Kdaj naj bi se lahko dvignil naslon? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Lu -> Kdaj naj bi se lahko dvignil naslon? (6.7.2005 18:12:21)

Punce mene samo zanima kdaj bi se lahko dvignil naslon npr. v vozičku, ležalniku... Sicer v ležalniku sem že dvignila na tistih 30°. Dopolnili smo 4.5 mesecev in Maja ko jo imam v naročju se včasih kar sama ˝vsede˝. Jaz ji ponudim moji roki, jih zagrabi in gre kar naprej v čisto sedeč položaj:zmeden:

lp Lu




CatJa -> Kdaj naj bi se lahko dvignil naslon? (6.7.2005 18:21:37)

Kamot lahk malo privzdignes naslon. Samo gledat mors, da nima tamala zvite hrbtenice oz. da se ne "poseda" na ledvicke.

LP :rozica:




Lu -> Kdaj naj bi se lahko dvignil naslon? (6.7.2005 18:26:40)

Joj tega ne razumem čisto dobro :zmeden:




CatJa -> Kdaj naj bi se lahko dvignil naslon? (6.7.2005 18:33:19)

Tako mali otrok se ne sedi tako stabilno, da bi lahko sedel zravnano tako kot mi (90 stopinj), zato se lahko posede na eno ali drugo stran, kar pa ni dobro za hrbtenico. Tako, da ji lahko nekoliko privzdignes naslon, da ne bo lezala cist vodoravno, ne pa prevec. Oceni sama kolk je vredu.




lucky 111 -> Kdaj naj bi se lahko dvignil naslon? (6.7.2005 20:37:41)

Mi smo ga dvignili pri dobrih treh mesecih, ker se naš :duda: ni več hotel voziti v ležečem položaju.
Tudi pediater je rekel, da brez problema, saj se itak v vozičku klub malo dvignjenemu položaju zadaj nasloni.

lp




Wahoo RR -> Kdaj naj bi se lahko dvignil naslon? (6.7.2005 21:59:32)

tako sem tudi jaz to razumela ja...da važno da je naslonjen ...
no,upam da je ok, ker naša bo jutri 4 mesece, pa ni šans da leži v vozičku...hoče samo še sedet...oziroma zadnje par dni...hoče bit na nogah...pogruntala je da je žur...

no in ko sedi, je naslonjena...vsake tolo pa se kar odrine z glavo in malo sama sedi...pol jo p aseveda odnese nazaj...hehe..je prav smešna, k še ne more - pa hoče...




lin -> Kdaj naj bi se lahko dvignil naslon? (6.7.2005 22:41:06)

Jaz sem pri 3 mes. dvignila za prvo stopnjo pri 4,5 pa že za drugo,recimo nekateri otroci pri dobrih petih mesecih že sami sedijo,so redki ampak so.Mi smo začeli samostojnos edeti pri 7 mes.




skuštrana -> Kdaj naj bi se lahko dvignil naslon? (7.7.2005 16:43:23)

Mi smo dvignili že pri treh mesecih, ni hotela več ležat. Jok in jok, ko smo pa mal dvignal je blo pa super. Spada pa naša v tisto skupino otrok, ki pri 6 mesecih zelo dobro sama sedi...




Stran: [1]