|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Volga ......
25.2.2010 20:19:48   
Anonimen
Ne user posted image user posted image user posted image , samo najbolje je, da so poklicani na generalko, pobrišejo prah po potrebi, in drugega ne dirajo. Niti plačati jih ni treba....saj niso naredili generalke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Volga ......
25.2.2010 20:20:41   
čebelica01
user posted image user posted image user posted image  sem vse zamudila

kaka varuška je to , da otroka priveže na posteljo user posted image user posted image user posted image

in kaka mama je to , da je ali bo otroka peljala k tej varuški   SPET user posted image user posted image

sem razbrala iz zaklenjenih , premaknjenih, zbrisanih , odklenjenih tem user posted image .

kaj se zdej dogaja , hočem vedt user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Volga ......
25.2.2010 20:21:30   
Anonimen
Prah se briše, spomladansko čiščenje na obzorju user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Volga ......
25.2.2010 20:26:01   
čebelica01
naj še mal počakajo s tem prahom user posted image user posted image user posted image


men se bi zmešal , da bi vidla svojega otroka privezanega

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Volga ......
25.2.2010 21:54:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

user posted image user posted image user posted image  sem vse zamudila

kaka varuška je to , da otroka priveže na posteljo user posted image user posted image user posted image

in kaka mama je to , da je ali bo otroka peljala k tej varuški   SPET user posted image user posted image

sem razbrala iz zaklenjenih , premaknjenih, zbrisanih , odklenjenih tem user posted image .

kaj se zdej dogaja , hočem vedt user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa saj ni potrjeno,da ga je spet peljala.Dajte malo ustavit konje.

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Volga ......
25.2.2010 22:00:41   
čebelica01
sej nisem rekla ,da je peljala .

samo sem rekla , da kaka mama je pol to , če sploh pomisli na to

sem napisala ali je ali pa še bo .

upam , da nikoli več .

in to tkoj razrešit ,bogi malčki.


kolikor sem uspela prebrat , ker te teme ni več , ki jo je napisala tale boga mama in tole detece 

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Volga ......
26.2.2010 11:48:17   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: rija

a potem se teh RR moderatorjev ne morejo rešiti, ali kakuser posted image
Kdo?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Volga ......
26.2.2010 12:08:53   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Si bom pa drznila: a bi lahko kdo preveril, če je bila zgodba sploh resnična? user posted image

Ja, seveda. Dream on. Tako, kot so preverili ubogo Repko, in 8 mrtvih dojenčkov v izolski porodničnici, in zdaj tole o privezovanju pa razne ugrabitve otrok, itn...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Volga ......
26.2.2010 17:50:17   
Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Si bom pa drznila: a bi lahko kdo preveril, če je bila zgodba sploh resnična? user posted image

Ja, seveda. Dream on. Tako, kot so preverili ubogo Repko, in 8 mrtvih dojenčkov v izolski porodničnici, in zdaj tole o privezovanju pa razne ugrabitve otrok, itn...



ja, pa res. kaj pa je zdaj z ubogo Repko?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Volga ......
26.2.2010 17:56:13   
sanasan
kaj ni po zakonu, da bi vsakdo, ki ve za kakršnokoli zlorabo, mučenje itd. otroka, moral to prijavituser posted image .....in ali ni kazensko odgovoren tudi tisti, ki za to ve/domneva pa tega ne naredi???

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
26.2.2010 18:00:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Volga ......
26.2.2010 18:11:50   
Anonimen




ja, pa res. kaj pa je zdaj z ubogo Repko?


to sem ze jst sprasevala. pa ni blo odgovora.
samo na zs sem dobila, da ne bi blo nic cudnega in presenetljivega, ce se je ubilauser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Volga ......
26.2.2010 18:12:15   
Anonimen
lukrecija, nisi azurnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Volga ......
26.2.2010 21:43:03   
picola1
Mogoče bi blo pa fajn enkrat prijavit RR team, da v takšnih primerih ne dela v dobro ljudi...Ker takšne zadeve se ne smejio pomest pod preprogo. Tut takrat,ko sem jaz nardila paniko glede tistga (domnevno) spolno zlorabljenega fantka, so mi na koncu odgovorili samo to, da je zadeva v postopku oz., da so mamici ponudili pomoč pri reševanju. In potem ničesar. In kdo ve, če sploh so kaj naredili?
Mislim, da bo v takšnih primerih res treba enkrat ukrepat pa prijavit RR team. Ker ponavadi so otroci tisti, katerim se tukaj NE pomaga.
In kot je miljonarka dobr napisala: integriteta uporabnice je zaščitena...otrokova pa????? In kdo ima dostop do podatkov in možnost ukrepanja? Jst???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Volga ......
26.2.2010 22:11:38   
rija
....nekaj ga serje ta RR čim Požarja omenišuser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 26.2.2010 22:20:52 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Volga ......
26.2.2010 22:16:05   
Anonimen
sama pa mislim, da RR ni dolzan karkoli prijavljat in ukrepat.
ker to je pac forum , na katerem se pise svega i svasta. reesnico in neresnico.
no, ne vem, no. moje skromno mnenje.
ceprav priznam, da sama ne bi ostala hladna in ignorantska. po drugi strani pa si mislim....uf, ce bi se v vse vtaknila uradnouser posted image
ne vem, ne vem

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Volga ......
26.2.2010 22:18:12   
rija
eh....
user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 26.2.2010 22:20:10 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Volga ......
26.2.2010 22:18:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

tole bi pa znalo biti zanimivo....

dajmo Požarja mejlajmo...on ma dosti jajc

in pol zaprejo RR?user posted image

(evo, sem se jst popravla:))


< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 26.2.2010 22:21:03 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Volga ......
26.2.2010 22:20:20   
Jerneja_
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Mogoče bi blo pa fajn enkrat prijavit RR team, da v takšnih primerih ne dela v dobro ljudi...Ker takšne zadeve se ne smejio pomest pod preprogo. Tut takrat,ko sem jaz nardila paniko glede tistga (domnevno) spolno zlorabljenega fantka, so mi na koncu odgovorili samo to, da je zadeva v postopku oz., da so mamici ponudili pomoč pri reševanju. In potem ničesar. In kdo ve, če sploh so kaj naredili?
Mislim, da bo v takšnih primerih res treba enkrat ukrepat pa prijavit RR team. Ker ponavadi so otroci tisti, katerim se tukaj NE pomaga.
In kot je miljonarka dobr napisala: integriteta uporabnice je zaščitena...otrokova pa????? In kdo ima dostop do podatkov in možnost ukrepanja? Jst???



Picola1 prav nič nismo pometli pod preprogo!

Uporabnica je zahtevala izbris in umik teme.

V zadnjem primeru, ko so bile objavljene slike otrok RR uporabnic, v albumu **** uporabnice smo ukrepali, odgovor kriminalista pa poslali dotičnima uporabnicama. Takšno obsojanje in posploševanje kar podolgem in počez pa je že malo preveč.

Tudi v primeru uporabnice Repke smo kontaktirali CSD in ustanovo za pomoč ljudem v stiski, kjer so podali svoje mnenje in nam svetovali.

Tudi v vašem primeru smo storili vse, kar je v naši moči in pristojnosti.

Če se uporabnik umakne nimamo prav nobene pravice posegati v njegovo zasebnost.

Prosim, da prenehate s takšnim posploševanjem in neutemeljenim obsojanjem.




(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Volga ......
26.2.2010 22:20:28   
picola1
Mah, miška, ne vem...kolikor se mogoče sliši, da je to 'samo' forum, se je treba zavedat, da imajo 'šefi' tut določene odgovornosti. In oni imajo dejansko podatke, do katerih dostopajo in lahko določene zadeve preverijo, ukrepajo, prijavijo. Drugače pa naj dajo te podatke meni in bom začela to prijavljat jaz.
Kar itak ni poanta v tem, če je to vse resnično ali ne...treba je preverit! V igri so nedolžni otroci in otroke je treba na vsak način zaščitit. Ne smemo ostat ignorantski do tega.

Moje mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Volga ......
26.2.2010 22:22:21   
Jerneja_
Picola ali vi veste kaj je varstvo osebnih podatkov? Prosim, da prenehate s prilivanjem olja na ogenj!

Preberite si pravila sodelovanja na forumu.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Volga ......
26.2.2010 22:22:59   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Mogoče bi blo pa fajn enkrat prijavit RR team, da v takšnih primerih ne dela v dobro ljudi...Ker takšne zadeve se ne smejio pomest pod preprogo. Tut takrat,ko sem jaz nardila paniko glede tistga (domnevno) spolno zlorabljenega fantka, so mi na koncu odgovorili samo to, da je zadeva v postopku oz., da so mamici ponudili pomoč pri reševanju. In potem ničesar. In kdo ve, če sploh so kaj naredili?
Mislim, da bo v takšnih primerih res treba enkrat ukrepat pa prijavit RR team. Ker ponavadi so otroci tisti, katerim se tukaj NE pomaga.
In kot je miljonarka dobr napisala: integriteta uporabnice je zaščitena...otrokova pa????? In kdo ima dostop do podatkov in možnost ukrepanja? Jst???



Picola1 prav nič nismo pometli pod preprogo!

Uporabnica je zahtevala izbris in umik teme.

V zadnjem primeru, ko so bile objavljene slike otrok RR uporabnic, v albumu **** uporabnice smo ukrepali, odgovor kriminalista pa poslali dotičnima uporabnicama. Takšno obsojanje in posploševanje kar podolgem in počez pa je že malo preveč.

Tudi v primeru uporabnice Repke smo kontaktirali CSD in ustanovo za pomoč ljudem v stiski, kjer so podali svoje mnenje in nam svetovali.

Tudi v vašem primeru smo storili vse, kar je v naši moči in pristojnosti.

Če se uporabnik umakne nimamo prav nobene pravice posegati v njegovo zasebnost.

Prosim, da prenehate s takšnim posploševanjem in neutemeljenim obsojanjem.


In kako naj jst (mi) to vem? A ste to kje napisali? Al jst to berem zdej prvič? Mi lahko daš link, kjer ste vse to napisali že prej? Mogoče sem pa res jst to kje zgrešila in v tem primeru se pač opravičujem. Ker po celem forumu me pa res ni.






< Sporočilo je popravil picola1 -- 26.2.2010 22:23:37 >

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Volga ......
26.2.2010 22:24:28   
Anonimen
pravila sodelovanja na forumu

evo!
pa nisem na nobeni strani.
s tem so zasciteni.

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Volga ......
26.2.2010 22:25:01   
picola1
Mimogrede, miški sem odpisala še preden sem prebrala vaš post. Ok? Drugače ga sploh ne bi napisala, ker bi videla vašega že prej. In ni moj namen prilivat olja na ogenj. Sploh.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Volga ......
26.2.2010 22:25:42   
Jerneja_
Javno nismo dolžni razpredati o problemih, zadevah, ki se tičejo posameznih uporabnikov, dolžni smo obvestiti tiste, ki so neposredno vpleteni v problematiko, kar smo tudi storili.



(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ZOBOZDRAVNIK
nataly33

Ali se vaš otrok boji zobozdravnika in zato noče na pregled?

DA (24%)

NE (74%)


Število vseh glasov: 78

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!