele" oz. Spar Vital, ki so pol cenejši, zato tega seveda ne morem kupiti v najbližjem Mercatorju, temveč le v Intersparu (ki je sicer tudi čez cesto, ampak je v City Parku). Grem - in ker je zunaj mraz kot sto hudičev, grem v City Park pri najbližjem vhodu (pri Humanicu), ki pa je najdlje od Interspara. Zagledam Lekarno in takoj se spomnim, da moram kupiti Rupurut za g. Moža in Nalgesin zase. Zraven drogerija, pred njo pa najmanj tri košare z akcijskimi izdelki - nazadnje sem tako kupila 75%-no znižan parfum (ki je bil še vedno 7€). Malce naprej od drogerije je trgovina z nogavicami - mi jih konstantno uničujemo in če ne drugega, moram kupiti vsaj en par lepih za vsaj enega od otrok. Na vogalu knjigarna Vale-Novak - jaz preprosto uživam v njej. Usedem se na kavč, prelistam novitete in revije, na koncu pa me vedno prevzame kakšen njihov blokec ali koledarček in - adijo 10€. Comshop zraven - oba z g. Možem sva računalniška frika. Ne sme zmanjkati DVD-jev za snemanje. Adijo - 10€. Deichmann - napasem si oči na škornjih in na koncu kupim obesek za ključe ali copate za obiske (ki se, by the way, nikoli ne preobuvajo). New Yorker na sosednjih vratih - da vidimo, če imajo kaj novega. Nimajo, seveda, ampak komplete spodnjega perila imajo pa super. Ena vrečka več, torej. Leonardo, moja priljubljena trgovina. Saj bom samo pogledala, ker že skoraj vse imam. Ko grem ven, imam pa še nekaj novih pisemskih kompletov, nov zlat flumaster in darilno vrečko. DM - imajo nekaj boljših kozov kozmetike, kakor Muller. Malo afnanja s testerji, pa samo nekaj kosov poceni Essence kozmetike, aja, pa še njihov vanilijev osvežilec zraka je zakon, o, glej, pa L'oreal je v akciji - aha, vrečka za 20€. Končno pridem do Interspara, po katerem moram narediti cel krog, preden pridem do Actimelov, tako, da vmes kupim še otroške robčke (za rezervo, teh ni nikoli preveč), pa stojalo z Bakugani in Gormiti je zraven, pa kruh mora biti dnevno svež, salame ne sme zmanjkati (saj lahko počaka v hladilniku, ne bo se pokvarila), k salami paše sir, k siru kumarice, o, stojalo s pogrej-in-pojej hrano (zame, ko sem sama doma), kakšno vino za obiske se tudi spodobi vzeti, no, če je vino, mora biti še pivo za g. Moža, če je pivo zanj, pa še Coca-Cola zame, a še imamo čips in smoki za zvečer, pred Tv-jem, ga. Pes tudi ne sme biti brez hrane, u, pa kozarec sem včeraj razbila, potrebujem novega... in voila, Actimeli. Vzamem dvoje, če mi bosta otroka spet kradla iz hladilnika. Po vsem tem shoppingu sem pa že tako dolgo brez cigareta, da grem ven pri prvem vhodu, da čimprej enega prižgem (mraz me takrat ne zanima več), ampak moram pa mimo Zootica (saj res, zbiram nalepke, tistih 10€ bomo pa že še stisnili, a ne, saj pes in ribe vedno kaj potrebujejo) in trafike (po rezervo čikov in pokukat naslovnice revij).
Ko pridem domov, ugotovim, da so me Spar-Vital jogurti, ki stanejo manj, kakor 2€, na koncu stali 100€.
user posted image


user posted image user posted image ....kot da bi brala Strastno zapravljivko...user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: šparanje
12.3.2010 14:19:13   
Korina1
Jaz si skozi teden delam doma spisek česa je zmanjkalo ali bo v kratkem, potem si v glavi zamislim kaj bom kuhala naslednja dva tedna, koliko bomo približno porabili kruha in potem na 14 dni v trgovino. sokov ne kupujem, kupim sirup za razredčit z vodo, prašek je Mercatorjev, prav tako tudi politanke in kruh. sveže solate vzamem toliko kot vem da mi bo zdržala nekaj dni, ostalo imam na rezervi vloženo. včasih pa prileti samo od sebe v voziček tudi kakšna Milka ali rulada. najbolj ugodno prideš skozi če kupuješ samo v 1 trgovini in ne skačeš od trgovine do trgovine. Hofer ima dobre in ugodne stvari a me moti to ker nima mesnice.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: šparanje
12.3.2010 14:25:06   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Jaz sem se sicer poskušala prepričati (kar nekajkrat, ne samo enkrat), da bi si doma zapisovala, kaj dejansko potrebujemo (česa zmanjkuje oz. je že zmanjkalo), pa da bi pisala jedilnike in vodila evidenco zapravljenega denarja, pa je šlo do sedaj še vedno vse skupaj v maloro in to preprosto zato, ker za takšne stvari nisem dovolj organizirana oz. nimam dovolj volje (očitno se mi ne zdi dovolj pomembno).

Hja, meni je tak način na kožo pisan in se, če grem brez spiska v trgovino, počutim, kot bi šla na bazen brez brisače user posted image Sestavljanje jedilnikov mi je v užitek, vodenje evidence pa tako avtomatsko kot odpiranje RR, ko grem na net user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: šparanje
12.3.2010 14:26:51   
zvesta
špelina, imaš te jedilnike kje v elektronski obliki? bi jih posredovala?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: šparanje
12.3.2010 14:30:35   
pety78
Sestavljanje jedilnikov mi je v užitek,


Tega sem se pa tudi jaz lotila pred kratkim, ampak le za v soboto in nedeljo, ker med tednom ne kuham.
Potem pa dokupim, kar potrebujem.

Jutri bomo imeli polento z zelenjavo pečeno v pečici, pred tem čičerikovo juho in zeleno solato, za sladico pa jabolčno pito. V nedeljo pa govejo juho, polnjene bučke, pire krompir in piščančje zrezke na žaru in zeleno solato.

Zdej moram pa v trgovino. user posted image

P.S.: Jaz vedno kupim vse, kar je na seznamu napisano























...za vsak slučaj pa še kaj takega, česar ni. user posted image


_____________________________



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: šparanje
12.3.2010 14:40:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
špelina, imaš te jedilnike kje v elektronski obliki? bi jih posredovala?

Ne, jih ne shranjujem več, ker je tega prišlo preveč in sem raje zbrisala datoteko, ker se nisem več znašla v vsem skupaj user posted image

Lahko ti pa napišem jedilnik tega tedna - mi visi (na roke napisan) na hladilniku.

PO: rižota s svinjskim mesom, korenčkom in grahom, zeljna solata
TO: telečja obara s kvinojo
SR: njoki v smetanovi omaki z lešniki, sojini polpeti, zelena solata
ČE: zelenjavna juhica iz pora in brokolija z vlivanci, mesni burek, zelena solata
PE: špinača + pire krompir, pečeni kosi piščanca
SO: prežganka, pečene ribe (še ne vem, katere bom jutri kupila), krompir v kosih, kuhan korenček
NE: kosilo pri mojih starših user posted image

Ponavadi kar po kulinariki in šolskih jedilnikih, ki jih je malo morje na netu, pobrskam za idejami user posted image
In preverim, kaj je še v hladilniku in omari user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: šparanje
12.3.2010 16:12:22   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
kerensa tebe je pa res tako zakon brat

Hvala.
ampak vsak dan kupit copate za goste? user posted image

Saj to ni vsak dan. Pa tudi niso vedno copati. Enkrat pač eno, naslednjič nekaj drugega. Hotela sem samo ponazoriti, na kakšen način kupujem (ne pa točno nakupljenih izdelkov). Evo, danes ob 18:30 grem v Interspar (kar spet pomeni v City Park), pa bomo videli, kakšen bo rezultat. Najbrž pa ne tako kritičen, ker bom imela ves čas RR v mislih. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: andreja32
kot da bi brala Strastno zapravljivko

Sem že nekajkrat gledala knjigo v City Parku (pravzaprav je kar nekaj delov tega), ampak očitno jo bom morala danes res kupiti. user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: šparanje
12.3.2010 17:37:48   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
špelina, imaš te jedilnike kje v elektronski obliki? bi jih posredovala?

Ne, jih ne shranjujem več, ker je tega prišlo preveč in sem raje zbrisala datoteko, ker se nisem več znašla v vsem skupaj user posted image

Lahko ti pa napišem jedilnik tega tedna - mi visi (na roke napisan) na hladilniku.

PO: rižota s svinjskim mesom, korenčkom in grahom, zeljna solata
TO: telečja obara s kvinojo
SR: njoki v smetanovi omaki z lešniki, sojini polpeti, zelena solata
ČE: zelenjavna juhica iz pora in brokolija z vlivanci, mesni burek, zelena solata
PE: špinača + pire krompir, pečeni kosi piščanca
SO: prežganka, pečene ribe (še ne vem, katere bom jutri kupila), krompir v kosih, kuhan korenček
NE: kosilo pri mojih starših user posted image

Ponavadi kar po kulinariki in šolskih jedilnikih, ki jih je malo morje na netu, pobrskam za idejami user posted image
In preverim, kaj je še v hladilniku in omari user posted image




hvala... tudi ta jedilnik jje nekaj.... ar stvari se zanimivo sliši...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 70
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Izguba
Anjuša

Ali ste doživele izgubo ploda, če ste v kateri nosečnosti?

Nisem doživela tega (72%)

Pri prvi nosečnosti (13%)

Pri drugi nosečnosti (13%)

Pri tretji nosečnosti (0%)

Pri več kot tretji (2%)


Število vseh glasov: 211

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!