Prošnja !!! (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


vrtnica.m -> Prošnja !!! (9.3.2010 10:04:35)

A mi mogoče lahko kdo pove, a se da kje nabaviti, kupiti kake majce z napisom Jan Pestenjak!!!
Rabim namreč za RD darilo!!!

hvala in lep pozdrav.

m.




baguSka -> RE: Prošnja !!! (9.3.2010 10:08:19)

sej das lohk svojo natiskat in gor pac napises kar zelis... [sm=smiley36.gif]

ampak ne vem ce je po zakonu to dovoljeno!? hmmm.. verjetno je!? da ne bos kaksne tozbe potem dobila... [sm=smiley36.gif]




majch -> RE: Prošnja !!! (9.3.2010 10:09:46)

majica po naročilu, izdelaš motiv in daš natisnit...poguglaj malo, ponudnikov je malo morje




baguSka -> RE: Prošnja !!! (9.3.2010 10:10:12)

sicer pa pomoje najboljse da se direktno nanj obrnes:

http://www.janplestenjak.com/




baguSka -> RE: Prošnja !!! (9.3.2010 10:11:03)


IZVIRNO SPOROČILO: majch

majica po naročilu, izdelaš motiv in daš natisnit...poguglaj malo, ponudnikov je malo morje


ja tole sm tud jst pomisnla.... ampak a je dovoljeno to? si predstavljas da ti hodis po cesti in ma kdo majico s tvojim imenom na prsih??[sm=smiley36.gif]




vrtnica.m -> RE: Prošnja !!! (9.3.2010 10:14:24)

Sem že gledala to internetno stran, pa ni nič kaj koristnega.

Finta je v tem, da kolega ki ima RD je moral iti na Plestenjakov koncert zaradi svoje punce in ga ne mara in bi mu za štos podarila kako majico z napisom ali z sliko Jana Plestenjaka.

Iskala sem že kake "fun clube" njegove pa nič ne najde, ker ponavadi imajo tam take stvari.

Če še ima kdo kako idejo kako priti do majice bi prosila da mi javi

hvala in l.p.










majch -> RE: Prošnja !!! (9.3.2010 10:20:28)


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


IZVIRNO SPOROČILO: majch

majica po naročilu, izdelaš motiv in daš natisnit...poguglaj malo, ponudnikov je malo morje


ja tole sm tud jst pomisnla.... ampak a je dovoljeno to? si predstavljas da ti hodis po cesti in ma kdo majico s tvojim imenom na prsih??[sm=smiley36.gif]



po moje ni neke panike. Sej za slike v rumenih cajtngih tudi noben ne vpraša. Ali pač?[sm=zmeden.gif] problem se mi zdi samo avtorstvo slike - recimo, da bi imel probleme zaradi avtorskih pravic. Za ime pa po moje ni panike...pač imaš eno ime na majci. Sicer pa lahko zadevo malo domiselno zakamufliraš, pa noben ne bo takoj vedu za kaj se gre.




baguSka -> RE: Prošnja !!! (9.3.2010 10:49:42)


IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica.m

Sem že gledala to internetno stran, pa ni nič kaj koristnega.

Finta je v tem, da kolega ki ima RD je moral iti na Plestenjakov koncert zaradi svoje punce in ga ne mara in bi mu za štos podarila kako majico z napisom ali z sliko Jana Plestenjaka.

Iskala sem že kake "fun clube" njegove pa nič ne najde, ker ponavadi imajo tam take stvari.

Če še ima kdo kako idejo kako priti do majice bi prosila da mi javi

hvala in l.p.









pol pa sploh ni problem: naroci si majico po narocilu in daj gor napis: Ljubim Jana Plestenjaka!![sm=jezicek.gif]




majch -> RE: Prošnja !!! (9.3.2010 10:54:08)

baguska, z jezika si mi vzela...jaz sem mela pa v mislih še dodatek.


I LOVE

Jan Plestenjak




NOT!




Stran: [1]