|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 8:07:14   
Katy78
UmpaLumpa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 8:21:36   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: rija
PP: kako pa belijo ritne luknje?

http://24ur.com/ekskluziv/erotika/bi-si-tudi-vi-pobelili-anus.html
http://www.cat.si/kozmeticni/forumcosmetics/viewtopic.php?id=119
http://www.bolha.com/oglas382910012/krema-za-posvetlitev-anusa-vigala

Mater, kakšna tema za ob jutranjem kofetu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 8:26:39   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa


PS. še ritna luknja ne sme biti več rjava, zdej jo je treba pobelit, da si in user posted image


Ojej, jaz pa za to prvič slišim...se pravi, da sem iz pamtiveka user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 8:27:52   
Anonimen
jaz sem pa preveč škrta za modo user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 8:29:04   
skuštrana
In kam so se premaknili moški? Ajme, včasih si želim biti moški, res.


V metroseksualce user posted image Samo meni niso všeč, user posted image ...Sem gledala enkrat po tv kako moški hodijo h kozmetičarki, pa na depilacije, pa na manikuro,...Dejte no, moški mora bit moški, vsaj za moje pojme.


Drugače pa, mene tisto iz prvega posta ne gane, je pač tako da kolikor se jim pustiš tolko te nategujejo - razne revije in reklame.
Sem hvalabogu odrasla ženska, s kolikortoliko oblikovanim karakterjem in me razne novotarije glede kozmetike in mode ne premamijo tako lahko.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 10:20:27   
mojamura
tako je!! ni treba, da nasedamo nekim marketinškim potezam in iz sebe naredimo budalo. Ostanimo zveste same sebi in svojim nasčelom...to je to.

ker jaz vsedno pravim, da sem najlepša!!...če pa katera misli, da je lepša od mene - pa naj kuj crkne!! (šala mala)user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 10:32:45   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

In kam so se premaknili moški? Ajme, včasih si želim biti moški, res.


V metroseksualce user posted image Samo meni niso všeč, user posted image ...Sem gledala enkrat po tv kako moški hodijo h kozmetičarki, pa na depilacije, pa na manikuro,...Dejte no, moški mora bit moški, vsaj za moje pojme.






Sem za vikend gledala en film, sicer iz leta 1995,....kjer je bil Antonio Banderas prava paša za oči......dlakave podpazduhe in lep ljubavni tepih.....danes to tako redko na tvju še vidiš......user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 10:52:36   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Ženska je danes svobodna, samostojna, emancipirana, neodvisna ...
Žal, tako samo misli, ker v bistvu je sužnja vseh marketinških fint sodobnega sveta. A najbolj žalostno od vsega je, da smo prav ženske same sebi najhujše sodnice.

Se podpišem.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 11:15:54   
uwaga
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

tako je!! ni treba, da nasedamo nekim marketinškim potezam in iz sebe naredimo budalo. Ostanimo zveste same sebi in svojim nasčelom...to je to.

ker jaz vsedno pravim, da sem najlepša!!...če pa katera misli, da je lepša od mene - pa naj kuj crkne!! (šala mala)user posted image
Crkujem!user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 12:14:49   
eternety
UmpaLumpa vsaka ti čast! Celo familijo si do solz nasmejala!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 12:21:59   
sazi
Meni pa vse skupaj sploh ni smešno - res je tako-kot pravi avtorica teme - no, vsaj po komentarjih na eni sosednji temi sodeč -tam so bile ene uporabnice pri svojih tipi-top zahtevah še bolj zahtevne - da se ti zrola.

Sem šla braz začetne alineje in se nisem našla v nobeni - čisto na vseh koncih padem 30 let nazaj - pa se imam tam prav fajn.

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 12:50:10   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

tam so bile ene uporabnice pri svojih tipi-top zahtevah še bolj zahtevne - da se ti zrola.



A je to sploh pomembno? Mislim..osebno zate? Zame ni.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 13:08:37   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

tam so bile ene uporabnice pri svojih tipi-top zahtevah še bolj zahtevne - da se ti zrola.



A je to sploh pomembno? Mislim..osebno zate? Zame ni.


Načeloma mi res ni pomembno. Se pa definitivno ne počitim dobro, ko imam vedno pri enih in istih ljudeh (ki jih pač videvam vsak dan) vedno občutek, da me takoj, ko stopim v prostor premerijo od nog do glave in prav "iščejo" kaj - kaj pa jaz vem kaj. Če bi bila po visokih standardih tipi-top ne bi imele česa iskat. Mah, sem zakomplicirala.
Dejstvo je, da če bi bilo po mojem, bi bila jaz daleč od tipi top (no, saj sem precej daleč, ampak bi bila še dlje), ampak si zaradi službe npr. tega ne morem privoščiti - bi bila pa veliko raje v kavbojkah, polo majici, športnih čevljih in brez make-upa...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 13:14:56   
jagoda77
ja tko kot si naštela dela marsikatera... pol je pa samo od tebe odvisno, ali temu slediš... jaz že ne... ker nisem ista ovca... nočem bit ista ovca in mi je škoda keša za take zadeve...

sem urejena, vsake dva mesca pr frizerju za frišno barvo, nohte si sama doma urejam, pobrita sem tam kot je blo to včas...haha...nimam tolk vidnih kocin, pa niti me ne motijo, hlače nosim pa samo une naravnost, čevljem mam nekaj parov in to samo udobne... res pa je, da se mi za službo ni treba v neke štiklce pa kostime dajat, grem lahko v kavbojkah :) to mi je tko ffajn :)

fora je samo to, koliko pač padeš pod ta "pritisk" in koliko si mahnjena na to, da moraš bit po zadnji modi, jaz vem da ne dam nase hlač na korenje pa če so zadnje na svet pa še tko moderne, ker mi res ne sede, pa tud škorenj nimam... mi ne sede...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 13:43:47   
puncica
Jaz pa mislim da kakor si narediš tak imaš in če si obremenjen z lepoto in mnenji drugih morš seveda vse to počet, če pa nisi si pa lahko tud čist normaln, tak kot so bili včasih, sama spadam nekje vmes in prav fajn mi je, s tem kako po videzu ugajat ljudem me pa ne gane več, glavno da se sama vredu počutim in sem si všeč.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 17:06:50   
verona
Važno je da si urejen,in da se dobr počutiš!user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 17:08:46   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: verona
Važno je da si urejen,in da se dobr počutiš!user posted image

To je pa tudi sveta resnica.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu verona)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 17:50:28   
HuAnita
To je anti debata temi Kako biti TIPI-TOPI... Ker se tle bolj najdem, a lahko tle sodelujem, prosim?

user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 19:50:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sazi


IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

tam so bile ene uporabnice pri svojih tipi-top zahtevah še bolj zahtevne - da se ti zrola.



A je to sploh pomembno? Mislim..osebno zate? Zame ni.


Načeloma mi res ni pomembno. Se pa definitivno ne počitim dobro, ko imam vedno pri enih in istih ljudeh (ki jih pač videvam vsak dan) vedno občutek, da me takoj, ko stopim v prostor premerijo od nog do glave in prav "iščejo" kaj - kaj pa jaz vem kaj. Če bi bila po visokih standardih tipi-top ne bi imele česa iskat.


Še bolj bi iskali user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 21:11:59   
pikapikica83
UmpaLumpa vsa čast!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
2.3.2010 21:15:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikapikica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 21:23:09   
diana 28
Jaz bi rekla, da je precej odvisno od tega kako močen karakter si .... Jaz se pred leti sploh nisem obremenjevala preveč z videzom in sem bila bolj srečna in brezskrbna kot sedaj.

Potem pa sem prišla v okolje in med ljudi, ki jim  videz pomeni veliko in sem temu podlegla. Od takrat sem bila čisto zagrenjena in obremenjena sama s sabo. Dobila sem občutek, da mora biti ženska TIPI-TOPI, da je bolj cenjena in sprejemljivejša.

Sama nase sem jezna, da sem bila tako neumna....Sama sem kriva, da sem tako razmišljala. Sedaj se manj obremenjujem s tem.... Včasih sem še vedno malo bolj obremenjena ma počasi prihajam k sebi in skušam ponovno postati tisto kar sem bila in kar dejansko sem....Po moje je pomembno, da ostaneš sam sebi zvest in ne dopustiš, da preveč vplivajo nate takšna merila....Ko se s tem preveč obremenjuješ si samo nesrečen....  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: biti ženska danes in včasih :)
3.3.2010 8:00:27   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: sazi


IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

tam so bile ene uporabnice pri svojih tipi-top zahtevah še bolj zahtevne - da se ti zrola.



A je to sploh pomembno? Mislim..osebno zate? Zame ni.


Načeloma mi res ni pomembno. Se pa definitivno ne počitim dobro, ko imam vedno pri enih in istih ljudeh (ki jih pač videvam vsak dan) vedno občutek, da me takoj, ko stopim v prostor premerijo od nog do glave in prav "iščejo" kaj - kaj pa jaz vem kaj. Če bi bila po visokih standardih tipi-top ne bi imele česa iskat. Mah, sem zakomplicirala.


Izbriši ta čuden občutekuser posted image . Nekateri pač iščejo napake, če si nikak urejen al pa tipi topi.
men res dol visi, ko me premerijo. Zato pa mi je kr nekaj ljudi priznalo, da so na začetku, ko me niso poznali, mislili, da sem afnauser posted image , pol pa so ugotovili, da sem kuluser posted image .

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: biti ženska danes in včasih :)
3.3.2010 10:47:08   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Kako se modne smernice vedno bolj spreminjajo v popolnost. Kje si še kaj zmislit, kako še polepšat žensko, kako nanjo navlečit še več stvari, kako jo še bolj nakičit.

Madona, včasih je bilo dovolj, če je imela ženska urejene nohte. Čiste roke, čisto za nohti, normalno postrižene in če je želela, kak prozorn ali barven lak.
Danes pa mora vsak teden k manikerki in pedikerki, nohti morajo biti brez vsake obnohtne kožice, pa spiljeni, podaljšani, umetni, nagelirani, premazani s petimi premazi za čvrstost, lesk... , bognedaj, da je gor samo navaden lak iz drogerije. Ne, kje, mora biti vsak noht porisan, v treh različnih barvah, z bleščicami in nalepkami.

Včasih je bilo tudi dovolj, da je ženska za higieno in urejenost glave poskrbela tako, da je skrbela, da so lasje umiti, razčesani, da imajo zdrav lesk, šla je k frizerju in si uredila lepo frizuro.
Danes to ni dovolj. Lasje morajo imeti polno laka na sebi, da vsak las stoji, obvezno pobarvani, kakrkoli, samo da ni naravna barva las, prameni, bog ne daj kak siv las, frizure iščemo po revijah, razpravljamo, navijamo, redčimo, likamo in sprejamo do nezavesti.

Dlake? Včasih je bilo dovolj, da je ženska pobrila dlake pod pazduho, nad ustnico, bikini predel in noge.
Danes mora vse zvoskat, epilirat, spulit, vse, rit, prste, roke, ni da ni. Bog ne daj, da se kje skriva kakšna dlaka. Ni dovolj pobrita muca, kje pa, mora imeti črtico, delfinčka, brazilsko depilacijo...

Oblačenje? Kaj se je zgodilo z lepim kostumčkom, urejenostjo? Rabiš tangice, da se slučajno ne bi videle hlačke, nedrček s prozornimi naramnicami, bog ne daj, da se naramnice vidijo, samostoječe nogavice, velik dekolte...
Kavbojke na milijon načinov, na korenček 2 meseca, naslednja dva na zvonec, naslednje tri 3/4... Špičaki, oglati čevlji, saj ne moreš slediti. Barve, vzorci... bog ne daj, da nekaj kar je bila moda cele 4 mesece in so vse ženske nosile kot kloni, obuješ ali oblečeš ta peti mesec, ker si čisto iz mode.

Ni več dovolj, da si kar si. Prsi morajo biti umetne, povečane, pomanjšanje, dvignjene, zobje pobeljeni, nedrčki nafilani, ritke umetne, polno uhanov, kamor koli se da, obvezno tatoo...

Vsaka ženska rabi 50 čevljev, obvezno tono makeupa, ni dovolj, da so ustnice že lepe rdeče barve, ne, morajo biti še malo bolj rdeče, ali malo manj rdeče, roza, vijolične, obrobljene, krema, puder na popolnoma čisti in lepi koži, maskara, rdečilo... parfumi, da diši na sto metrov, ni da ni danes.

Pa kam to gre vas vprašam?

In kam so se premaknili moški? Ajme, včasih si želim biti moški, res.


PS. še ritna luknja ne sme biti več rjava, zdej jo je treba pobelit, da si in user posted image




meni se to sploh ne zdi tako....hmm. zakaj bi pa se naj to zahtevalo od ženske...Meni še je natur vedno bolj všeč,kot pa kaj umetnega na ženski..Sploh pa ne vem, zakaj bi morale imeti ne vem koliko laka na laseh, pa umetne prsi,pa makeupuser posted image ....

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: biti ženska danes in včasih :)
3.3.2010 12:47:36   
liliana
Pa saj se to ne zahteva od ženske.....ženska to sama zase zahteva.......user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrtec
Ela123

Ali vasi otroci obiskujejo vrtec?

Da (68%)

Ne (32%)


Število vseh glasov: 98

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!