KOLIKO ČASA ČAKAŠ NA KREDIT PRI UNIKREDIT BANKI (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


skrita -> KOLIKO ČASA ČAKAŠ NA KREDIT PRI UNIKREDIT BANKI (1.3.2010 12:27:54)

Koliko časa čakaš na kredit zneska do 10.000€?




ajataja -> RE: KOLIKO ČASA ČAKAŠ NA KREDIT PRI UNIKREDIT BANKI (1.3.2010 12:53:27)

14 dni




skrita -> RE: KOLIKO ČASA ČAKAŠ NA KREDIT PRI UNIKREDIT BANKI (1.3.2010 13:16:12)

ajataja ali to na unikreditovi banki ali kateri drugi ? Vem da na NLB in še enih par dobiš v roku parih den (1tedna).




ajataja -> RE: KOLIKO ČASA ČAKAŠ NA KREDIT PRI UNIKREDIT BANKI (1.3.2010 14:26:59)

ja drugje dobiš prej tule pa mal čakaš vsaj tako je bilo še pred tremi meseci.




anajmad -> RE: KOLIKO ČASA ČAKAŠ NA KREDIT PRI UNIKREDIT BANKI (1.3.2010 17:57:31)

Jaz sem ga dobila v treh dneh. Je pa res ,da sem njihov komintent že več kot 10 let.




HuAnita -> RE: KOLIKO ČASA ČAKAŠ NA KREDIT PRI UNIKREDIT BANKI (1.3.2010 18:29:32)

Mi smo čakali 15 dni, ampak izključno zato, ker je banka tisti dan sama - po našem pooblastilu - nakazala kes4 naprej.... Kolikor je meni znano, bi ga lahko dobili tudi  v nekaj dneh...




skrita -> RE: KOLIKO ČASA ČAKAŠ NA KREDIT PRI UNIKREDIT BANKI (9.3.2010 22:03:54)

Tiste ki ste čakale po 14 dni in več na Unikredit, ste bile zaposlene privat ali v državni službi? Ker sedaj zavarovalnica preverja delodajalca privatnika in baje se težko odobri kredit, če nisem v državni... seveda sem to samo slišala, potrdili mi na banki tega niso. Torej je kaj upanja da ga dobim ali ne? Plača je OK, tako da to ni ovira, zaposlitev je tudi za ned. čas. Kako pa je z odobritvijo ali zavrnitvijo? Obveščajo v vsakem primeru?




Stran: [1]