ce zamenja noc za dan (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


urska74 -> ce zamenja noc za dan (7.7.2005 10:08:44)

na pomoc!
Moja bejbi je stara komaj 14 dni :duda: in se mi zdi, da nekako ne loci dneva in noci. Namrec-od 22.ure zvecer pa do 04. ure zjutraj (ko se ze dani!!!!!!!!) je zelo aktivna. Malo bi papcala, pa nato joka, ker jo polozim v vodoraven polozaj, pa malo gleda, pa malo se previjamo.....meni pa zmanjkuje moci!!!!!! Podnevi je pa zelo vzoren dojencek :hudicek: in je tudi ne pripravim, da bi bila budna vsaj eno uro naenkrat!
Ali ima katera kaksen zelo dober predlog!!!?????
Neprespana Ursa




Jančika_ -> ce zamenja noc za dan (7.7.2005 11:06:16)

Ne vem, če je dober, predlog je pa vendarle: ponoči po možnosti ne prižigaj luči in jo čim manj animiraj. Podnevi pa poskusi čim bolj ružiti okoli nje. Pa vztrajnost pri tem početju. Kaj drugega se pa ne spomnim.:zmeden2:




Marogica -> ce zamenja noc za dan (7.7.2005 22:06:05)

Se strinjam s tem, kar je napisala Jancika. Jaz pa sem ga dajala, kadar je hotel spati v košarico (v spalnico), čez dan pa sem ga imela v dnevni sobi, na ležalniku. Sem brala, da otroci tako začnejo ločevati različne lokacije: spanje in bedenje. Vendar pa mislim, da je 14 dni stari otrok za to še premajhen. Dosti sreče in obilo spanja vsem




Sofi -> ce zamenja noc za dan (17.8.2005 21:42:15)

Joj, urska74, kot da poslušam sebe.
Tudi moj Filip bo jutri star 14 dni in podnevi spi, ponoči bedi. Vsi pravijo, naj mu podnevi ne pustim spati, naj ga zbujam...pa ne gre. Podnevi pač spi.
In zdaj je ura 21.40 pa še sladko spančka, zbudil se bo okrog 24.00 in bo buden do 6.00. Sploh ne vem, kako naj to stanje popravim.
Pa še vsaki dve uri se dojiva, tako da ga itak zbujam.
Jaz mu pravim moj mali čukec.

Naj nama vendar kdo pomaga z nasvetom, ki deluje:((.

LP




Stran: [1]