|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A mi lahko to razložite?
7.7.2005 10:15:34   
kepa*
Ojla!
Naš malček je gosto hrano že pribl. 2 meseca. Od začetka jo je rad jedel in sem bila vsa vesela, da mu je všeč.
Potem pa se je kar naenkrat začel upirati in ni odprl ust, ali pa se je obračal stran, celo jokal. Pojma nisem imela, kje je vzrok.
Potem pa sem mu včeraj ponudila hrano na prstu in magija, odprl je usta in veselo jedel.
Problem je v žlički! Ne mara žličke. Pa sem mu dajala po plastični, poskusila tudi z navadno, kovinsko, pa nič.Ne odpre ust!
Danes sva celo sadno kašico pojedla tako, da sem mu jo dajala na mojem prstu.
Pojma nimam, zakaj se mu je žlička zamerila.
Je imela katera podoben problem? Kaj se da storiti?
Da bi mu ves čas dajala hrano s prtom, se mi zdi nesmiselno. Pa še ful nastane svinjarija, čeprav to je postranskega pomena.
Mi zna katera svetovati?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   A mi lahko to razložite?
7.7.2005 10:18:33   
Anonimen
hehe kok je pa star? moja ko je pogruntala pincetni prijem ni hotla več da jo futram z žlico. s prstom ja, še najraj je pa jedla sama. pa je to minilo, pa sva spet lepo jedle z žlico, zdej ko je en let skor stara bi pa rada žlico ona držala, čeprov nima pojma na ker stranj je prov v usta jo nosit, al pa spet sama je koščke. tko da probej mu kako mehko stvar a la kruh dat v koščkih pa nej ga sam pobira pa je :)

lp, lara

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   A mi lahko to razložite?
7.7.2005 10:22:18   
Anonimen
Dete uveljavlja svojo voljo in prav je tako. Saj ga bo minilo.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   A mi lahko to razložite?
7.7.2005 11:02:48   
piščanc
sam da je, naj ima veselje, žlička bo pa tud prišla

ima pa Boni* tud probleme in ravno tolko je star, mogoče je kaj v starosti, da jih zamina vse in še več

v sparu sem jaz kupila plastične žličke, ki so čisto mehke, mogoče bi mu pa ta ustrezala

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A mi lahko to razložite?
7.7.2005 11:19:20   
urši*
ja tako je to, tile naši malčki imajo take finte , da dol padeš.
moj , ko ga hranim , mora skos poslušat melodije is telefona, (najbolje , da je Schnappi:zmeden:), pol pa s takim veseljem je, da je kaj:zmeden:
res ma finte, sam , da neki dogaja:sloncek:

Kepa* , ne vem kaj bi ti rekla drugega , kot pa to, da bo minilo 8)


lp:rozica:


(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A mi lahko to razložite?
7.7.2005 21:02:02   
sergeja26
kepa*
tudi moj Jure se gre podobne finte z žličko... ko sva začela jest mu je blo skor vse dobro in je normalno po žlički jedel, zdaj po slabih 2 mesecih goste hrane pa glih komaj da mu kaj dol spravim...ko ima žličko v ustih, jo grize in mu je ne morem niti ven potegnit- trmica moja...
no poje pa itak skor nič....to je maksimalno 5, 6 žličk...
sadje ima recimo rad da mu jaz držim kak košček in on grizlja- poskusi...

ne vem no... en cajt sm se se sekirala zarad vsega tega z žličko in nasploh neješčnosti, ampak kaj naj...pa že dovolj dobi..bo pa že jedel ko bo hotel...drgač se pa še dojima...

ka sem zaj zatežila......

lp, sergeja

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?