|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšne barve naj kupim
5.3.2010 12:31:07   
J.L.
za prebarvat les? bi malce eksperimentirala z barvami, pa nevem akkšne potebujem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 12:35:51   
štrumfek
naprimer tale
http://www.belinka.si/?izdelek=1&ID=46

če boš barvala les, moraš kupiti barvo za les (pa odvisno če boš barvala zunaj, zunanjo če pa noter pa notranjo...)

< Sporočilo je popravil štrumfek -- 5.3.2010 12:36:25 >

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 13:14:06   
J.L.
rada bi malce popestrila opremo znotraj, nevem pa če je treba kaj prej pobrusit ali se da lepo poštrihat kar tako? če ima katera izkušnje, me res zanima, kako je z prijemom barve na gladki les .

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 13:20:21   
urška76
Če imaš opremo prelakirano, je treba pobrusit, drugače se barva ne prime. Pa tudi, če prej ni lakirano, če je samo pobarvano je fino, da se stara barva odstrani, da ti ne začne odstopat. Les pa mora biti gladek v vsakem primeru. Tudi po prvem nanosu barve je dobro, če s kakim finim brusnim papirjem (granulacije okoli 250) pobrusiš. Potem ko se posuši seveda.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 13:21:53   
rija
če se tega ne lotiš prav, bo dizasteruser posted image

jaz se v kaj takega ne bi upala spuščat.

v vsakem primeru moraš vse pobrusiti, potem pa je najbolje, da barvaš s kompresorjem....edino, če je bolj starinsko pohištvo ga premažeš s čopičem.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 13:28:49   
J.L.
eh potem je to vse slupaj preveč dela. pa še vmes je potreno 4uri sušenja med enim in drugim nanosom.
user posted image razen če obstajajo hitro sušeče barve ter prijazne okolju? želela sem popestritev ot. posteljice, pa me je že minilo, sploh ker sem želela več barv, torej bi bilo res zamudno, jaz pa bi seveda rada, da bo v 1 dnevu fertih ter pripravljeno za uporabo. je pa drugače pohištvo novo (manj kot2leti), samo sem ga želela malce spimpat:)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 13:30:44   
J.L.
koliko pa bi me prišlo, če morda katera ve, če bi dala barvat pri lesarju, da mi pobrusi, ter pobarva? 

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 13:36:57   
J.L.
mah me bo verjetno ceneje prišlo, če kar kupim nekaj podobnega ali dam delat vse na novo!

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 13:39:52   
štrumfek
to zna bit kar drago, ker te "finese" kar dobro računajo. Drugače pa ja, če imaš pohištvo lakirano ga moraš prebrusit drugače ne bo nič... Kaj pa če bi z samolepilnimi tapetami prelimala? 

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 13:46:39   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

to zna bit kar drago, ker te "finese" kar dobro računajo. Drugače pa ja, če imaš pohištvo lakirano ga moraš prebrusit drugače ne bo nič... Kaj pa če bi z samolepilnimi tapetami prelimala? 


z mojim sva si dala delat posteljo po meri v temno rjevi barvi, posteljica od hčerkice pa je v beli, rada pa bi, da se ujemajo barve, vendar bi njej temno rjavo popestrila še z dvema bolj živima barvama. sem gledala malce na netu, pa me pride ohišje ceneje kot pa malarija. user posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 14:17:05   
čebelica01
ne kompliciraj , jaz nisem brusila nič na fino , malo šmirgel papirja vzemi pa samo površinsko malo prešmirglaj , kupi barvo in valjček je boljše kot pa čopič ne pušča kocin in enakomerno nanese barvo in ne kaplja , kot pri čopiču . malo volje pa bo šlo ni tko težko , jaz sem poslikala skrinjo in narisala , sem pa že tukaj na rr- prilimala slikico . nič ni tko težko . to kar si , si zadala to naredi . boš vidla kk boš zadovoljna potem

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 14:45:18   
majch
midva sva kupila smrekove škatle za shanjevanje in sva jih pobarvala z isto zeleno kot steno v dnevni (u iber zelena). V mešalnici sva naročila isti odtenek. V glavnem. Malo pobrusit škatlo, prebarvat, posušit čez noč, rahlo pobrusit in znova pobarvat. Je bilo dovolj, da je barva lepa, gladke so pa tudi dovolj. Če hočeš bolj ekstremno gladkost, postopek ponavljaj. Ni komplicirano, malo za rekreacijo.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 15:25:13   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

ne kompliciraj , jaz nisem brusila nič na fino , malo šmirgel papirja vzemi pa samo površinsko malo prešmirglaj , kupi barvo in valjček je boljše kot pa čopič ne pušča kocin in enakomerno nanese barvo in ne kaplja , kot pri čopiču . malo volje pa bo šlo ni tko težko , jaz sem poslikala skrinjo in narisala , sem pa že tukaj na rr- prilimala slikico . nič ni tko težko . to kar si , si zadala to naredi . boš vidla kk boš zadovoljna potem


prilimaš link do slike? lahko tudi na ZS!

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 16:04:55   
čebelica01
sploh ne vem na kaj sem pisala sem že iskala , bom še enkrat poslikala pa ti poslala

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 16:32:55   
čebelica01
evo

user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image

< Sporočilo je popravil čebelica01 -- 5.3.2010 16:34:03 >


_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 19:29:46   
poli*
Hm, kaj pa vem, če se ti splača tole delat.. raje prespi, da te bo minilo  user posted image . Namreč, jaz sem videla že toliko pocarije narejene na tak način, da te prime slabo. Mož je na tak način (lakiranje s kompres.) prenovil mojo otoško posteljico, ampak on je na tem področju mojster, zato to izgleda kot novo iz trgovine... ne vem no, ampak zna bit, da ti bo na koncu žal, da si se lotila user posted image .
Upam, da ti nisem zamorila.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 19:39:10   
rija
čebelica, super, da si se lotila....ampak jaz sem preveč haklik, da bi mi bla tale raztečena barva všeč

user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 19:39:52   
rija
tako, da je vse odvisno, kakšne so zahteve po končnem izdelku.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kakšne barve naj kupim
5.3.2010 19:42:44   
poli*
Rija, ja tut js sm to opazila in še kaj zraven... zato pravim, naj se ne lotava takih stvari.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kakšne barve naj kupim
6.3.2010 12:50:03   
čebelica01
no stavr okusa , nam je čisto ok in zgleda tudi čisto super, poleti se pa lotim še poslikavanje sten . jaz osebno sem čisto zadovoljna z mojo skrinjo . tko ,da se mi zdi , da malo pretiravate .

J.L- če se ne lotiš , nikole ne boš izvedela , če si za takele stvari ali ne .

jaz mislim , da ti bo ratalo , to kar imaš v mislih , tko da go go L.G user posted image user posted image


jaz sem to skrinjo risala skupaj z mojima škratoma , tko da je tudi temu primeren izdelek , ampak smo vsi zadovoljni z njim in ni tko hudih prelivanj baru .

sicer pa itak, vsaka ima svoj faktor user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil čebelica01 -- 6.3.2010 12:52:49 >


_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
6.3.2010 14:44:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kakšne barve naj kupim
6.3.2010 15:09:31   
čebelica01
MILLEENA- super je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in vse se da , če se nam, da vsaj malo truda vložit v tisto, kar se spravimo delat , verjamem da ni tko težko , na koncu smo pa zadovoljni 100x bolje , kot če bi stvar kupili

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kakšne barve naj kupim
6.3.2010 16:15:30   
rija
Milleena...brez zamere....ampak ti si ena na 100.000 ljudi, ki jih rata kaj tako krasnegauser posted image

za take podvige rabiš: tvoj okus, tvojo pedantnost in tvojo nadarjenost in tvoje ideje :)

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?